Results 1 to 3 of 3

Akara Karus Şerif ICrediTw3sTII

Öncelikle adım Furkan Türk Dili Ve Edebiyat Öğretmeniyim. Kıbrısta oturuyorum onun haricinde oyunla nasıl tanıştığımı sizlere anlatıyım..=))

oyuna çoğu kişi gibi ilk başta karamsar bakıyodum herkez internet cafelerde hayatını oyuna adamış dersleri kırıp sw nin birisine girmeye çalışıyolardı her gün yeni bi çar açıyolardı.. =)) her neyse bi gün ortaokuldayız arkadaşım dedi ki yeni bi oyun çıktı çok güzel bende oynuyorum falan okulu asalım gidelim, bende kabul ettim ve bi gün astık anlamadığım için oyunu ilk başta bişey anlamadım kendi çarını kastırmıs banada arkadaş anlamıyoruz ya =)) tüm gün boyunca bizde amele gibi kastık.. =)) her neyse alışamadım sevmedim oynamadım 1-2 yıl geçti üzerinden evde sıkıldım internet var oyunlardan sıkıldım ve aklıma knight geldi dedim şu oyunu indiriyim... İndirdim kayıt oldum girdim mage açtık str verdik herkez skil vuruyo biz r ile kesmeye çalışıyoz skiller çalışmıyodu derken gene anlamadım bıraktım oyunu bi süre daha ara verdim ve çok iyi anlayan birsi deiki gel oynıyalım, peki dedim oynıyalım o bana herşeyi öğretti akara yeni açılmıstı girdik akaraya 5 arkadaş yaklaşık 2-3 yıl oynadık onun dışında bıraktılar ettiler ben tek başıma kaldım bende çarı satmadım çar dururken pvp oynadım ve 2-3 yıl önce gene başlamaya karar verdim ve çarıma kaldığım yerden devam ediyorum Şuan Akara Karus şerifiyim OSMANLIiMPARATORLUGU clanının üyesiyim çar için 2 adet pk moviem var buyrun izlemek isteyen,merak edenler için koyuyorum ..=)) bi adet kabul ediyomus 1. yi koyuyorum merak edenler sağ tarafta 2. nin çıktığını görüp izleyebilir teşekkür ederim iyi forumlar.. =))

AKARA KARUS SHERİFF ICrediTw3sTII

Member kalbimkirikk's Avatar
    Nickname
    Di3FoRMe
    Class
    Priest
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    memnun oldum furkan Destan Di3FoRMe & ScientisT

Junior Member Bokuz35's Avatar