Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Question Buglu jrler sonrasi oyundan atilmalar başladi...

Evet, Arkadaşlar;
    Buglu Jrler sonrası oyundan atılıyoruz ve buna bir çözüm üreten yok şu anlık, insanların sabrı zorlanıyor gibi jr kullanıma açıldığından beri buglu jrlere bir çözüm getiremeyen teknik oyun ekibi ne zaman aldıkları paranın karşılığını verecek? Merak ediyoruz.

Senior Member
    Bendede buglu jr vardı. İçeriye aldıkdan sonra fareyle tıklar tıklamaz bug reportlamak istermsnz hata codu: ... die bişey cıktı ''ok'' a tıkladım oyundan attı. Sabahda böyle olmuştu. İlk defa aldım bu hatayı ve son 2 jr dır oyundan atılıyorum jr vaktı

son 6 jr dir aynı noktada aynı yerde eslanta atıyor.. bu buga bi çözüm bulun artık ya 6 jr sabah akşam aynı şey o kadar sinir bozucu ki anlatamam.. son oda sonra mob a atack verdiğimiz an eslanttayız.. lütfen düzeltin artık ya lütfen !!!!!!!!

Senior Member
    Merhabalar ilave olarak jr etkinliğinde oyunun donması sözkonusu malesef sorunda düzelme olmadı atma hadiseside gayet olağan netice telfilerde gözardı ediliyor sayın yetkililer her jr kazanmında ödül gemler var atılma dc olma vb. durumlarda mevcut kazanımlar eldeedilemiyor sizlerden bu kayıpların telafisi konusundada girişimler bekliyoruz.Oyun imkanlarıyla gb. kasımının nekadar zor olduğunu düşünürsek sizlerden telafi talep etmemiz ve bunu sürekli belirtmemiz konunun hassasiyetini göstermiyormu sizlere.Şuana kadar oyundaki problemlerden dolayı kaybedilen jr ler için telafi uygulamaları göremedik sizlerden eski oyun şirketinde telafiler yapılıyordu gem kayıp gb.ler kıyaslama yapıyorum düşündürücü değilmi sayın oyuncular.Mektupla jr kayıplarının telafisi yapılmalıdır bu oyuncu hatasından kaynaklanmıyor donma atılma vb. gibi sorunlardan kaynaklı jr kayıpları sorunların çözülmesini özellikle telafilerin yapılmasını önemle arz ederim iyi günler dilerim.