Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 46
    kardesim ben bvb oynayan birisi deilim ama sadece bunu yapan kisi gene aynı bi algı pesinde bu konuya bi goz atmanı oneririm adamın niyeti belli https://forum.nttgame.com/forum/show...teamce-elveda-!

arkadaşlar neyin kafasını yaşıyosunuz 45 bin tl lik yazılım diyorum aylık 3 bin tl lik pokeler diyorum siz hala neyin derdindesiniz.Şirket var bu işin içinde.Sw ın başında 20 bin tl kredi cekip oynamaya baslayan adamlar bunlar.Yarın krowaz geldiğinde farklımı olacak zannediyorsunuz.Bu bir şirket anlaşmalı oldugu bir sürü insan var.ısrarla bunlara müdale edilmemesi nttgame bağlantısınıda akıllara getirmiyor değil fakat yok işlem yok.adamlar 24 saat farmlamaya devam ediyor.pardon şirketi işletmeye

niyetin belli bi koxpersin ban yemmissin belli multi tpt burdada nttgame yi kotuluyosun ne diyim ki senin gibiler yuzuden ulke gelismiyo

Senior Member
    Quote Originally Posted by Priest0ftheGuarD View Post
    niyetin belli bi koxpersin ban yemmissin belli multi tpt burdada nttgame yi kotuluyosun ne diyim ki senin gibiler yuzuden ulke gelismiyo
    Tamam konuyu açan arkadaş boş yapıyor olsun onu anladık. Bu video'da ki adama noldu onu biliyormusun bu clana bir yaptırım uygulandımı? Yoksa sadece kanat alıp çıktılarmı zindandan?

gerekli cezayı aldı zaten hapis + 7 gun ban yedi

Açılan canlı yayınlarda "ALTAR" serverindeki user pk görünüyor sirius , vega serverinde oynayıp "ALTAR" serverini kötülemeye çalışıyorsunuz kendinizce GB'si en yüksek , pksı en canlı olan server "ALTAR" dır.BUDA BÖYLE BİLİNSİN !

Senior Member
    Quote Originally Posted by Priest0ftheGuarD View Post
    gerekli cezayı aldı zaten hapis + 7 gun ban yedi
    Ooo süpermiş adam kimbilir kaç hafta belkide kaç ay 7\24 farm yapsın 7 gün banla tüm itemlerini karakterini kurtarsın ve clandan bu şeyi kullanan sadece bu adam olsun. Ayıp lan ayıp ne kadar uğraşıyorum ben 2 parça item dizeyim diye cepten para harcadığımız bile oluyor demek bizim cebimizden çıkıp bu haramzadelerin cebine giriyor o paralarda yazıklar olsun.

Senior Member
    Quote Originally Posted by myexa View Post
    Açılan canlı yayınlarda "ALTAR" serverindeki user pk görünüyor sirius , vega serverinde oynayıp "ALTAR" serverini kötülemeye çalışıyorsunuz kendinizce GB'si en yüksek , pksı en canlı olan server "ALTAR" dır.BUDA BÖYLE BİLİNSİN !
    Sirus ve vega'da GB fiyatı Altara %30-%40 fark attığında bile Altarlılar altarı bırakmadı aksine farmcıları saldık diğer sunuculara. O yüzden Altara birşey olmaz herkes rahat olsunda, benim zoruma giden bu adamlara gereken cezanın verilmemiş olması oldu. Ben anlamıyorum bu yetkililer bizden yanamı illegallerden yanamı??

Senior Member
    Yeni serverler arasında ilk ölen server ALTAR olacak belli .

Senior Member IXapreLLa's Avatar
    Nickname
    Zireael
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BorussiaDortmunD
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Hayır ben bunu alamıyorum serverın başındaki videoyu çıkarıp çıkarıp karakter cezasını yemiş açılmış sonuçlanmış halen hortlak gibi konudan konuya açıyorsunuz. Bazı clanların rahatsızlığından ya da solo playerlerın rahatsızlığından fake hesaplardan konu açıp ALTAR bvbyi bitiriyormuş falan. Bahsedilen videoda tpt yok makrodan dolayı karakter ban yemiştir ve gerekli görülen ceza işlenmiştir. Boş yapmayın. Bir de konuya açan nickini söylese de bizde onun seceresini döksek.
    " İnsan umutları hakkında endişe duyar . " - XapreLLa