Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Derdime çare baytarım yok ?!

Sevgili arkadaşlar bir konuda muzdaribim lakin canıma tag etti, mantıklı bir açıklamayla kendimi avutmak istiyorum..
    Derdim şudur ki;
    Oyunda buy pazar neden kaldırılmıyor ?!
    NttGame'ye Premium akışından yararlı olabilir ama gerçek oyunculara bir yararını görmedim, açıklarmısınız ?
    Zararına gelince alacağım itemi pahalıdan almakla birlikte satarken ucuza satmak zorunda kalıyorum bu çeteler yüzünden !
    Yahu bu buyy pazar Noah Jackpoint'den Cardinalden, farm droblarından daha zararlı değilmi ?
    Suan Vegada 100 pazar varsa 78'i buyy üzerine kurulu.
    Çok güzel güncellemeler getiriyorsunuz, keşke 1 haftalığınada buyy pazarda sorun olduğunu sıkıştırıp bir askıya alsanız, hem gerçek oyuncuları görürüz, para kazanmak isteyen savaş alanlarına düşer (farma) ortam şenlenir oyun ticaretten düşer. Knıght bu eski değerlerine kavuşur.
    Tabi bu benim şahsi görüşüm...
    Burdan bir iki farmerden sağlam bir tepki yiyeceğimin farkındayım ama inşallah bu oyuun bir gün oyun kalması dileğiyle..

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    BUY Pazar çok yoğun bir istek üzerine geldi.
    Hayli iş gören bir sistemdir de yani, aradığın şeyi kur çık dışarı gez toz hesabı. Misal, geçen birine PM attım. Şu item (+0 FR) şu fiyata olur mu diye, Yok ededi. Buy kurdum hemde teklifimden daha az fiyata getirip atanlar arasında o kişi de vardı. Eskiden buy yokken, kimseden birşey alamazdık. Saatlerce değil 1 hafta 1 kişinin peşinde koştuğumu da bilirim. Birde bunun pazar kurmayanlar boyutu var. Pazar bşında oturup tırnaklarımı kemireceğime, gidip bişeyler kesiyorum. Sell Pazar da inat/aksilik daha çok ve AFQ numaraları vs. vs.

Buy Pazarın dümeni de çok, dediğiniz gibi çeteleşiyorlar ama bunun çözümü sistemin kalkmasında değil. Offical Scroll diye birşey çıkartmışlar. Deli dehşet bir SC keşke 8-10 yıl önce olaydı. Pazarda oturmayı sevmiyorsun. Buy aramaktanda gına geliyor veya satacağın şey ederinin bile altında buy a sahip. Menicias official list coupon bu yönden süper bişey.
    Last edited by LastDitchStand; 04-24-2019 at 02:01 PM.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 06RECC View Post
    S
    Yahu bu buyy pazar Noah Jackpoint'den Cardinalden, farm droblarından daha zararlı değilmi ?
    Ne peki o daha zararlı yanı?

Senior Member
    Quote Originally Posted by 06RECC View Post
    Sevgili arkadaşlar bir konuda muzdaribim lakin canıma tag etti, mantıklı bir açıklamayla kendimi avutmak istiyorum..
    Derdim şudur ki;
    Oyunda buy pazar neden kaldırılmıyor ?!
    NttGame'ye Premium akışından yararlı olabilir ama gerçek oyunculara bir yararını görmedim, açıklarmısınız ?
    Zararına gelince alacağım itemi pahalıdan almakla birlikte satarken ucuza satmak zorunda kalıyorum bu çeteler yüzünden !
    Suan Vegada 100 pazar varsa 78'i buyy üzerine kurulu.
    Çok güzel güncellemeler getiriyorsunuz, keşke 1 haftalığınada buyy pazarda sorun olduğunu sıkıştırıp bir askıya alsanız, hem gerçek oyuncuları görürüz, para kazanmak isteyen savaş alanlarına düşer (farma) ortam şenlenir oyun ticaretten düşer. Knıght bu eski değerlerine kavuşur.
    Tabi bu benim şahsi görüşüm...
    Burdan bir iki farmerden sağlam bir tepki yiyeceğimin farkındayım ama inşallah bu oyuun bir gün oyun kalması dileğiyle..
    buy pazar olmadığında selle koydun diyelim senin sattığın eşya illaki başkalarında olucak ve her yer ks kaynayacak 5 gb lik eşya düşün +8 shard misalen 20 kişi satıyo olsun ve pazar alanı belirgin olsun sence bu 20 kişinin ksleşmesiyle item kaça düşer biri 10m kısa biri 20m biri 30m biri direk 50m kısar 5 gb lik item oldu sana 3 gb halbuki buyu olsa 450 ye 5 e satarsam 50m kar edicem dese bu herkesin işine gelir itemlar tek kişide toplanır oda kar marjıyla satar herkeste aynı item olduğunda ks kaçınılmaz olur
    acaba düşünürken nerenizle düşünüyorsunuz merak ediyorum

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Buy pazar kalkarmı hiç ya buy pazar candır

Senior Member
    insanlar neden nankör kendi yapamayınca ağlıyor slotların anasını ağlattınız yok su slot böyle burası böyle şimdide buy pazarına sardınız ulan buy pazarı kalkarsa ne item alabilirsin nede item satabilirsin sürekli ksleşirsin

Senior Member
    bunlar eski buy pazarsız oyunu bilmiyorlar bence.buy pazar herkes için iyidir.isteyen istediği itemi boş zamanında kolayca alabilir.pazar kurmaya vakti olmayan da direk buy arayan birine kafasına yattığı fiyattan satabilmektedir.sonuçta kimse zorla buya at demiyor.