Results 1 to 3 of 3

Hesabım koruma amaçlı banlandı?

Merhaba hesabım hacked acount inv* sebebi ile 04.18.2019 da colony zone de iken banlandı ne zaman açılır eder. Daha önce soyuldum bende tüm bilgilerini temize çektim hesabıma erişim olmuştu ama güvende şuanda yöneticiler bakabilirmi buraya ticket attım bekliyorum. Askeri personelim 3 kuruş zamanım kaldı az oynayıp hevesimizi alsaydık ofisinize kadar geldim görüşmediniz.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Güvenlik sebebiyle kapatılmış. Ticket üzerinden gerekli bilgileri verdiğinizde hesabınız büyük ihtimalle açılacaktır.
    Bileti güncellemeden gelecek olan cevabı bekleyin. Eğer güncellerseniz cevap gelme süresi uzayabilir. Destek sistemi h. sonu çalışmıyor
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Quote Originally Posted by BioFest View Post
    Güvenlik sebebiyle kapatılmış. Ticket üzerinden gerekli bilgileri verdiğinizde hesabınız büyük ihtimalle açılacaktır.
    Bileti güncellemeden gelecek olan cevabı bekleyin. Eğer güncellerseniz cevap gelme süresi uzayabilir. Destek sistemi h. sonu çalışmıyor

Güncelledim sanırım Umuyorum ki iznim bitmeden açılır yoksa oynayamadan hiç Suriye yolu gözükecek bana, birde sistem güzel tebrik ederim iyi birşey bu yalnız herşeyimi temize çektikten sonra banlanması çok ilginç korkuyorum ki soyan kişiler hesap bizim diye uğraşıyor olmasınlar sms den gelen sahte siteye kananlardanım bende Bynogame hesabımı da boşalttılar böyle kimden şikayetçi olacağımı şaşırdım ntt ofise bu yüzden gitmiştim beraber hareket etmek için

Tags for this Thread