Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Açtığım konuları kim neden siliyor ? Ban politikasını neden uygulamıyorsunuz ?

Yahu yemediğim küfür yok, kanıtları da var, açmış olduğum ve işlem yapılmadan arşivlenmiş konular da var, ben bu sıkıntımı nerede dile getirebileceğim ? Ban politikasında açık açık yazmışsınız. Küfür yasak. Biz o kadar dikkat ederken oyunculara kötü konuşmamaya, bu yasağı çiğneyen ve ağzına geleni söyleyen oyunculara neden ceza vermiyorsunuz ? Bu bende ister istemez küfür serbest mi oldu algısı yaratıyor. Bu düşüncemi de forumda paylaşıyorum. Konu mu kim neden kapatıyor ? Sebebi ne ? Ticket mi atalım ? Savcılığa mı gidelim ?

Senior Member
    Buradan daha önce açmış olduğum konuyu kapatan yetkiliye sesleniyorum. Eğer konu hakkında bilginiz yoksa, gerekli kanıtları tarafınıza bilhassa sunabilirim. Hiçbir tahrik vb. diyaloğa bile girmememe rağmen, dünya kadar küfür yiyorum. Kurallara uygun olarak CR ye atıyorum ve dikkate bile alınmadan arşive kaldırılıyor.

anam babam savcıyı karıştırma gözünü seveyim cr diye birşey icat edilmiş oraya bir göz at.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Cheat Reports bölümüne yapılan raporlamaların doğru yapıldığına emin olunması gerekmektedir.

Genel olarak bilgi vereyim, uygun olmayan bir dil kullanımı varsa tüm yazışmaların yer alması gerekmektedir. "-" tuşuna iki kez basarak sağ altta sarı renkte tarih ve saatin yer alması, sağ üstte sunucunun gözükmesi gerekmektedir. Bunlara dikkat edilirse ve açılan konu takip edilirse gelecek olan yanıtı da görebilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Narin_7272 View Post
    anam babam savcıyı karıştırma gözünü seveyim cr diye birşey icat edilmiş oraya bir göz at.
    Konuyu okumadan yorum attığın o kadar belli ki tek hücreli arkadaşım. CR ye attım orda işlem görmedi diyorum zaten.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Cheat Reports bölümüne yapılan raporlamaların doğru yapıldığına emin olunması gerekmektedir.

Genel olarak bilgi vereyim, uygun olmayan bir dil kullanımı varsa tüm yazışmaların yer alması gerekmektedir. "-" tuşuna iki kez basarak sağ altta sarı renkte tarih ve saatin yer alması, sağ üstte sunucunun gözükmesi gerekmektedir. Bunlara dikkat edilirse ve açılan konu takip edilirse gelecek olan yanıtı da görebilirsiniz.
    Son açtığım CR konusuna bakar mısın @GamesDepot, Nerde yanlış yaptım acaba bi yol gösterir misin kardeş.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Rashnel View Post
    Yahu yemediğim küfür yok, kanıtları da var, açmış olduğum ve işlem yapılmadan arşivlenmiş konular da var, ben bu sıkıntımı nerede dile getirebileceğim ? Ban politikasında açık açık yazmışsınız. Küfür yasak. Biz o kadar dikkat ederken oyunculara kötü konuşmamaya, bu yasağı çiğneyen ve ağzına geleni söyleyen oyunculara neden ceza vermiyorsunuz ? Bu bende ister istemez küfür serbest mi oldu algısı yaratıyor. Bu düşüncemi de forumda paylaşıyorum. Konu mu kim neden kapatıyor ? Sebebi ne ? Ticket mi atalım ? Savcılığa mı gidelim ?
    Cr konunda gerekli görüldügü taktirde işlem yapılacaktir yazıldıysa boş yere bekleme 2 konum vardı aileye küfür ediyorlardı ama cr ekibi arşive taşıdı gerekli işlem görülmedi adam hergün oyunda 1 hafta geçti.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Cr konunda gerekli görüldügü taktirde işlem yapılacaktir yazıldıysa boş yere bekleme 2 konum vardı aileye küfür ediyorlardı ama cr ekibi arşive taşıdı gerekli işlem görülmedi adam hergün oyunda 1 hafta geçti.
    Bak güzel kardeşim, benimde veryansın ettiğim konu bu zaten. Küfür ban politikasında suç olarak tanımlanmış. Ama neye göre işlem yapıldığı belli değil. Pm nin tamamını atıyorum. Server ve sağ altta tarih gözüküyor. Herhangi bi tahrik kışkırtma da yok. Bu ceza gerektirmez mi sence ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

açıkçası ben size cr konusunda güvenmiyorum. 1 ay öncesine kadar tam destek derdim. gmler calısıyor derdim. jrde afk olan adamı repledim cr'ye. işlem yapılacak dendi. ama adamı 3 gün takip ettim 3 gün boyunca exp kastı. bunu dile getirdiğimde ben uyarı aldım. insanları galeyana getiriyorum diye. elimde ss vardı. ss'i attım. konum silindi.

Quote Originally Posted by Rashnel View Post
    Konuyu okumadan yorum attığın o kadar belli ki tek hücreli arkadaşım. CR ye attım orda işlem görmedi diyorum zaten.
    XDXDXD Qırallll