Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Exclamation Jr de kimse gözükmedi sonrada oyundan atti !!

Evet Vega 1 sunucusunda saatlerce bekleyip 22.40 da jr ye tıkladım. Jr ye aldı partideki kimse gözükmüyordu partidekiler de aynı şeyi yazdıktan sonra bu hatayı aldım ve oyun kapandı teşekkürler bunun için...

Eğer serverda herkeste olduysa telafisini yaparlar

@Eryudes
    @Patheoz
    @GamesDepot
    @AlonsoPedroLopez
    @Khenarth
    @Death_Stroke Yetkililer lütfen ilgilennin
    Last edited by kanty123; 04-24-2019 at 07:59 PM.

Junior Member
    Aynı şekilde hata alıp jr den atılan var mı başka ?

Senior Member
    Jr girdik 3 kisi anında dc oldu, kalan 5 kiside giderken merdivende hata verdi sanırım tüm pt atıldı

Junior Member
    Bizim party dekiler ile konuştum onlar da atılmış aynı şekilde kimse gözükmüyormuş herkese olmamış galiba ama

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Herkese değil sadece senin party. Hergün bir sürü kişinin başına geliyor. Benim başıma da çok geldi boşa telafi bekleme. Saçma sapan direktifler verecekler sana. Yok ekran kartı güncellemeni kontrol et yok bilmem ne bilmem ne. Bilgisayarında bir sorun olmadığını gösterip söylediğin zaman da Knight Online ı tekrardan kur diyecekler. Bir türlü jr de hata olduğunu kabullenemiyor yönetim ekibi.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Herkese değil sadece senin party. Hergün bir sürü kişinin başına geliyor. Benim başıma da çok geldi boşa telafi bekleme. Saçma sapan direktifler verecekler sana. Yok ekran kartı güncellemeni kontrol et yok bilmem ne bilmem ne. Bilgisayarında bir sorun olmadığını gösterip söylediğin zaman da Knight Online ı tekrardan kur diyecekler. Bir türlü jr de hata olduğunu kabullenemiyor yönetim ekibi.
    Hadi ya sağol yinede bir kaç partye daha olmuş aynısı bari ciddiye alıp geliştirme yapsalar bari.

Banned
    Ya kim geliştirme yapacak ? Gelistirme yapabilecek tek yetkili megane çalışanlarıdır. Onlarda bu forumdan habersizdir

Senior Member
    Benim de başıma geldi geçen gün

Junior Member
    her sabah olmakta bu durum :S

Tags for this Thread