Results 1 to 4 of 4
 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  Jan 2014
  Posts
  115

  Kısır döngüye girdim yardım edin.

  Derdimi kısaca izah etmeden önce 3 kez ticket attığımı, karakterin şu an ki id, şifre, çokça esn kodu,üstündeki np, hangi nickle kaç lvl da hangi itemlerle takıldığını , otp ve otp ye ait telefon numarasının elimde olduğunu belirteyim. Yani karşımda resmi(!) bir kurum olsa karakteri nikahıma aldıracak kadar bilgiye sahibim.

  - Uzun süredir giriş yapmadığımdan ötürü şifre sıfırlamam isteniyor. Ve şifre sıfırlama linki karakterin kayıtlı olduğu maile gidiyor.

  - Karakterin kayıtlı olduğu maile dair her şey yok olmuş durumda, üstünden uzun bir zaman geçtiği için ne şifresini ne de kurtarma mailinin şifresini hatırlıyorum. Sorun şu ki maile kurtarma numarası olarak girdiğim cep telefonu numaram askere gittiğim için kapandı. Yani mailimi kurtarmam imkansız.

  -Ticket atıp adminlerle uğraşmaktansa eski telefon numaramı tekrar açtırmayı düşündüm fakat direkt olarak istediğimiz numarayı alamadığımızı öğrendim.

  Eğer içinizden 'bizene unutmasaydın mail şifreni' diyorsanız haklısınız (askere gittiğimden ötürü telefonumun kapanması benim suçum değil ama onu belirteyim) fakat benim elimde otp ve otp ye ait telefon numarası varken şifre değiştirmek için maile mecbur olmam çok saçma geliyor. YIL OLMUŞ 2019. Okuduysanız teşekkür ederim, hayırlı kandiller.

 2. #2
  Moderator SkCLucky's Avatar
  Join Date
  Aug 2016
  Posts
  4,267
  Merhaba,

  Durumunuz ile ilgili destek ekibine NTT Portal > E-posta Sorunları kategorisinden bilet göndererek hesaba ait bilgiler dahilinde E-posta değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  Jan 2014
  Posts
  115
  Merhaba, 3. seferden sonra umudumu kaybettim maalesef, belki aynı problemi yaşayan birisi yardımcı olur diye konuyu açmış bulunmaktayım.

 4. #4
  Senior Member NocturnalCreature's Avatar
  Join Date
  Mar 2017
  Posts
  1,214
  Class
  KO -> Mage
  Server
  KO -> Olympia
  Race
  El-Morad
  Durum can sıkıcı fakat anlatım tarzına iltifat için yazıyorum şuan, çok güzel ifade etmişsin Umarım sorunun en kısa zamanda çözüme ulaşır.
  Yaşasın bir post daha kastım!!!

  Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •