Results 1 to 10 of 10

Hp/mp pot sw pot basamama sorunu

bu durum daha öncede başıma geldi fakat o zaman yazma gereği duymadım cünkü o kadar kötü deildi sadece sw pot ve toz basamıyordum ama bu gün aynı şey yine başıma geldi bu sefer tam tersi dc mp ve hp pot basmıyordum ( içerdeki arkadaşlardan npc pot aldım onuda denedim olmadı ) ve canımı sıktı jr de zaten hali hazırda pty bug oldugunu zaten biliyordum bu da yenisi.

https://i.hizliresim.com/bVmOlZ.jpg

edit ; durum jr ile alakalı değildir fakat sonuç olarak ortada bug/hata mevcuttur bi alt yorumdaki arkadaşa teşekkürler
    Last edited by 4gressive; 04-22-2019 at 08:40 PM.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Jrden önce veya sonra pot basabiliyor muydun? Pot basma sorunu jryle alakalı olduğunu sanmıyorum. Daha önce başıma geldi 2 patch geriden sardırıp tekrar denedim basmaya başladı tekrar.

Bundan önvesinde yani bi önceki aynı durumda jr girmeden 1 dk önce falan sw pot basıyordum seri bosslara gidip call almak için o zaman basamamıştım dışardayken tozuda aynı şekilde assaslardan sw istemiştim cocuklar sw atıodu ama bana gelmiyodu kalaylamıştım aynı şekilde bu günde apostle keseyim dedim pot sağ tıktaydı ama basmadı

Doğru diyosun qral jr ile alakalı değil

hocam 2 patch geri alarakmı oldu ? bendede onu sorun varda

Senior Member
    resimlerde her yeri kafamıssın. kafama kara carsaf geçirilmiş gibi hissettim. hiçbir şey de anlamadım hacım

Senior Member
    jr ile alakalı değil durum ama oyuna yeni girdiğinde pot sw gibi unsurları gözden geçirmek gerekiyor
    hp mp basamadığım gün oldu jr de sw alamıyordum sc basamıyordum buflar geliyodu Allah'a Şükür ama onlarda gözükmüyodu süre takibi olmuyor yani

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    alt tab yapınca düzeliyordu galiba

Junior Member
    Benimde basima çok geldi jrde yazdım bu konu ile ilgili ama ipleyen yok skil barda hp mp pot calismiyor oyunun her yeri bug

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    benimde başıma geldiydi içeri girerken inn sayfası açık kaldı o sayfa jr boyunca kaldı ekranda. pt nin canını vs göremedim. sıkıntı oldu velhasıl.

Tags for this Thread