Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Question Cypher ring ve hirsizlik ( içeri acil)

Yakın bir zamanda uygun fiyata ring basılmış bir hesap satın aldım , hesabın geçmişinin temiz olduğunu ve legal yollarla kasıldığını biliyorum , ama geri gelelim ki satın aldığım ring içindeki bu hesap , birinden ring halinde çalınmış ve bizim tarafımızca oyun içinden item + gb olarak satın alındı. Hesabı ringden çıkardığım taktirde , soyulan karşı taraf geri iadesini isteyebilir mi yada bu hesap ban yer , silinir mi ? sonuçta bu oyunda bazılarımız ticaret yapıyor ve ticaret amaçlı hesabı alıyoruz, masum tarafta kalıyoruz ve böyle birşey durumunda para ve itemlerimiz iade edilir mi ? burada hem soyulan madur , hemde biz . Bu konu hakkında sadece gerçekten tecrübeli ve bilgili kişiler yazabilirse bizim açımızdan da iyi olur .

Cyper Ring. Sadece Karakterlerini Accounttan sökmek için yapılmış bişey. Amacı oyuncular tarafından karakter satımı için kullanılıyor olabilir ama var oluş nedeni bu değil bu nedenle bir hak iddia edemezler diye düşünüyorum.

Member Sweeeny's Avatar
    Nickname
    Sweeny
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Vanguard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 1intikam View Post
    Cyper Ring. Sadece Karakterlerini Accounttan sökmek için yapılmış bişey. Amacı oyuncular tarafından karakter satımı için kullanılıyor olabilir ama var oluş nedeni bu değil bu nedenle bir hak iddia edemezler diye düşünüyorum.
    Söylediğinizin doğru olduğunu düşünmüyorum bu söylenti bir süredir var. Bu konu ile ilgili kullanıcı sözleşmesinde madde var mı var ise paylaşabilir misiniz?

Eğer ringler sadece hesap boşaltmak için olsa idi ring basıldıktan sonra non-trade olması gerekirdi. Cypher ringin karakterlerin “oyun içinde pazarlanabilmesi” için eklendiğini düşünüyorum.

Bunun açıklamasını yapmışlardı diye biliyorum.Cyhper ring sadece slot boşaltmak amacıyla kullanılabilir diye.Aksi takdirde doğacak sıkıntılardan hiç bir şekilde nttgame yada mgame sorumlu olmadıgını yayınlarda dile getirmişlerdi.Geçmiş olsun.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Cypher ring bu oyuna karakter satışının oyun içinde yapılması için eklenmiş bir itemdir.
    Şimdiki yönetim bunu reddetsede cypher ringin geldiği zamanı ve amacını çok iyi hatırlıyorum. Aktif olarak oynadığım dönem içerisindeydi.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Sen trade yolu ile aldıktan sonra problem yok başkan sonuçta sen karşılığını vermişsin ve kendi accountuna eklemişsin çalan ve çaldıran düşünsün sen boşver at ncsyi oyna.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sweeeny View Post
    Söylediğinizin doğru olduğunu düşünmüyorum bu söylenti bir süredir var. Bu konu ile ilgili kullanıcı sözleşmesinde madde var mı var ise paylaşabilir misiniz?

Eğer ringler sadece hesap boşaltmak için olsa idi ring basıldıktan sonra non-trade olması gerekirdi. Cypher ringin karakterlerin “oyun içinde pazarlanabilmesi” için eklendiğini düşünüyorum.
    1intikam arkadaşımız boş yapmış. bu item oyuna karakter satıp almak için gelmiştir. bazı oyuncuların karakter silmenin aktif edilmesi talebi üzerine bir gm arkadaş chyper ring ile slot boşaltabilirsin demiş olup üzerine yapışmıştır. gm lerden bu söylemlerini tam olarak açıklamalarını bekliyoruz. gmler bile oyunun her itemine hakim değil. usko da karakter silme yok diye bu chyper ringin karakter silme itemi olduğunu göstermez.. her şeyleri para olmuş bu yönetimin oyuncualrı da düşünmesini umuyoruz. yeni serverlara gb girmesin diye ypaılan yanlış işlemler, mevcut bulunan serverlara zarar verdi. chyper ringe karakter boşaltma itemi diyen her oyuncu, boş oyuncudur.