Page 1 of 19 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 182

Mage Magic power etkisi HATA (videolu)

merhabalar , yıllardır mage oynayan birisiyim bugun birşey dikkatimi çekti , itemlerimi +ladım yarı paper dönücektim deneme yapayım dedim birde baktım magic power hasar arttırmıyor sorunun genel dökümanı şu sekide

1-stat pointte magic powere verdiğimiz zaman hasar artışı oluyor gözle görülür sekilde

2-takılardan ve kıyafetlerden gelen magic power hiç bir şekilde hasar artışı sağlamamaktatır
    3-sorunun sadece ardream oyunculari .. yani masteri kapali oyuncularda oldugunu farkettim

BU TARZ VİDEOLARI CZ İÇİN ÇEKEN COK FAZLA KİŞİ OLDU MODERATÖR DAHİL

asasin-warrior gerekli bonus takıları kıyafetleri taktığında hasar artısı gorulurken magenın gormemesinin bir hata oldugunu düşünüyorum eğer hata değil ise mage çok güçlüydü düşürüldü mü bu oran bunu söyleyebilecek yetkili var mı ?

Last edited by Malatya0114; 04-23-2019 at 05:58 AM.

Senior Member
    Bir daha ki patch mage kalkar

not: magic power bonus zehir hasarını (yani sadece fr mage de zehir hasarı arttırıyor oda 50-80 felan vuruyor gıdıklamaz rakibi)

sorun şu, mage hasarını nasıl arttırıcaz, yüzük hariç (flame ring,shio,imir) oda hiç bir tür de rakiplere yönelik damage artmıyor. magic power moblara işliyor ama rakibe işlemiyor.
    Last edited by GamesDepot; 04-24-2019 at 02:02 PM.

Senior Member
    Magenin mp takıları diğer joblara oranla çok az etkiye sahip. Özellikle agate earringin varlığı yokluğu damage bakımından zor anlaşılıyor.

Senior Member

Ek olarak; +0 ile +3 arası Magic Power Bonus artışı göstermiyor fakat. Ama warrior,asas takıların da STR,Dex bonus artışı oluyor?

+0 Leech King Pride

+3 Leech King Pride

+0 Minotaur

+3 Minotaur

Senior Member
    Nickname
    SalityBrain
    Clan
    4Difference
    aynı şekilde mage master 2 absolute power nedense sadece canavarlara vururken hasar arttırıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by faruk77 View Post
    aynı şekilde mage master 2 absolute power nedense sadece canavarlara vururken hasar arttırıyor.
    O kadar da değildir ya

ardreamda +150 magic power ilede denedim en ufak bir hasar artisi olmuyor yani( BURAYA DIKKAT) 1 damage bile artmiyor aksini iddia eden girip test etsin , masteri acik carda full crystal setleri giydigimde hasar artisi gozle gorulur sekilde oluyo ama malesef master kapaliyken islevsiz .. sirius serveri adina konusucak olursam platinium earring 300 m ye satilirken mage icin esdeger olan agate earring 25 m dir bunun sebebi ise hasarin calismamasidir .. eger bu bir hata degil ise bilgilendirilsek iyi olur cunku eskiden boyle degildi bu

Senior Member
    bunları yeni farkediyor olmanız gülünç meleler ağlamasın diye mageleri öldürdüler solo mage ne zaman yok olduysa bu magic stat takı vs sistemi o zaman geldi

çalışıyor olsaydı bunlar +3 dual fr +3 agate +3 ep +3 lbol 7 combin set 8 fire book la alan damage si yaptığım teste göre 1900 2200 arası oluyordu wariora karşı denedim +3 mino +3 sos +3 heros +3 Wp +7 combin set bu şekil rezistanslı bir warior oluyor ona rağmen 1900 2200 arası yiyor
    yanlışım olabilir full mp takılı charlada denemiş olabilirim rezistansız wariora 2600 vurduğumuda biliyorum
    Çalışıyor Olsaydı (Ve Olması Gerekende Bu Mage Kırılgan Ama Damagesi Yüksek Olması Gerekir ) Asastan korkan nasıl dd takıyorsa mageden korkan rezistans taksın diyoruz ama umurlarında değil meleler oynasın diyolar sadece
    Last edited by NightOwl; 02-12-2021 at 03:22 PM.

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Elini nereye atsan hata çıkıyor... Senelerdir düzeltmeye düzeltmeye artık her alanda hata var.

sadece 1 yetkili cevap verse dese duzeltilmesi icin not aliyorum veya bu boyle kalacaktir umudunuzu kesin .. icim rahatliyacak ama ne yazikki cevap gelmiyor