Results 1 to 6 of 6

Nttnow uygulaması hakkında

Uygulamada bug mu var yada 1 numara üzerine 3 hesap açılıyor fakat yeni servera 1 hesabı mı kayıt yapabiliyoruz. Yeni hesap açtım nttnow numaramı kabul etmiyor. Yardım lütfen.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Nttnow uygulaması tek hat , tek telefon ve tek hesap ile eşleştiği için o yüzden tekrar kayıt edemezsiniz.

Junior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Otp giriş yaptıktan sonra böyle bir hata veriyor otp sıfırladım tekrar yükledim hata devam ediyor oyuna giriş yapamıyorum. 21 gündür askerdeydim giderken sorun yoktu geldim böyle bir sorun var nedenini öğrenebilir miyim? Error! Login failed with unknown issue. Please contact customer service. (
    Hata! giriş bilinmeyen bir sorunla başarısız oldu. Lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçin)

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by arshavin01378 View Post
    Otp giriş yaptıktan sonra böyle bir hata veriyor otp sıfırladım tekrar yükledim hata devam ediyor oyuna giriş yapamıyorum. 21 gündür askerdeydim giderken sorun yoktu geldim böyle bir sorun var nedenini öğrenebilir miyim? Error! Login failed with unknown issue. Please contact customer service. (
    Hata! giriş bilinmeyen bir sorunla başarısız oldu. Lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçin)
    Merhabalar,

Her zaman OTP kurulduktan sonra, gelen kodun testini portal üzerinde bulunan Doğrulama Testi seçeneğiyle yapılması gerektiğini öneririm. Bu sayede OTP'niz bloke olmaz. Kodunuzun çalışıp çalışmadığını anlayabilirsiniz.

Önce bloke kaldırılmalı, ardından tekrar otp şifresi gönderilmesi gerekmektedir.

Hatalı giriş denemeleri sebebi ile sistem kendini bloke etmiş olabilir. Sistemin bloke durumunu kaldırmak için lütfen aşağıdaki videoda bulunan adımları gerçekleştiriniz.

Ardından AnyOTP programını kullanmış olduğunuz cihazın Saat & Tarih güncellemesini ve AnyOTP programının ayarlar bölümünden Time Synchronize işlemini buradan gerçekleştiriniz. Zaman ayarlarınızın İstanbul (UTC+3) olarak yapılandırıldığından emin olunuz.

En son olarak kodların çalışıp çalışmadığını OTP portalında Doğrulama Testi yaparak iki seçeneğinde yeşil tik olduğuna emin olun.

Junior Member
    Yeni sw ler icin nttnow uygulamasi googleplay de yok ne yapmamiz gerekir yeni sw lere basliyamiyo muyuz?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by yunuskcmn View Post
    Yeni sw ler icin nttnow uygulamasi googleplay de yok ne yapmamiz gerekir yeni sw lere basliyamiyo muyuz?
    Aşağıdaki konu size yardımcı olacaktır.

Google Play Nttnow

Tags for this Thread