Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Genelde, partinin kötü olduğunun varsayımını yapanlar, afk var deyip çıkmak için mazeret uyduranlar, birinle münakaşa yaşayıp kaçmak isteyenler jr de alt f4 çekiyor. Bu gibi sorunlar için partideki diğerlerinin hakkını görmezden gelip altf4 atanlara bende uyuz oluyorum ama bu bir ban sebebi olabilirmi veya yaptırım uygulanabilirmi konusunda fikirlerim karışık biraz.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Dc olan, elektriği, interneti kesilen ya da başına başka şey gelen birisi ile kasıtlı çıkanı birbirinden ayıramazsın bu yüzden bu eyleme ceza verilemez.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Dc olan, elektriği, interneti kesilen ya da başına başka şey gelen birisi ile kasıtlı çıkanı birbirinden ayıramazsın bu yüzden bu eyleme ceza verilemez.
    modum azıcık mesajları okusanız mantıklı cevaplar geldi arkadaşımızla beraber beyin fırtınası yaptık lütfen okuyun

Senior Member
    İyi günler jr ekibinde şahsen emeğiniz çalınsa o jr partisinde o şahıs denk gelse böyle bir anda nasıl tepki verirsiniz bu ayrı bir husus.Neticeyi görebilmek imkansız jr çok enteresan etkinlik deva bölgesi pkda hernekadar skor olarak öne geçebilmek önemli ise son vuruş bir ekibe jr kazandırabilmekte bunun bilincinde olarak jrden çıkılmamalı .

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Oyunda /exit veya /quit komutunu kim kullanmış ayırt edemiyor musunuz? Edemiyorsanız edecek bir sistem geliştirin. Oyundan çıkmak istiyor musunuz? Press OK tıklayana verin cezayı.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    dünkü jr de king ile aynı partye düştük, önyargılı bir şekilde partye bakıp çıksam ayıp olmaz değil mi deyip küçümsedi milleti. biraz sonrada çıktı. priest karakterdi. sonuç olarak zorda olsa devaya gittik deva kestik, şans ki 2 tur gem döndü 3. turda silver bana geldi 1. sıradaydım herkes memnun ayrıldı. pm attım kendisine dc oldum ama helal olsun dedi. dc olmadığını herkes biliyordu iyi sövdük zaten çınlamıştır kulakları.
    geçen bana da benzer bi olay denk geldi priestlerin günahını almak istemiyorm ama genelde onlar yapıyor.bi tane de +9 setli warrior geldi o da aynı şekilde çıktı.sonuç olarak 2sinde de devayı kestik ve kazandık.sanki herkese 9 item veriyorlar da yok biz almayız diyoruz.kapı çalıyor 30 saniye afk oluyorm mecbur bakmam lazım çünkü adam diyor 2 charla jr giriyorsun tabi.utanması da yok başından sonuna kadar jr de atak yapmışım 30 saniye için tahammül edemiyor iftira atıyor.sigara parası çıkarıyorsun diyor.millet olarak ne kadar bastırdğmz kötü karakterimiz varsa bu oyunda su yüzüne çıkıyor ben onu anladım.iftira atmak,yalan söylemek,çalmak,egoist davranmak,milleti aşağılamak hepsi bu oyuna girince su yüzüne çıkıyor.Ama şöyle insanlar da var ki onlar harbiden adam gibi adam.jr sonuna kadar mücadele ediyor,kimseyi suçlamıyor,küfür etmiyor,kimseyi itemine göre yargılamıyor.Umarım bu tarz insanlar çoğalır ki diğerleri utanır da yapmaz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Oyunda /exit veya /quit komutunu kim kullanmış ayırt edemiyor musunuz? Edemiyorsanız edecek bir sistem geliştirin. Oyundan çıkmak istiyor musunuz? Press OK tıklayana verin cezayı.
    modemi kapatır yine dc olur bilgisayarın fişini çeker yine dc olur o sistem işe yaramaz malesef

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by taylanbasar View Post
    modemi kapatır yine dc olur bilgisayarın fişini çeker yine dc olur o sistem işe yaramaz malesef
    Tabi orası ayrı mesele ama en azından bu şekilde alt+f4 çeken anlaşılır.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Belki adam jr de dc yedi ne yapacak düşündünmü hiç