Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 34
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)

oyun içi konuşma sistemi öneri

insanlar team speak kullanırken zorlanıyor yada satın alma durumu olmadıgı için almıyor konuşma sistemi oyun içinde yama olmalı oyuna giren herkes konuşabilmeli mesela jr de çok sıkıntı oluyor biriyle konuşmak istiyorsan o kişiye normal parti gönderip ctrl ye bastıgında direk konuşabilmelisin pubg de bile var

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NEWZELLAND View Post
    insanlar team speak kullanırken zorlanıyor yada satın alma durumu olmadıgı için almıyor konuşma sistemi oyun içinde yama olmalı oyuna giren herkes konuşabilmeli mesela jr de çok sıkıntı oluyor biriyle konuşmak istiyorsan o kişiye normal parti gönderip ctrl ye bastıgında direk konuşabilmelisin pubg de bile var
    PubG de "BİLE" ? Oyunların arasındaki kalite farkını yanlış anlamışsın hocam

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Eklenti olarak gelmesi lazım party kurulunca.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ts abonelik sıkıntısı yaşayanlar için Discord var ücretsiz, üstelik çok daha kaliteli.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ts abonelik sıkıntısı yaşayanlar için Discord var ücretsiz, üstelik çok daha kaliteli.

İşte vizyon harikasınız alkışlıyorum sizi. Illegal sunucularda bile o arkadaşın dediği özellik var mod olma şartları ve gereksinimleri nelerdir acaba çok merak ettim.
    Last edited by GamesDepot; 04-24-2019 at 01:24 PM.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    İşte vizyon harikasınız alkışlıyorum sizi. Illegal sunucularda bile o arkadaşın dediği özellik var mod olma şartları ve gereksinimleri nelerdir acaba çok merak ettim.
    Kardeş sal artık forumu ya. Geçen hafta banlandın bıraktım dedin estin gürledin hala buradasın. Bi sal artık.
    Last edited by GamesDepot; 04-24-2019 at 01:24 PM.

Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Kardeş sal artık forumu ya. Geçen hafta banlandın bıraktım dedin estin gürledin hala buradasın. Bi sal artık.
    1 günlük ban yedim neden yediğimi bilmiyorum ne salacam kardeşim bu oyun hak ettiği yerde değil sizin gibi herşeyi sindiren sistemi kabul etmiş olmaktansa her gün eleştirir her gün konuşurum sanamı sorucam ne konuşacağımı.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    neden yediğimi bilmiyorum
    Piyango çekiyorlar ve talihlilere 1 günlük ban atıyorlar değil mi ? Eminim nedenini bilmiyorsundur

Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Piyango çekiyorlar ve talihlilere 1 günlük ban atıyorlar değil mi ? Eminim nedenini bilmiyorsundur
    Kardeşim olay çok oldu gerçekten bilmiyorum FT yazıyor sanırım ft de bir şey yaptık yada kardeşim yaptı bilmiyorum konu bu değil herkes kendine baksın biz biliyoruz neyin ne olduğunu.

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Sevgili @ScORp_LiON ,

"https://discord.gg/VMGZFCy" Dc gelin dediğimde aynı partideki oyuncular deva düşene kadar bu adresi yazmakla mı uğraşsın? Ya da u***@hotmail.com gelin skype mı diyeyim?
    Eklenti olarak oyun dosyasına bir kısayol ile sunabilirsiniz, değerlendirmenizi dilerim.