Results 1 to 4 of 4

Hybrid View

Junior Member

lütfen yardımcı olurmusunuz

eski bir hesabım vardı ona bir türli giriş yapamıyorum yardımcı olurmusunuz.
    mail:
    id:
    verdiği sorun ise uzun süredir giriş yapmamam
    Last edited by SkCLucky; 04-20-2019 at 09:47 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

"Şifremi Unuttum" seçeneğinden şifrenizi sıfırlarsanız probleminiz çözüme kavuşacaktır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

"Şifremi Unuttum" seçeneğinden şifrenizi sıfırlarsanız probleminiz çözüme kavuşacaktır.
    merhaba bende uzun süredir oynamıyordum şimdi tekrar dönmek istiyorum lakin ıd ve şifreyi doğru girip hesabıma giriş yapabiliyorum fakat mail adresimi unuttum bunun için ne yapmam gerekiyor yada yardımcı olabilirmisiniz sadece kayıtlı epostamı öğrensem yeterlidir.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by canberkata4 View Post
    merhaba bende uzun süredir oynamıyordum şimdi tekrar dönmek istiyorum lakin ıd ve şifreyi doğru girip hesabıma giriş yapabiliyorum fakat mail adresimi unuttum bunun için ne yapmam gerekiyor yada yardımcı olabilirmisiniz sadece kayıtlı epostamı öğrensem yeterlidir.
    Merhaba,

Durumunuz ile ilgili destek ekibine NTT Portal > E-posta Sorunları kategorisinden bilet göndererek hesaba ait bilgiler dahilinde E-posta değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sistemi

Eğer kategori seçemiyorsanız kategori seçim ekranında CTRL+F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.