Results 1 to 2 of 2
    Member Alvino's Avatar
    Nickname
    JavennaVATIO
    Class
    Mage
    Clan
    TheKoAngelS
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus

Arrow Telefonuma otp id auth code gelmiyor 30 gündür hesabima giriş yapamiyorum

http://forum.knightonlineworld.com/f...#axzz2fFu8lh1T buakdar sorumsuz olmayın ilgilenin artık 45 gün oldu

ICS sistemini kurduktan sonra ıcs'nin kendi sitesinden kimlik doğrulama yani OTP ID & Auth Kodu alamıyorum telefonuma mesaj gelmiyor ve hesabıma 30 gündür
    giriş yapamıyorum attığım ticketler sonucunda verilen cevaplar otomatik ıcsnin kullanma sistemini atıyorsunuz ben bunu istemiyorum sizden telefonuma kodu bir türlü alamıyorum ntt game'in verdiği ücretsiz 60 günlük ıcs sistemini kurdum 30 günü oyuna girişi sağlayamadım geriye 30 gün kaldı bu ıcs sisteminin hesabımdan kaldırılıp silinmesini istiyorum lütfen Alvino Adlı hesabımı inceleyiniz ıcs sistemini sıfırlayınız

daha önce attığım ticket no :1545874 - 1322416

verilen cevaplar ıcs sisteminin kullanılış yöntemi sizden bu istenmiyor sorunla lütfen ilgilenilsin ve en kısa sürede çözülsün artık...!

Member NeBkA's Avatar
    Nickname
    NeBkA
    Race
    Karus
    Benzer bir sorun da bende var. Hattımı değiştirdim ve eski hattımı da iptal ettirdim. Sonrasında da android telefonuma format attım. Meğer ICS sitesinde şifre yenileme veya OTP'yi iptal etmek için e-mail değil de telefon numarasına veya AnyOTP programına ihtiyaç varmış Dolayısıyla şuan programı kurmaya kalksam şifre istiyor, bu şifreyi almak istediğimde ise eski iptal olan telefon numarama mesaj gönderiyor ICS'nin iptal olmasını bekliyorum, yaklaşık 1 aydır oyuna giremiyorum. Tabi bunun yanında attığım biletlere cevap verilmemesi de can sıkıyor...

Forumda bütün GM'lere PM'de attık bilet no.larını belirterek fakat nedense sanki inadına yardım edilmiyor gibi :S
    Last edited by NeBkA; 09-18-2013 at 06:31 PM.