Results 1 to 5 of 5
    Banned
    Nickname
    LegendEagle
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Sn. Khenarth Duration Scroll Kalkacak Demişsin.

Herkese iyi forumlar. Discorddan duration scroll kalkacak yazmışsınız. Asasın skilleri zaten bugda yeterince şimdi de hiç oynanmasın mı istiyorsunuz ? Oyun aklımızla dalgamı geçiyorsunuz ? Warrior ws karşısında kül olalım mı istiyorsunuz ? M2 skili duratlamayıp her ice her lr yi ya da her elemental damage'den çok çok fazla damage yememizi mi istiyorsunuz ? Siz bu oyundan ne istiyorsunuz ?

Senior Member
    sırf asas değil özellikle exp kasan karakterler için süper bir scroll.Logos aldığımızda 2x yapmak bizi bir adım öne taşıyor.kaldırılması kadar saçma birşey olamaz.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Peki bunu yazdığımdan benim neden haberim yok? Böyle bir değişiklik yok arkadaşlar. Her paylaşılan resme inanmayın, devir ortalığı karıştırma devri

Banned
    Nickname
    LegendEagle
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Peki bunu yazdığımdan benim neden haberim yok? Böyle bir değişiklik yok arkadaşlar. Her paylaşılan resme inanmayın, devir ortalığı karıştırma devri
    Çok teşekkür ederim şuan acayip rahatladım Çok özür diliyorum ama sana fotoğrafı atabilirim discorddan attılar. Şokla uyandım.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Eski u dönüşü yapanlardan kim kaldı gardaşım