Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Baştan aşşaıyao okudum eleştiriler harika ama bunların yapmazlar ne biliyim oyuncu dşmanlığı gibi bir şey var sanki düzen onu gösteriyor insnaların gelsin sonra bıraktıralım tekrar yeni server açıp yine parayı kaldıralım aynen böyle sistem.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ETeRNaL
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    ayrıca Tuzlukcu diyerek hor görme garibi.
    Onu ben değil kendin demişsin adın tuzlukçu yazıyor. son olarak seninde sorunun ne biliyormusun sanki söylediğin şeylerin çoğunda konudan bağımsız olarak aynaya bakarak konuşmuş gibisin. Bak ben yeni serverle alakalı konulardan bahsettim aresden farklı uygulamalar ve olaylar var senin serverin hakkında tek kelime etmedim yorumda yapmadım çünkü bilmiyorum. neyse sana iyi forumlar tuzlukçu kardeş üzerine bu kadar alınma yoksa yönetimdensinde bizim mi haberimiz yok çnkü başlığa dikkat edersen oraya seslenmiştim. iyi forumlar.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    -Yeni serverlerde boss etkinliği 25 nisan perşembe günü saat 20:00'den sonra yapılacak.
    -Exp eventi daha getirmediler ama bu boss etkinliginden kısa bir süre gelecegine inanıyorum gm'ler açmadıkça krallarda yapamıyor.
    -Yayında yeni boss lar yeni özellikler gelecek dendi.
    -Bdw için yapımcı firma 80+ lvl kesinlikle istemiyormuş.
    -Jr için ise kazanmanın bir bedeli olması gerektiğini savunuyorlar değişiklik düşünülmediğini dile getirdiler yayında.

Not: hepsini okudum