Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 46
    Amacın "FARM" atmak değilse eğer, adamların yaptığından neden rahatsız oluyorsun? Amacın "FARM" ise eğer, sende topla ekibini saldır al ellerinden.
    Daha önce ceza almış, ban yemiş bir karakteri tekrar paylaşmanın amacı nedir? Ban yedi diyor adamlar...

Ayrıca VEGA'da yaklaşık 20 partylik bir ittifak var. Karşılaştırma yapılırsa eğer, ALTAR daha adil. twitch yayınlarını izleyenler ALTAR'ın daha kalabalık, daha canlı PK'sı olduğunu görüyor.

VEGA'da bir çok klan bıraktı, bırakıyor. Daha geçen gün ittifak ve diğer klanlar arasında tartışma oldu ve diğer klanlar VEGA'yı bırakıyoruz dediler.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    biz bunu hep söyledik CHİLL&BVB terör örgütlerinin olduğu hiçbir serveri oynamayın insanların oyun haklarını gasp ediyorlar Olympia da oynuyorum geldikleri gün bırakırım serveri.

Senior Member IXapreLLa's Avatar
    Nickname
    Zireael
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BorussiaDortmunD
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Pit_rSLqhAwE View Post
    Söylediğin doğru olabilir hak veriyorum bir kişinin suçunu bütün clana ingirgemek yanlış eyvallah
    Fakat hakkınız da tek iyi konuşan yok ve bütün serverin sizin de bildiğiniz gibi size ne diye hitap ettiğini siz de çok iyi biliyorsunuz küfür olarak söylemiyorum bunu
    Doyumsuzluğunuzdan bahsediyorum bunu da inkar edebilir misin? diyebilir misin biz öyle insanlar değiliz
    Bak dostum şöyle izah edeyim benim BVB gibi güçlü bir clanım olacak ve içlerinden birtanesi macrodan hapis yicek öyle bir kişi yok o kişi clanda olamaz bundan sonra ben clanımın ismi lekelenemez bu ADAM BÖYLEDİR macro süresiz ban ister ve ben bu adamla oynarken böyle olduğunu bilmiyorum diye hile kullandığından dolayı o adamın ben karşısında olurum
    Hayırdır benim ismimi lekeliyorsun diyerekten
    Sizin clan yüzünden kaç kişi oyun bıraktı? ve neden herkes size macro ve hile diyor sadece Altar değil ki google aramasına baktığımda herkesin söylediği bu
    Bunun sebepleri
    1- Party ekibin gelip orman farm yapmak istemesi ve olmaması
    2- solo bplerin gelip egoyu alamaması
    3- Doyumsuzluk olayına gelince, size göre doyumsuz görebilirsiniz ama biz öyle görmüyoruz. Bizim olduğumuz ekip çok fazla kişi ve buradaki herkes en yüksek elit item yapmaya çalışıyoruz her şeyi en yüksek şekilde ve maliyetli oluyor bu da epey masraflı ve o kadarda hayal ettiğiniz über kazanmıyoruz.
    Bizim hakkımızda neden iyi konuşmuyorlar egoistlik olarak algılamayın top seviyede bu kadar oynaması ve büyük pastadan bu kadar büyük pay alınması onları rahatsız ediyor. Bu kadar aktif olup işi bilen ekipten herkes rahatsız oluyor. Birileri buna savaş açıyor sanki bvb savaş açtık onlar elleşmicek bizde kazanıcaz modunda bürünüp sonra genelde kaybeden taraf oluyorlar. Ayrıca o arkadaş hile değil makrodur. Makroyla hileyi ayırt etmeniz gerekir.
    Last edited by IXapreLLa; 04-23-2019 at 11:29 AM.
    " İnsan umutları hakkında endişe duyar . " - XapreLLa

Senior Member
    Infractions
    0/1 (7)
    Ajanla Xaprellaya seslenmek istiyorum yok algı yaratıyorlarmış vs vs macroymuşda hile degilmişte sizin clanınınzdan adamlarla ay nı tsde bulunmasak neyse dicem acık acık macro kullanıyoruz diyolarken siz hala nasıl olupda zeytin yagı gibi üste çıkıyorsunuz adamlar okadar rahat ne diyo macroymuş o koxp değilmiş atılan videodaki karakter işlem görmüşşş hapise girdi 1 hafta ban sonra hesap geri açıldı ve zaten clanınınızda olan mage warior hepsinde ya macro ya tbl var zaten kalkıp pişkin pişkin burda acılan konuyu sulandırmaya çalışıyorsunuz sizin yüzünüzden altarda ne pk atılıyor ne boss ağacı kesiliyor yada başında kapışma oluyor siz degilmisniz towna samma çektik diye 3 party town atıp ksye gelen kutuyu alamayan ameleler magelerinizz gözümüzün önünde daga çıkıp içeri girdi öyle bir şey olacağını düşünmegimizden video acık değildi actıgımızdada zaten çoktan partyi toplayıp towna novaları atmıştınız 2 aya kalmaz son kalan clanlarda gittiği zaman gene ağlarsınız siz eski olimpiada pk olmuyor diye zırlayan wanteds clanı yüzünden mavi kutu etkinliği czye taşınmıştı eryudesi khenartı patheouzu göreve davet ediyorum bu oyunu sadece pwnage ve clanımı oynuyo yada bvb mi oynuyo kaldırın artık şu czdeki chaos stoneyi döndürün eski haline randoma kaldırın bahçedeki ego slotları döndürün randoma yeter artık ya insanlar oyuna başlıyo uzun süre sonra 2 ay olmadan 83 getiriyonuz oyundaki açıklara buglara ittifaklara tek elciliğe dur diyemiyonuz bize ne şuan banladıklarınızdan bvbdeki wariorların hepsi sınırsız ban yemedikten sonra bize ne wiinniler w.hden ban yemedikten sonra isterse banlanan user sayısı 1 milyon olsun maradonda tek ıpden acılan multi carlar banlanmadıktan sonra bize neeee muhtemelen bu yazıyı okuyan bvbcilerin zoruna gidicek şimdi daha gecen gün isilionu buglarken ban yiyen sizdiniz kalkıp ticket atıp banları bi günlüğe ceviren
    Last edited by TolgaBey00; 04-23-2019 at 11:50 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LOOOOOOOTUS View Post
    Amacın "FARM" atmak değilse eğer, adamların yaptığından neden rahatsız oluyorsun? Amacın "FARM" ise eğer, sende topla ekibini saldır al ellerinden.
    Daha önce ceza almış, ban yemiş bir karakteri tekrar paylaşmanın amacı nedir? Ban yedi diyor adamlar...

Ayrıca VEGA'da yaklaşık 20 partylik bir ittifak var. Karşılaştırma yapılırsa eğer, ALTAR daha adil. twitch yayınlarını izleyenler ALTAR'ın daha kalabalık, daha canlı PK'sı olduğunu görüyor.

VEGA'da bir çok klan bıraktı, bırakıyor. Daha geçen gün ittifak ve diğer klanlar arasında tartışma oldu ve diğer klanlar VEGA'yı bırakıyoruz dediler.
    Katılıyorum bendee

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu tarz konuları açanlar nedense ya farmer ya da karşı koymaya gücü yetmeyip "ağlıyan" pasif oyuncular.
    Klan ile tanıdığım bir kaç kişi hariç samimiyetim yoktur fakat güçleri yetiyorsa, güç gerektiren slotlara hakim oluyorlar ve kordine oluyorlar. Bunu başaran herkes buna sahip olmak ister.
    Eski KO dönemlerini hatırlarsanız o zamanlar da gücü yeten klanlar vardı onlar server da söz sahibiydi. Sadece şuanki zamana göre Tek klan ve Ally'si ile beraber ittifak yaparlardı.
    Şuanki klanlar ally değil sadece.
    Yanlış bulduğum konu şu farm sistemi artık değişmeli, pvp üzerine farm sistemi kurulmalıdır. Örnek şu kadar adam kesersen günlük 5 tane fragment,gem kazanırsın trade edilemez kırmak zorundasın gibi.
    Onun dışında bu tarz konular açmak yerine güçlü bir ekip kurup yada ekibe girip bu tarz farm slotların da söz hakkı olmaktır gerisi BOŞ.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member IXapreLLa's Avatar
    Nickname
    Zireael
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BorussiaDortmunD
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TolgaBey00 View Post
    Ajanla Xaprellaya seslenmek istiyorum yok algı yaratıyorlarmış vs vs macroymuşda hile degilmişte sizin clanınınzdan adamlarla ay nı tsde bulunmasak neyse dicem acık acık macro kullanıyoruz diyolarken siz hala nasıl olupda zeytin yagı gibi üste çıkıyorsunuz adamlar okadar rahat ne diyo macroymuş o koxp değilmiş atılan videodaki karakter işlem görmüşşş hapise girdi 1 hafta ban sonra hesap geri açıldı ve zaten clanınınızda olan mage warior hepsinde ya macro ya tbl var zaten kalkıp pişkin pişkin burda acılan konuyu sulandırmaya çalışıyorsunuz sizin yüzünüzden altarda ne pk atılıyor ne boss ağacı kesiliyor yada başında kapışma oluyor siz degilmisniz towna samma çektik diye 3 party town atıp ksye gelen kutuyu alamayan ameleler magelerinizz gözümüzün önünde daga çıkıp içeri girdi öyle bir şey olacağını düşünmegimizden video acık değildi actıgımızdada zaten çoktan partyi toplayıp towna novaları atmıştınız 2 aya kalmaz son kalan clanlarda gittiği zaman gene ağlarsınız siz eski olimpiada pk olmuyor diye zırlayan wanteds clanı yüzünden mavi kutu etkinliği czye taşınmıştı eryudesi khenartı patheouzu göreve davet ediyorum bu oyunu sadece pwnage ve clanımı oynuyo yada bvb mi oynuyo kaldırın artık şu czdeki chaos stoneyi döndürün eski haline randoma kaldırın bahçedeki ego slotları döndürün randoma yeter artık ya insanlar oyuna başlıyo uzun süre sonra 2 ay olmadan 83 getiriyonuz oyundaki açıklara buglara ittifaklara tek elciliğe dur diyemiyonuz bize ne şuan banladıklarınızdan bvbdeki wariorların hepsi sınırsız ban yemedikten sonra bize ne wiinniler w.hden ban yemedikten sonra isterse banlanan user sayısı 1 milyon olsun maradonda tek ıpden acılan multi carlar banlanmadıktan sonra bize neeee muhtemelen bu yazıyı okuyan bvbcilerin zoruna gidicek şimdi daha gecen gün isilionu buglarken ban yiyen sizdiniz kalkıp ticket atıp banları bi günlüğe ceviren
    TBL olsaydı tüm clan ban yerdi sen kimsin acaba da bizimle aynı tsde bulmuşsun. Tonla olay anlatmışsın ya olaylarda yoktum ya da böyle bir olay olmadı genelde de hatırlarım çoğu şeyi. Winnieler whden ban ? İsilioon bug? Bunları nereden duydun ya gördünde gelip yazdın merak ediyorum?
    " İnsan umutları hakkında endişe duyar . " - XapreLLa

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bu ittifak olayları bu oyuna hile kadar zarar vermektedir.Keşke bunu yapan kişiler bunun bir oyun olduğunu kavrayabilse.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Bu ittifak olayları bu oyuna hile kadar zarar vermektedir.Keşke bunu yapan kişiler bunun bir oyun olduğunu kavrayabilse.
    Yeni sunucular da +9 +10 item , +2 +3 takı direkt server başından beri açık olduğu için insanlar maximum seviye ulaşmadan pvp tamamen geçiş yapmıyor, maximum seviye olsa da gb alış satıştan aylık 2.000 - 4.000 belki daha fazla para kazanma olanağı sağlıyor oyun, oyuncular bunu fırsata çevirip kullanıyorlar. Bunlar engellenmediği sürece bunun önüne geçilemez atta daha da büyür bu ittifak olayları.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Quote Originally Posted by ixaprella View Post
    tbl olsaydı tüm clan ban yerdi sen kimsin acaba da bizimle aynı tsde bulmuşsun. Tonla olay anlatmışsın ya olaylarda yoktum ya da böyle bir olay olmadı genelde de hatırlarım çoğu şeyi. Winnieler whden ban ? İsilioon bug? Bunları nereden duydun ya gördünde gelip yazdın merak ediyorum?
    ÖlÜmÜne İnkar :d ya sİz nasil bİr kralsiniz ! Madem bİr delİk var, o delİĞİ genİŞletmek sİzİn hakkiniz sonuna kadar genİŞletİn suÇ sİzde deĞİl sİze o delİĞİ verende !!