Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Şifremi Değiştiremiyorum. '' Bu URL erişilebilir.Lütfen bu URL linkini TEKRAR ALIN ''

Merhabalar ;

Şifremi değiştiremiyorum. Bir kaç yanlış siteye tıkladım ve bundan kuşku duyarak şifremi değiştirmek istedim fakat ne yazıkki 1 saattir uğraşıyorum ve şifremi değiştiremiyorum.
    Bir çok araştırma yaptım fakat hiç kimse çözüm bulamamamış. ForumNttgame adresin'den
    ''Wanrina'' adlı yönetici hala yapamadıysanız bize başvurun demişti bende size başvurmak istedim.

Gmail hesabıma gelen şifreni yenile linkine tıklıyorum ve şöyle bir sorunla karşılaşıyorum ;

https://i.hizliresim.com/v6rDbv.png

yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Aynı durumu yaşadım, şöyle ki, eğer mail hesabı başka bir bilgisayarda ya da mobilde aktif olarak kullanılıyor ise (aktiften kastım şifresiz otomatik girişle erişimi olan herhangi bir platform) bu uyarıyı veriyor. Başka bir yerde açık mı değil mi onu kontrol edip kapatarak sorunu çözmüştüm.
    Last edited by NocturnalCreature; 04-21-2019 at 03:32 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    Şu portal da cok sorun var... Güvenlik CATCPA olayını düzgün hatasız yazıyorum. Gene de hatalı diyor. Her yerde bug var.. Düzeltmeleri gerekiyor..
    Hızlı önlem alalım diyorum daha hala şifre degiştircem.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by BenEVO View Post
    Şu portal da cok sorun var... Güvenlik CATCPA olayını düzgün hatasız yazıyorum. Gene de hatalı diyor. Her yerde bug var.. Düzeltmeleri gerekiyor..
    Hızlı önlem alalım diyorum daha hala şifre degiştircem.
    Eposta adresinize ulaşabiliyorsanız şifre unutum ile yeni şifre almayı deneyebilir siniz.

çara ring bas yeni bir mail adresiyle account aç ona aktar.