Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Senior Member

Oyunda ciddi bir donma sorunu var ?

UTC de DC sorununu geçtim, JR de kac kere oyun 5 6 sn dondu. DC olmadık ama oyun alt yapısında ciddi bir problem var. Yetkililerden ilgi ve alaka bekliyoruz.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Başka bir konu için Rosetta'da test yaptım ve hala aynı sunucuda oyundayım. Ayrıca Ares sunucusunda kendi karakterimle oyundaydım ve hiçbir donma sorunu ile karşılaşmadım. Diğer bilgisayarımda da STKO'dayım ve orada da herhangi bir sorun gözükmüyor. Lütfen internet ağınızı ve işletim sisteminizi kontrol ediniz. Gerekirse ISS müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Başka bir konu için Rosetta'da test yaptım ve hala aynı sunucuda oyundayım. Ayrıca Ares sunucusunda kendi karakterimle oyundaydım ve hiçbir donma sorunu ile karşılaşmadım. Diğer bilgisayarımda da STKO'dayım ve orada da herhangi bir sorun gözükmüyor. Lütfen internet ağınızı ve işletim sisteminizi kontrol ediniz. Gerekirse ISS müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.
    Oyundan kaç kişi ile görüştüm herkes de aynı sorun mevcut. 5 6 sn kadar bir donma oluyor. Bu sürekli olan birşey değil. Son 1.5 saatte 3 4 kere donma sorunu oldu. UTC De 1 aydır 5. 6. dk da dc sorunu yaşanıyor. JR de bugun 2 kez donma sorunu oldu. Profilimden bakabilirisinz, Karus bölgesinde River data yükleme problemi konusunu da ilk ben açmıştım. Son yapılan güncelleme de bu hata gilderildi. Özellikle bu problemin konusunu ilk ben açtığımı söylüyorum, çünkü tespitler ve sorunlar konusunda biraz titiz bir insanım. Ama size denk gelmemiş olabilir. Ciddi bir şekilde JR UTC başta olmak üzere bu belli aralıklarla yaşanan donma ve dc sorununun çözülmesi gerekiyor. Ha beni dikkate alırsınız ya da almazsınız ama size göre olmayan bir şey şu an oyunda 1 çok kişide mevcut.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Oyunda bayadır bu sorun mevcut. Görmezden geliniyor. Anlık donmalar var dc yemiyorsunuz ama oyun donuyor. Kişi bazlı değil bu. İnternet bağlantısı yada sistemle alakalıda değil. Oyun donduğunda bütün herkes te donuyor. Az önceki gece bfsinde bf bitene kadar 7-8 kere oyun dondu. Siğer slotlarda kasanlarada sorduk teyit etmiş olduk. Bazen 10 saniyeye kadar sürüyor. Server den servere farkediyormu bilmiyorum ama destan serverinde günde en az 20-30 kere gerçekleşiyor bu durum. Bence incelenmesinde fayda var

Senior Member
    Bende benim pc de sorun var die kuduruyodum

Senior Member
    İyi günler.Oyunla alakalı bir sorun güncel jr gibi önemli etkinlikte çoğunlukla dc olmuyor karakterler.

Birde destan serverinda denemenizi isterim bu oyunda kalma durmunuzu utc de bi destana girin bakalım 2. odayı görebiliyormusunuz

bende de var oyun donuyor 25 30 saniye sonra kapanıyor yardım plss

Senior Member
    +++++++++++++++++++

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    8 yıllık bilgisayarım ve makul fiyattaki fiber internetimle hiç donma olmadan her gün jr, chaos, bdw gibi aktivitelere katılıyorum. Hiç bir sorun yaşamadım. Sorunun başka bir şeyden kaynaklanabileceğini düşünürseniz belki daha hızlı çözebilirsiniz.