Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 91 to 99 of 99
    Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Önümüzdeki Seride 15.000 i görebiliriz.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    aslında şimdi gerçekten güncelleme yaptınız gibi oldu.

Junior Member
    uzun süre sonra oyuna girim dedim ne var ne yok nasıldır diye ilk yarım saatte ne olduğunu anlamadan tbt ban yedik bendemi k0xp kullanıyordum yada ne bilim makro filan gereksiz banlar kurunun yanında yaş ta yanar diye boşa demiyorlar

Junior Member
    yalan mk kaç kişi report ettim benimkilere neden dönülmüyor ulan adamın videosunu attım adamın oku bitmiş ölüp geliyor sonra boş boş atack yapmaya çalışıp bi daha ölüyor bi daha geliyor bunu cr ye atıyorum adam ban yemiyor

Senior Member
    2019a kadar 50-100kişi banlanırken 2019dan itibaren 4000kisileri banlamk nerden geliyor oyuncular artık sinir noktası son seviyeye geldiginden artık yapmamız gerekengörevi yapalımmı diosunuz tamam yapın sevinerek izliyoruz ancak pazarci mafyaları genieci mafyalara ne zaman dur dieceksiniz koxperlardan daha beter durumda buy pazarcilar vs vs

Junior Member
    Benim ne sebeple tpt ban yediğimi biri açıklasın yada nerden öğrenecez ona da para ver söyleyek demeyin.

Junior Member
    3 kere ticket attım kestirip atıyorlar.Ben koxp kullanmadım tpt nedir ismini googledan yazdım baktım kardeşim ben macro maus bile bilmiyorum 2 ay önce bırakmıştım tekrar yükledim ban yedim.Kul hakkı yiyorsunuz wallahi billahi bişey yapmadım yaw.Neye göre kime göre tarih ne ne yapmışım bir açıklama yapın da bilelim kafanıza göre ban atıyorsunuz.Oyun kxper dolu valla kendimden şüpheleniyorum artık

Junior Member
    Ben ne yazdım sen ne yazıyorsun yazdıgımı okusana kOC.Ben koxp kullanmam diyorum ac yorumlar abak benim gibi 50 kişi var en az oyuna baslıyalım diyoruz senin gibi ergenlerin yüzünden oyun oynanmıyor

Junior Member
    ticket atıyorum hangi gün ne zaman ne illegal program kullanmışım beni neden banladılar anlamış değilim.Var mı videosu bir delili 3 kere ticket attım kestirip atıyolar insanları karalamak ne kadar kolay.Banlandıgıma göre bir videosu bir log kaydı bi dökümanı vardır bunları nasıl görebiliriz ispat edin?