Results 1 to 4 of 4

Sirius Ardream Koxp Furyası

Son bir kaç gündür sirius ardreamda 8'li ok ve ışınlanırcasına koşma koxpu kullanılmaya başlandı. Ben okçuyum kurian light feet basmama rağmen koşup önüme geçip atak veriyor anlaşılır gibi değil. Okçular desen yamuk bowla 8 li partinin içine dalıyor ve bu artık alenen kullanılmaya başlandı. Hiç mi şikayet almıyorsunuz bu konu hakkında hiç mi dikkatinizi çekmiyor log kayıtlarında. Lütfen biraz sirius ardream ile ilgilenin çekilecek hali kalmadı artık oyunun. Hadi chaosu drakiyi geçtim bari ardreama el atın. Cr videolarını gönderdim devamı da gelecek umarım söylediklerim ve yolladıklarım işe yarar ve dikkatinizi çeker. İyi akşamlar iyi çalışmalar.

Junior Member
    Arkadaşa katılıyorum özellikle karus ırkında koxp kullanan birçok oyuncu var ve bunlarda itemli oyuncular

Kusura bakmayın ama ben artık gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. İnsanlar size cash aldıktan sonra oyunda istediğinizi yapabilirsiniz nasıl olsa bir şey olacağı yok nttgame aldığı paraya bakar dediğinde karşısında duruyordum öyle söyleyenlerin ama çok değil sadece sirius ardreamda bir human karakter açıp 1 saat ardreamda takıldığınızda sizlere video yollamaya gerek kalmadan onlarca kişi banlayabileceğinizi göreceksiniz.

Junior Member
    Biraz önce aynı şekilde bende konu açtım ama sorgusuz sualsiz konumu silmişler neden ARDREAMLA İLGİLENMİYORSUNUZ ANLAMIYORUZ !!!!!a