Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 46
    Altar mı ölüyor at gözlükleriyle mi bakıyorsunuz ?

Junior Member
    Konuyu kötüleyip düşürmeye çalışanların BVB clanı üyesi olduğu gayet âşikar
    O yüzden verilen cevapları umursamıyorum arkadaşlar ittifak yok demedim ittifağı geçtim dedim çünkü ittifaktan çok daha önemli bir konu var burada BVB clanı komple macro ve TBL ile oynuyor bu oyunu
    O arkadaş hapis değil dostum BAN görmeli sınırsız süre macro sınırsız süre ban cezası gerektiriyorsa ise bu macrodan daha öte bir program Kendinizi savunmaya çalışırken bile ne dediğinizi bilmiyorsunuz önce kendinizi ifade etmeyi öğrenin
    Haksızlık yapıp, hile kullanıp 5-10 ayrı isimle burada insanlar salakmış, insanlar yanlış yazıyor yanlış konuşuyormuş gibi düşürmeye çalışmayın çocuk kandırmıyorsunuz düpedüz ortada herkesin de dilinde neler yapıldığı o Clanın neler yaptığı,
    Madem o arkadaşın hapise girdiğini bilecek kadar içlerinde yani onlardansın 7/24 farm yapabilicek el'i kol'u ve uykusuzluğu nasıl kaldırıyorsun bize bunuda anlat... Hile kullanmadan oynuyorsun bu oyunu madem?

Junior Member
    Quote Originally Posted by IXapreLLa View Post
    Hayır ben bunu alamıyorum serverın başındaki videoyu çıkarıp çıkarıp karakter cezasını yemiş açılmış sonuçlanmış halen hortlak gibi konudan konuya açıyorsunuz. Bazı clanların rahatsızlığından ya da solo playerlerın rahatsızlığından fake hesaplardan konu açıp ALTAR bvbyi bitiriyormuş falan. Bahsedilen videoda tpt yok makrodan dolayı karakter ban yemiştir ve gerekli görülen ceza işlenmiştir. Boş yapmayın. Bir de konuya açan nickini söylese de bizde onun seceresini döksek.
    Dök kardeşim, siz kimsiniz? hatta sen kimsin ki beni buradan tehdit ediyorsun... O hakkı sen kimden ve nerden buluyorsun?
    Benle karşılıklı münakaşaya girme dostum kişisele indirgemeyede çalışma madem sağlamsınız madem temizsiniz insanları susturmak çok kolaydır
    1 gün boyunca nasıl farm yapıyorsan yapar video alırsın bu zor birşey değil bunu yüklersin elinle kolunla oynadığını dersin ki buyur kardeşim bak ben 7/24 farm yapıyorum ve elimle kolumla oynuyorum... Dediğiniz gibi macroydu başka bir hileydi kullanmıyorum diyebilirsin
    Ama gerçi diyemezsin çünkü sen de biliyorsun 1,2 saatten sonra elin kolun tuttumaz o kadar farmdan ve hızdan dolayı... Kendini savunurken komik duruma düşüp karşındakine saldırmaya kalkmak suçunu kabul etmektir
    Last edited by Pit_rSLqhAwE; 04-23-2019 at 10:45 AM.

Senior Member IXapreLLa's Avatar
    Nickname
    Zireael
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BorussiaDortmunD
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Pit_rSLqhAwE View Post
    Dök kardeşim, siz kimsiniz? hatta sen kimsin ki beni buradan tehdit ediyorsun... O hakkı sen kimden ve nerden buluyorsun?
    Sen bize laf atmayı biliyorsun da biz senin secereni çıkarınca mı tehdit oluyor? Sen bize laf atma derdini hakkını nerden buluyorsan oradan buluyorum.
    " İnsan umutları hakkında endişe duyar . " - XapreLLa

Junior Member
    Sen bize laf atmayı biliyorsun da biz senin secereni çıkarınca mı tehdit oluyor? Sen bize laf atma derdini hakkını nerden buluyorsan oradan buluyorum.
    Yukarıda da yazdım tekrar söylüyorum ben kişisel kavga içine giricek bir insan değilim, temiz iseniz ben özür dilemekten gocunmam ve kaçmam da
    Gördüğümü söylüyorum, yanlış görüyorsam bunu ispat edersin
    Nasıl ki hile olduğu ispat edilmiş video mevcut, sen de temiz olduğunu ispat eden video çek burada laf yaparak kavga etmeye çalışarak olmaz o iş

Senior Member IXapreLLa's Avatar
    Nickname
    Zireael
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BorussiaDortmunD
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Pit_rSLqhAwE View Post
    Yukarıda da yazdım tekrar söylüyorum ben kişisel kavga içine giricek bir insan değilim, temiz iseniz ben özür dilemekten gocunmam ve kaçmam da
    Gördüğümü söylüyorum, yanlış görüyorsam bunu ispat edersin
    Nasıl ki hile olduğu ispat edilmiş video mevcut, sen de temiz olduğunu ispat eden video çek burada laf yaparak kavga etmeye çalışarak olmaz o iş
    Arkadaşım ben buradan dediğini yapsam bile inanacak mısınız? Bir charı elle yaptırıp sonra gerisi makro dersiniz her charla 1 saat alsak diğerler charlar öyle dersiniz ben gidipte 16 saat farmın 16 karakterin videosunu sırf siz inanın diye niye yükleme derdine gireyim? Ayrıca 1-2 kişinin suçunu tüm clana indirgemek kadar saçma bir şeyde yok.
    " İnsan umutları hakkında endişe duyar . " - XapreLLa

Kendinizce yaptıgınız algı operasyonlarının işe yaramadıgını anladıgınızda belki kendi serveriniz için bişiler yapmaya başlarsınız.Vegadan siriusdan altara konu açarak kendinizce bişiler yapıyorsunuz ama bunun hiç bi işe yaramadıgını Akşamları açılan twich yayınlarından izleyebilirsiniz.HADİ EYVALLAHHHHHH

Junior Member
    Arkadaşım ben buradan dediğini yapsam bile inanacak mısınız? Bir charı elle yaptırıp sonra gerisi makro dersiniz her charla 1 saat alsak diğerler charlar öyle dersiniz ben gidipte 16 saat farmın 16 karakterin videosunu sırf siz inanın diye niye yükleme derdine gireyim? Ayrıca 1-2 kişinin suçunu tüm clana indirgemek kadar saçma bir şeyde yok.
    Söylediğin doğru olabilir hak veriyorum bir kişinin suçunu bütün clana ingirgemek yanlış eyvallah
    Fakat hakkınız da tek iyi konuşan yok ve bütün serverin sizin de bildiğiniz gibi size ne diye hitap ettiğini siz de çok iyi biliyorsunuz küfür olarak söylemiyorum bunu
    Doyumsuzluğunuzdan bahsediyorum bunu da inkar edebilir misin? diyebilir misin biz öyle insanlar değiliz
    Bak dostum şöyle izah edeyim benim BVB gibi güçlü bir clanım olacak ve içlerinden birtanesi macrodan hapis yicek öyle bir kişi yok o kişi clanda olamaz bundan sonra ben clanımın ismi lekelenemez bu ADAM BÖYLEDİR macro süresiz ban ister ve ben bu adamla oynarken böyle olduğunu bilmiyorum diye hile kullandığından dolayı o adamın ben karşısında olurum
    Hayırdır benim ismimi lekeliyorsun diyerekten
    Sizin clan yüzünden kaç kişi oyun bıraktı? ve neden herkes size macro ve hile diyor sadece Altar değil ki google aramasına baktığımda herkesin söylediği bu

Junior Member
    Quote Originally Posted by myexa View Post
    Kendinizce yaptıgınız algı operasyonlarının işe yaramadıgını anladıgınızda belki kendi serveriniz için bişiler yapmaya başlarsınız.Vegadan siriusdan altara konu açarak kendinizce bişiler yapıyorsunuz ama bunun hiç bi işe yaramadıgını Akşamları açılan twich yayınlarından izleyebilirsiniz.HADİ EYVALLAHHHHHH
    Ne devlet yönetiyoruz ne millet idare ediyoruz hangi algı operasyonu altı üstü oyun oynuyoruz Abartmayı ne kadar çok seviyorsunuz

Junior Member
    Sadece ronarkda macro kulllananlar bu kadar kayba karşılık gelmez. 1. Macro aldı yürüdü 2. slotlar kalitesiz kesinlikle buglu ve kimsenin buna müdahale edecegi yok etmesini bilmiyor yada donanımsız yazılımcıları var. 3. Server sorunları ya düzgün şekilde ilgililere raporlanmıyor yada aman bize laf gelmesin diye raporlanmak istemiyor ( oyuncu raporlarından bahsetmiyorum ) 4. Gb lerin değersizleşmesine karşın yaratıklardan çıkan dropların hiç bir şekilde aldıgın premium a karşılık gelmemesi sözüm çöp ler değil bi mitril yada bus high class gibi itemler icin söylüyorum. 5. Asla muhattap bi gm oyunda bulamıyorsunuz alt yapısı ve gm sayısı az. 3 kuruşlar 100 kuruş kazanmaya çabalarsa böyle korsan sw ler gibi 2 3 ayda oyuncu kaybeder.