Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Arrow Temiz bir başlangıç için gerekli olaylar ?

Merhaba arkadaşlar knight onlineye temiz bir başlangıç yapıyorum birkaç sorum olucak bu konuda bu işe bilgisayarı formatlamakla başladım bilgisayar format atıldı ve knight online sıfırdan kurulum gerçekleştirildi ve modeme reset atıldı ve kim vurduya gitmek istemiyorum yetkili birisi cevaplarsa sevinirim

sabit ip değiştirmelimiyim ?
    mac adresi değiştirmelimiyim ?

yoksa bunlara gerek kalmadan format ve modem rest ile güvenli bir şekilde tekrar başlayabilirmiyim

NOT: Şuanki mevcut İP im ile illegal aktivite kullanıldı

Senior Member
    Geçmiş süreçlerde hile kullanımında bulunduysanız formatta kurtarmaz IP den giriş önemli ben yetkili değilim bunuda ifade edeyim iyi günler diliyorum ban cezası almanız muhtemel oyunda olumsuz yöntemleriniz olduysa tabiki haliyle olmadıysa gönül rahatlığıyla oynarsınız yinede araştırınız derim.

Senior Member
    Sen illegalle gir kaosa illegal ile 3-4 char pcye bile bakmadan sok kospu gelen paralari sat siteye diz charini sonra temiz bir baslangic muhabbeti yap. Sabah sabah sİnİr oldum. Seni destekleyen her kim olursa illegaldir. Umarim hayrini goremezsin o temiz baslangicini. Hayatimda macro kullanmadim benim gibi olan herkes akilsiz bir sen akillisin de mi ? Temiz baslangicmis... Aklima oyundan tanidigim kendini uyanik sanan bi tilkiyi getirdin. Derdi ki kardesim sen salaksin foverin almak icin 2-3 ay farm yapiyorsun eline yazik. Kardesim ciddi misin judi 3 lemek icin 5 ay harcicaksin? Gozlerine yazik diyip derulara 3-4 char illegal pri koyardi. Oyundayken 1 hafta icinde en az 3-4 kere dark knigt materyali dusuyordu gordukce kahrolup soguyordum. Neden ona dustu neden bize degilde o diyip kahrolurdum. Kastigi gbleri siteye satip whatsapptan gosterirdi. Char boyle dizilir ilerde banlanirsam temiz bi baslangic yapip charimiboyle dizerim diye. Her neyse umarim o temiz baslangicini yapamazsin buna musade etmezler.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ben_D2X4wCGY View Post
    Sen illegalle gir kaosa illegal ile 3-4 char pcye bile bakmadan sok kospu gelen paralari sat siteye diz charini sonra temiz bir baslangic muhabbeti yap. Sabah sabah sİnİr oldum. Seni destekleyen her kim olursa illegaldir. Umarim hayrini goremezsin o temiz baslangicini. Hayatimda macro kullanmadim benim gibi olan herkes akilsiz bir sen akillisin de mi ? Temiz baslangicmis... Aklima oyundan tanidigim kendini uyanik sanan bi tilkiyi getirdin. Derdi ki kardesim sen salaksin foverin almak icin 2-3 ay farm yapiyorsun eline yazik. Kardesim ciddi misin judi 3 lemek icin 5 ay harcicaksin? Gozlerine yazik diyip derulara 3-4 char illegal pri koyardi. Oyundayken 1 hafta icinde en az 3-4 kere dark knigt materyali dusuyordu gordukce kahrolup soguyordum. Neden ona dustu neden bize degilde o diyip kahrolurdum. Kastigi gbleri siteye satip whatsapptan gosterirdi. Char boyle dizilir ilerde banlanirsam temiz bi baslangic yapip charimiboyle dizerim diye. Her neyse umarim o temiz baslangicini yapamazsin buna musade etmezler.
    okadar bomboş konşmuşsun ki kendimi yorup sana cevap bile vermiycem sen kahinmisin nerden biliyorsun benim 2-3 ay farm yaptığımı dünyanın itemini kastığımı vs . hadi herşeyi kaldırıp bi köşeye koy yıllarca bu oyunu oynamış olan insanlar içinden hayatında 1 kez dahi olsa k0xp kullanmamış insan sayısı %1 i geçmez hepiniz sütten çıkmış akkaşıksınız demi macro kullanmadınız hayatınız boyunca yada halen kullanmıyorsunuz pedal kullanmıyorsunuz bug yapmıyorsunuz demi ozaman kimsenin oynamaya hakkı yok bu oyunu tüm db yi silsinler hadi işine şimdi yürü hade

Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ben_D2X4wCGY View Post
    Söylemek istediklerimi çok güzel dile getirmişsin. Ağzına sağlık.
    Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem

Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by teleferefuck View Post
    okadar bomboş konşmuşsun ki kendimi yorup sana cevap bile vermiycem sen kahinmisin nerden biliyorsun benim 2-3 ay farm yaptığımı dünyanın itemini kastığımı vs . hadi herşeyi kaldırıp bi köşeye koy yıllarca bu oyunu oynamış olan insanlar içinden hayatında 1 kez dahi olsa k0xp kullanmamış insan sayısı %1 i geçmez hepiniz sütten çıkmış akkaşıksınız demi macro kullanmadınız hayatınız boyunca yada halen kullanmıyorsunuz pedal kullanmıyorsunuz bug yapmıyorsunuz demi ozaman kimsenin oynamaya hakkı yok bu oyunu tüm db yi silsinler hadi işine şimdi yürü hade
    Ben hayatım boyunca ne hile ne makro ne pedal ne de başka birşey kullanmadım. Bu oyuna 5-6 sene ara vermiştim senin gibi hileciler yüzünden .Umarım senin gibileri bir daha bu oyuna geri döndürme gibi bir hata yapmaz moderatörler.
    Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem

Junior Member
    Quote Originally Posted by JomeyTheBattlePriest View Post
    Ben hayatım boyunca ne hile ne makro ne pedal ne de başka birşey kullanmadım. Bu oyuna 5-6 sene ara vermiştim senin gibi hileciler yüzünden .Umarım senin gibileri bir daha bu oyuna geri döndürme gibi bir hata yapmaz moderatörler.
    he he he o dediğinden sen koxpu kullanana değil koxpu kullandırana bakacaksın ayrıca hayatında hiç koxp kullanmamış olma ihtimalin %0 sen git farmerleri kafaya al sizin mantığınızla yürüyelim senide hiç koxp kullanmamış kabul edelim nttgame geçmişten bugüne bütün koxp kullananları banlasın oyunde 3 kişi yağ satarım bal satarım kutu kutu pense oynarsınız. Siz bu oyunun bir oyun olduğunu unutmuşsunuz kafayı yemişsiniz bu oyunla burası sanal dünya sanal gerçek değil sanki ben uyuşturucu taciriyim içeri atıldımda hakimlerden lütfen beni tekrar bırakın birdaha torba tutmuycam diye yalvarıyorum siz juridekilerde olurmu ya öyle bişe atın bunu içeri birdaha geri dönmesin diyosunuz allah akıl fikir versin.

Junior Member
    Bitane mod bi zahmet şuraya gelsede bi cvp verse hani yapılması gerekeni söyleyinde yapalım arkadaş allah allah

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Sabit ip kullanıyorsanız modeme res attığınızda o ip değişmez. Dinamik ip kullanıyorsanız modeme res attıktan sonra bilgisayarınızı formalayıp yeni bir hesap açıp illegal yazılım kullanmadığınız sürece her hangi bir ceza almazsınız. Eski hesabınızda illegal yazılım vb durumlar olduysa zaten er yada geç ceza almanız kaçınılmaz olacaktır.

Senior Member
    deneme yapıyorum