Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Boss Kaçırmaya Yaptırım Yokmu?

Arkadaşlar Clanla Birlikte Nezaman Bir Yerde Boss Bulsak Sabit 2-3 Kişi Geliyor 1 Party Adamdan Boss u Kaçırıyor HP si Doluyor Gıcıklığına Yapıyorlar Bunu Kesebildiklerinden Değil Birde Ukala Ukala Size Boss Kestirmiycez Felan Yazıyolar.Yani 2 Mage nin veya Archerin 1 pt Adamdan Boss Kaçırmasınamı Yanayım Yoksa Boss un En Çok Attack Yapanın Yanında Değilde 2 Adamın Sürekli Peşinde Koşmasınamı Bide Üstüne Ukala Ukala Konuşulmasınamı ve Bu Şahıslar Bir Yere Boss Düşse Biz Bulana Kadar Adamlar Hemen Boss Un Yanında Bitiyor. Tarama Yapıyolar Resmen Bu Konuya Bir Çözüm Getirecek Biri Yokmu...!!!
    Last edited by GamesDepot; 04-22-2019 at 10:08 AM.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Aynı şey benim başıma gelmişti 1 okcu daldığımız bosu sağa sola çekerek bize kestirmemeye çalıştı daha önceden böyle bişey yaptığı için video açıktı ve sonuç lureden 7 gün ban+ hapis yedi

Yani Bir Yaptırımı Varmı Bu Olayın ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Elbette, boss'u çekenin zihniyeti ben kutu alamıyorsam siz de alamazsınız, boss'u kesemezsiniz mantığında hareket ediliyorsa videolu kanıtınızı sunduğunuz da ceza alabilir.

Tarama İle Boss Bulanlar Kendileri Biz Dağılıp Bütün Serverlere Bakıyoruz Yazı Geçince Dostum Okeyy ?.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Bossların bir zaman aralığı var. Bu işle uğraşan kişiler olayı çözmüş, not tutuyorlar ve vakti gelince dağılıp arıyorlar. Bu iş için biraz beyin yeter, o kadar beyni olan da bu hile gibi işlerle uğraşmaz zaten. Bu tür hileleri kullananlara GM ler güzel süpriz yapıyor. Hemde öyle bir drop atıyor ki, herkese yeter cinsten
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Arkadaş Kendisini Belli Etti Biz 4 değil 5 Kişiyiz Kimse Çıksın Banlansın Bakalım Hadi Bekliyorum Sende Canını Sıkma Kimin Taramacı Olduğu Belli Videonuz Sizinde Var Rahat Ol Bak Dalgana ... Bakalım Hangimiz Daha Çabuk Banlanıyo CR deki Videodan .!

Senior Member
    Yapılan her ne kadar yanlış olsa da böyle basit şeyler için kimse banlanmamalı. İster küfür etsin, ister lure yapsın, ister ks atsın, ister skilini kullanarak duvara çıksın, ister devada sıra kaydırsın. böyle bir sürü şey var. Oyuna ne kadar fazla müdahale edilirse o kadar tadı kaçıyor.

Ya Dostum Biz Kimseyi Banlatmanın Meraklısı Değiliz Gerekirse Beraber Keselim Sıkıntı Değil Ama İnadına Yapıyor Bunlar Güya Bossları Bunlardan Başka Kimse Kesmeyecek Babasının Tapulu Malı Ya Bosslar.Bide Pişkin Pişkin Bizi Suçluyor Burda.İnsanda Biraz Utanma Olur.

Biz Kimseyi Banlatma Taraftarı Değiliz Ama Arkadaşlar Israrla Pişkin Pişkin Hala Bizi Suçluyor Kimin Karı Gibi Ağladığı Belli Oldu Foruma Gelip Yorum Atıyor Birde Utanmadan.Belkide Dediği Gibi Taramacı Olmayabilirler Oladabilirler O Sıkıntı Değil Sonuç Olarak Moderetor Arkadaş Gerekli Cevabı Verdi Ve Yaptıkları Yasak Bir Durum...