Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Junior Member

Jr den oyundan çikma cezalandirilsin

Sırf 2-3 tane GÖKTÜRK klanına mensur egoistler yüzünden 2-3 gündür jr de 3 kişi kalıyoruz ve kaybediyoruz bu adamlar çıkmasa dakika 20 ye kadar kesemedi karşı takımda ve biz kazanacaktık bu tarz oyuncular jrden çıkacaksa girmesin lanet jr ye bizim gibi akşam gelip 2 eğlencesine etkinliğe giren insanlara yazık oluyor chaos desen koxper dolu ft zaten giremiyoruz macrocu ve koxperlar tıklıyor jr de de böyle aptal insanlar var afk ya ceza varsa çıkmaya da olmalı bıktım bu insanlardan.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    E hadi buna ceza verilecek diyelim, kasıtlı çıkan ile dc olanı nasıl ayırt edeceksin? Hadi denk geldi 2 kişi ard arda dc oldu, tuttun reportladın bunlar çıktı diye. Sonra?
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    E hadi buna ceza verilecek diyelim, kasıtlı çıkan ile dc olanı nasıl ayırt edeceksin? Hadi denk geldi 2 kişi ard arda dc oldu, tuttun reportladın bunlar çıktı diye. Sonra?
    ben bann cezası olsun demiyorum örneğin 1 sonraki jr ye girilemesin ee adamlar çat çat çıkıyor bu etkinlikte mi çöp olsun her şey zaten çöp oynanır yanı kalmadı.Ya da jr den çıkınca oyuna jr bitene kadar oyundan çıksan bile girdiğinde tekrar jrden devam etsin.
    Last edited by Yarasa12345; 04-19-2019 at 09:06 PM.

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    İsyanında haklısın ben de bu tarz şeyleri sevmiyorum, dediğin gibi olabilir ama kurunun yanında yaş da yanacaktır. Malum Jr dediğin en çok bug'ın ve en çok dc nin yaşandığı etkinlik.

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    İsyanında haklısın ben de bu tarz şeyleri sevmiyorum, dediğin gibi olabilir ama kurunun yanında yaş da yanacaktır. Malum Jr dediğin en çok bug'ın ve en çok dc nin yaşandığı etkinlik.
    evet sen de haklısın dc yiyenler ceza almasın ama dediğim gibi çıksan bile oyundan girdiğinde tekrar jrde olsun o zaman çıkmazlar çünkü çıksalar da çıkmasalarda jrde kalacak karakterleri.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Hocam bu söylediğin de afk jrcilerin işine gelir. Adam jr başında alt f4 ü çeker sıra sıra gir çık yapar sonra kimse video da alamaz Çıkana bi ceza verilmesi bence mantıklı değil. Bazen ben de çıkıyorum adamlar bir küfürleşmeye başlıyor sonra o gidip mob çekiyor öbürü esc alıyor falan derken burada benim alt f4 çekmeyip de ne yapmamı önerirsin mesela ? Wolf istedi diye "söylemesen atmıyor muyuz lan .... çocuğu" diyeni gördüm

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Yarasa12345 View Post
    evet sen de haklısın dc yiyenler ceza almasın ama dediğim gibi çıksan bile oyundan girdiğinde tekrar jrde olsun o zaman çıkmazlar çünkü çıksalar da çıkmasalarda jrde kalacak karakterleri.
    Bak bu güzel olurdu. Hem mağduriyet olmazdı, hem de bilerek çıkan adamın bitiş saatine kadar beklemek gibi bir zorunluluğu olurdu. Kesinlikle desteklerim bunu.

Edit: Yukarıdaki arkadaşın yazdıklarına ithafen ekleyeyim, belli bir süreyi geçtikten sonra tekrar girdiğinde partide olmayacak ve partide olmayana gem gelmeyecek şekilde ayarlanabilir. Mesela 5 dk içinde dc olup tekrar çok rahatlıkla girilebilir.
    Last edited by NocturnalCreature; 04-19-2019 at 09:31 PM.

Junior Member
    Bak bu güzel olurdu. Hem mağduriyet olmazdı, hem de bilerek çıkan adamın bitiş saatine kadar beklemek gibi bir zorunluluğu olurdu. Kesinlikle desteklerim bunu.

Edit: Yukarıdaki arkadaşın yazdıklarına ithafen ekleyeyim, belli bir süreyi geçtikten sonra tekrar girdiğinde partide olmayacak ve partide olmayana gem gelmeyecek şekilde ayarlanabilir. Mesela 5 dk içinde dc olup tekrar çok rahatlıkla girilebilir.
    aynen öyle editlenmiş kısım çok harika olmuş 5 dakika içinde girilmez ise partyden hiçbir şey kazanamasın jr sonu ödülü dahil.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    dünkü jr de king ile aynı partye düştük, önyargılı bir şekilde partye bakıp çıksam ayıp olmaz değil mi deyip küçümsedi milleti. biraz sonrada çıktı. priest karakterdi. sonuç olarak zorda olsa devaya gittik deva kestik, şans ki 2 tur gem döndü 3. turda silver bana geldi 1. sıradaydım herkes memnun ayrıldı. pm attım kendisine dc oldum ama helal olsun dedi. dc olmadığını herkes biliyordu iyi sövdük zaten çınlamıştır kulakları.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    dünkü jr de king ile aynı partye düştük, önyargılı bir şekilde partye bakıp çıksam ayıp olmaz değil mi deyip küçümsedi milleti. biraz sonrada çıktı. priest karakterdi. sonuç olarak zorda olsa devaya gittik deva kestik, şans ki 2 tur gem döndü 3. turda silver bana geldi 1. sıradaydım herkes memnun ayrıldı. pm attım kendisine dc oldum ama helal olsun dedi. dc olmadığını herkes biliyordu iyi sövdük zaten çınlamıştır kulakları.
    evet işte bu tarz insanlar sıkıntı her halta ön yargılı davranıp çıkıyorlar bir de böyle büyük klanlar toplu girdikleri için 3 kişi-4 kişi birden çıkıyorlar senin partin 3 kişi kalınca ne kadar sağlam olursan ol kesemiyorsun ve deliriyor insan bu durumda böyle vitaminsizler yüzünden