Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 39
    Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bana sorulursa günde 1 savaş yeterli.Bu kadarmı millet işsiz.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Samimi olmak gerekir ise sabah savaşları %40 bir clanın üyelerine tatoo almak, %40 kazanan tarafta npc ann i keserek (warrior-priestler genie açıyor, mageler diğer sınıflardan çok daha fazla vuruyor npcye) free np kasmak kalan %20 de gerçekten savaş, eğlence için giriyordu.

Npc annin seri respawn ı kaldırılsa sabah savaşlarında kaç kişi olacağını görmek isterdim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Onlar da bizimle aynı fiyattan alıyor pus eşyalarını. Bize 5 dolar olan 400 cash onlara 1 dolar değil. Ya da bize 2599 cash olan war premium onlara 1000 cash değil. İsyanını ya da lanetini git yönetime göster.
    Steam niye böyle düşünmüyor?
    Steam Türkiye olmasa batar mı? Batmaz. Neden her zaman Türk lirasının değerini ön plana alarak hareket etti? Ubisoft 2K gibi yapımcılar olmasa da son gaz böyle devam edecekti.

Gelelim Knighta. Türkiye olmasa şimdiden fişler çekilmiş evde zeytinle peyniri kapıştırır halde sefillik yaşıyordu mgame. Bugün Türkler olmasa usko mu kalacak ortada? %95i Türk oyununun.

Türklere muhtaç bir platform ile muhtaç olmayan 2 platform. Biri Türk playerı mağdur etmemeye diğeri etmeye çalışıyor. 100 kişiye sorsan 100ü de muhtaç olan mağdur etmiyordur der. Sonuç? Mağdur eden Türklere muhtaç olan.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Korede haftada 1 gün 1 defa savaş var sadece,Usko gibi 2 gün 3 defa değildi hiçbir zaman.

Ayrıca, Sabah savaşının kalkması bence de kötü oldu umarım geri eklenir.
    O zaman hiç kurcalamayalım. GM'lerin de dediği gibi warriore düzenleme diyoruz mageyi bozuyorlar. Şimdi sabah savaşı deriz diğerlerini de kapatırlar. Elimizdeki ile yetinelim o vakit.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    %95'i Türk oyuncu lafı kadar rezil bir laf bilmiyorum. İllegallerinde %100'ü Türk.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    %95'i Türk oyuncu lafı kadar rezil bir laf bilmiyorum. İllegallerinde %100'ü Türk.
    %95 oyuncu kitlesinin Türk olduğu oyunda hilecilerin %100 yabancı olmasını nasıl beklersin?

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    %95 oyuncu kitlesinin Türk olduğu oyunda hilecilerin %100 yabancı olmasını nasıl beklersin?
    Öyle bir beklentim yok. Siz yabancılara çamur atarken veya yabancı firmadan yerli oyunculara pus indirimi beklerken %95'i salarım üstünüze der gibi kullanıyorsunuz. Sanki çok kaliteli birşeymiş gibi. Arada hatırlatmak lazım %100 illegallerinde yerli olduğunu ki oyunculuk kalitesi-kültürü yerli-yabancı davasına karışmasın.

X ülkesindede Y ülkesindede pus ürünleri aynı $$$$$ fiyatında. Sizin 1 dolarınız bizim 5 liramız bizim asgari ücretimiz sizin şu kadar $$$$'larınız diye ağlamak yerine 1 TL 'yi nasıl = 5$ yaparız diye kafa yorsanız hem ülke hem oyuncu kitlesinin kalitesi daha artardı.

Senior Member
    Nickname
    MechulGazi
    Bence kaldırılan savaşın geri gelmemesi lazım. Savaşlar ne kadar az sıklıkta olursa yoğunluğu, pk zevki de o kadar fazla olacaktır. Çünkü savaşlar sıkça olduğu zaman insanlar savaşa çok girmek istemiyor.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Öyle bir beklentim yok. Siz yabancılara çamur atarken veya yabancı firmadan yerli oyunculara pus indirimi beklerken %95'i salarım üstünüze der gibi kullanıyorsunuz. Sanki çok kaliteli birşeymiş gibi. Arada hatırlatmak lazım %100 illegallerinde yerli olduğunu ki oyunculuk kalitesi-kültürü yerli-yabancı davasına karışmasın.

X ülkesindede Y ülkesindede pus ürünleri aynı $$$$$ fiyatında. Sizin 1 dolarınız bizim 5 liramız bizim asgari ücretimiz sizin şu kadar $$$$'larınız diye ağlamak yerine 1 TL 'yi nasıl = 5$ yaparız diye kafa yorsanız hem ülke hem oyuncu kitlesinin kalitesi daha artardı.
    Beni bırak tüm forum buna kafa yorsa bir .... olmaz, oyunu oynıyan kitle ile olucak birşey değil bu ülke kitlesiyle alakalı. Siz bu kafayla devam edin. Sonra niye aylık pus'a 500 tl bayılıyorum.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member
    Siyaset gibi olacak ama konuyu madem ki tartışmaya açtınız, şunu söylemeden geçemeyeceğim.Bizim TÜRK milletinin batı hayranlığı ne zaman son bulacak acaba?
    Tmm yabancı oyuncular oynasınlar, kimse oynamasınlar demiyor.Ama şunu unutmayın ki, TÜRK ler bu oyundan ellerini eteklerini çektikleri anda bu oyun hiçbir zaman günyüzüne çıkmayacak şekilde tarihe gömülür.Bunu belirtmek istedim SAYGILARIMLA...