Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    Merhaba,

Bir günde nasıl 11.900 puan yaptınız ?
    Bu puan sadece sorulardan ve videolardan geldi. 150den fazla soru cevapladım tanesi 50 puan öğrenci kartının resmini attım onaylaninca oradan da 3000 puan gelecek. Bir de haftada 3 kişi davet Edip 1500er puan alabiliyoruz daha onu da yapmadım. Yarın da 3 kişiye yükletirsem uygulamayı 20k falan olacak. 7000 puan daha toplayıp 400 cash alır silerim uygulamayı

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Bu puan sadece sorulardan ve videolardan geldi. 150den fazla soru cevapladım tanesi 50 puan öğrenci kartının resmini attım onaylaninca oradan da 3000 puan gelecek. Bir de haftada 3 kişi davet Edip 1500er puan alabiliyoruz daha onu da yapmadım. Yarın da 3 kişiye yükletirsem uygulamayı 20k falan olacak. 7000 puan daha toplayıp 400 cash alır silerim uygulamayı
    Hayırlısı olsun.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Adamsın Güzel Like ^^

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by sirwoe16 View Post
    Kullanan arkadaşların çıkmasına sevindim.Konuyu açtığım frmtr'de linç yedi konu ve kapatıldı cevap bile yazmama müsade edilmeden banlamışlar.Çok garip bir kitle var bu söz ettiğim forumda.İyi birşey yapmaya çalışıyorsun ve sonuçlar üzücü.. Yorum için teşekkürler.
    Kapatın şu konuyu, Kapatın diyorum... Aloo kapatsana, Kimse görmeden, benim olacak npointler

Ordakiler öyle alışmışlar birbirlerine noktalı sövmeye falan. Modlarıda ortada görünmüyor ama sanırım çok embesil bir ekip var. Sövmek ile Noktalı sövmek veya söverken S yi Z yapınca sövmemiş mi oluyor ki; Söven kişiler banlanmıyor, anlamış değilim. Onlar mı fazla zeki yoksa biz mi fazla aptalız bilmiyorum. Şayet orada saçmalık savuracaklarına gelip burada konulara dahil olsalar oyunda çözülmeyecek sorun kalmaz.
    Ne zaman ki, araştırma yaptığım bir konuda o tür forumlar veya daha beter haldeki sözlükler çıkıyor. İşte o zaman aklıma Idiocracy adlı film geliyor. Sonumuz hayrola.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Nickname
    SiRkRaLTuRk
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Nyarlathotep
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Bu konuda görüp kurdum telefona 11.900 puanım var şuan. Faydalı bir konu oldu benim için teşekkürler
    İşinize yaramasına sevindim rica ederim

Senior Member
    Nickname
    SiRkRaLTuRk
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Nyarlathotep
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by jay_xvXhGJpt View Post
    Adamsın Güzel Like ^^
    eyvallah

Senior Member
    Nickname
    SiRkRaLTuRk
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Nyarlathotep
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Kapatın şu konuyu, Kapatın diyorum... Aloo kapatsana, Kimse görmeden, benim olacak npointler

Ordakiler öyle alışmışlar birbirlerine noktalı sövmeye falan. Modlarıda ortada görünmüyor ama sanırım çok embesil bir ekip var. Sövmek ile Noktalı sövmek veya söverken S yi Z yapınca sövmemiş mi oluyor ki; Söven kişiler banlanmıyor, anlamış değilim. Onlar mı fazla zeki yoksa biz mi fazla aptalız bilmiyorum. Şayet orada saçmalık savuracaklarına gelip burada konulara dahil olsalar oyunda çözülmeyecek sorun kalmaz.
    Ne zaman ki, araştırma yaptığım bir konuda o tür forumlar veya daha beter haldeki sözlükler çıkıyor. İşte o zaman aklıma Idiocracy adlı film geliyor. Sonumuz hayrola.

Ağzına sağlık içimden geçenleri sen dışa vurmuşun tamamı olmasada bir çoğu yıkıcı davranıyorlar.Genelde hiçbir şeyden memnun değiller ama düzeltmek için uğraşmıyorlarda.Yahu ben konuyu açtım daha bakmadan etmeden banlamışlar youtubedaki yorumları silmekten yoruldum.Bazı insanlar basma kalıp yaşıyorlar asla yeniliklere açık değiller önyargıları yüzünden pek çok şeyi fark edemeyip kaçırıyorlar.Başta herkesin işine yarar ve güzel etkileşim olur diye düşünmüştüm fakat oradaki topluluğun yöneticileri ve bazı üyeleri bunu anlamadı.Sağlık olsun

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by sirwoe16 View Post
    Ağzına sağlık içimden geçenleri sen dışa vurmuşun tamamı olmasada bir çoğu yıkıcı davranıyorlar.Genelde hiçbir şeyden memnun değiller ama düzeltmek için uğraşmıyorlarda.Yahu ben konuyu açtım daha bakmadan etmeden banlamışlar youtubedaki yorumları silmekten yoruldum.Bazı insanlar basma kalıp yaşıyorlar asla yeniliklere açık değiller önyargıları yüzünden pek çok şeyi fark edemeyip kaçırıyorlar.Başta herkesin işine yarar ve güzel etkileşim olur diye düşünmüştüm fakat oradaki topluluğun yöneticileri ve bazı üyeleri bunu anlamadı.Sağlık olsun
    Ne yazık ki, ahlaksızlık dünya geneline hızla yayılan iğrenç ve bulaşıcı bir hastalık. İnsan acı çekmeden saflaşamıyor. Özgürlüğü Saygıyı anlayamıyor. Lanet bir Sebzeden farklı biriymiş gibi görünmek için Küfür ve Saygısızlığa baş vuruyorlar. Yapacak bişey yok; Kimseyi Memnun edemezsin diye boşa dememişler.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Nickname
    SiRkRaLTuRk
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Nyarlathotep
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Ne yazık ki, ahlaksızlık dünya geneline hızla yayılan iğrenç ve bulaşıcı bir hastalık. İnsan acı çekmeden saflaşamıyor. Özgürlüğü Saygıyı anlayamıyor. Lanet bir Sebzeden farklı biriymiş gibi görünmek için Küfür ve Saygısızlığa baş vuruyorlar. Yapacak bişey yok; Kimseyi Memnun edemezsin diye boşa dememişler.
    Malesef ki katılıyorum.Umarım bir şeyler farkındalık yaratabilir ve bu hastalıktan kurtulurlar.

Tags for this Thread