Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 52
    Senior Member
    Quote Originally Posted by faruk77 View Post
    Güvenlik amacı ile power up storeden eşya alınırken kısa(örn 4 sayı) pin gibi bir şifre isteme sistemi getirilse fena olmaz mı?(karakter soyulmalarında kilitli itemlere dokunamıyorlar orası tamam. Ama pustaki kc ile bir şeyler alıp boşa harcayabiliyorlar.)

Güvenlik amacı ile nttgame portal veya knight online resmi sitesine bağlanırken/giriş yaparken otp istemesi gerekmez mi? herhangi bir şey değiştirirken elbet istiyor ama bağlanırkende istesin.

Son olarak güvenlik seviyesini arttırmak adına önümüzdeki günlerde daha gelişmiş olarak bizleri neler bekliyor bir plan program var mı?

(Not otp vs bize sunduğunuz her şeyi kullanıyorum herhangi bir güvenlik problemim yok ama olur ya.. diyerek düşünüyorum bazı şeyler başımıza gelmeden anlaşılmıyor çünkü. Önceden önlem almakta fayda var.)
    ilk yazdığın güzel bir öneri

ikincisi zaten var diye biliyorum. Otp sitesinden aktive edebilirsin.

Sonuncuyu ben de merakla bekliyorum, özellikle NttNow güncellemesini

1. Yeni sunucularda bulunan lanet ettigimiz sadece farmerlerin olduğu ve cz de olması gereken pk ortamını bozan 2. sunucularda cz lerin ne zaman kaldırılacağını bilmek istiyorum (ilk resette kalkması gerekiyor )

2. yeni sunucular manes ve akara örneğinde olduğu gibi 4. 5 . ayınd bi azalma yaşıyor bununda temel sebebinin pk ortamının durulması olduğu ortada pk yı canlandırmak icin birşeyler yapılması gerekiyor pt yi kuran boraya trole cz nin ücra kösesine geçiip farm yapamamalı diye düşünüyorum farm olanaklarının biraz daha cz bowl bölgesine yoğunlaştırlması gerek tigini düşünüyorum çalışmanız varmı .

3. Yeni sunuculara bifrost un biran önce gelip pk yoğunluğunu arttırması gerektiğini düşünüyorum sizin düşünceleriniz nedir .

4.En önemli konu olduğunu düşünüyorum jr ft saatleri çok geç 10.40 jr sinden önce pk olmuyor gibi şu lanet jr saatini neden 8.30 9 a sabitlemiyorsunuz ki bizde doya doya pk atalım

5. Yeni sunuculara csw sisteminin biran önce aktif olması clanların oturması için gerekli diye düşünüyorum artık yaklaştımı bu tarih ve csw savaşında olacağı daha önce belirtilen güncelleme yakınmı _?

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    1. JR neden düzeltilmiyor , (Oyuncu gözükmemesi, ekranda bug diyip oyundan atması )
    2. Chaos konusunda yönetim neden bu kadar çaresiz ve pasif kontrol edemiyorsunuz yetişme şansınız yok tüm serverlarda tüm odalara düzeltilene kadar neden kapatmıyorsunuz illegal yuvası bir evente neden bu kadar sahip çıkıyorsunuz. Oyuna gereksiz yere dünyanın kutusu giriyor blue green red vs hepsi illegalerce satılıyor niye müsade ediyorsunuz yıllardır.
    3. Hata konusunda neden yıllardır duran hatalar düzeltilmiyor (15 yıllık bir oyun hala open beta gibi onlarca hata var düzeltilmesi gereken )
    4. Ben oyuncuyum yapımcı yada yayıncının kim olduğu yada ne iş yaptığı benim umrumda değil sorunları kimin çözmesi gerektiği ile ilgilenmiyorum çözüm istiyorum
    5. Kurian oyuncusuyum oyunda geldiğinden beri nerf yedi karakter elden geçirilmesi gerektiğini düşümüyormusunuz. Herhangi gibi bir gm nin kurianla oynadığını bile görmedim o derece ihmal edilmiş bir karakter.

Teşekkür ederim

Junior Member
    Merhabalar benim sormak ve cevap almak istediğim konu malum ring basarken quest itemleri kitleyemiyoruz bunun ile alakalı bir çalışma olacakmıdır

Soru 1- Diğer yazdıklarımız banlanırken Maden slotlarındaki koxperleri Discord anlık bildirimden yazmamıza rağmen geri dönüşü dahi neden yapılmıyor (2 aydır banlanmayanlardan bahsediyorum)

Soru 2- Chaos için 59 lwl sınırı + Np sınırı (umarım min. 5k olur) ne zaman getirilecek ? (Kesinlikle öncelik sırası en üst seviyede olan güncelleme)

Soru 3- Oyunla son aylarda ki aşırı ilgisizlik koxperlarla mücadele edememinizi neye bağlıyorsunuz ? Firmanız neden vardiyalı kontrol yapmıyor anlaşılan yetişilemiyor koxperlara neden +1 gm daha alınmıyor firmanıza ?

Soru 4- Hesap satışı yasak diyorsunuz fakat Koreko da olan Cyper ring basımında üzerimizdeki Mitrilleri + Quest itemlerini Cyper ring ile geçirebiliyorlar , bu Usko dan neden kaldırıldı size zararı neydi ? Tekrar getirilme ihtimalı var mı ?

Soru 5- Steam da olsun herhangi bir yerde olsun aklınıza gelebilecek kitlesi büyük oyunlarda dahil Türkiye ye özel fiyatlar, indirimler yapılırken Npoint e gelince neden 400 npointi 5$ yerine 3$ a düşürmek yerine durmadan ülkenin ekonomik durumuna laf edip konular kapatılıyor ? Diğer oyunlar örnek gösterilir böyle bir indirime gidilmesi saçma mı yani ?

Junior Member
    7/24 sadece oyun içinden pm atarak hilecileri bildirecek bir konsepte geçmenizi istiyoruz. ben hilecileri bildirmek için video çekmek, youtube yükleyip oradanda Cr'ye bildirmek zorunda değilim bu sizin aldığınız maaşınız gereğidir.Lütfen bu konuya öncelik tanıyın herkez yediği ekmeğin hakkını verir umarım.

Senior Member Legor's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Zombie Patchinden sonra oyundan atıyor , bununla ilgili bir inceleme yapıyor musunuz ?
    Senior Software Engineer

Pus İndirimi gelcek Mİ ?

Exp preminyuma indirim yapılabilirmi exp kasmak için dünyanın parasını veriyoruz

Quote Originally Posted by 62aneah06 View Post
    7/24 sadece oyun içinden pm atarak hilecileri bildirecek bir konsepte geçmenizi istiyoruz. ben hilecileri bildirmek için video çekmek, youtube yükleyip oradanda Cr'ye bildirmek zorunda değilim bu sizin aldığınız maaşınız gereğidir.Lütfen bu konuya öncelik tanıyın herkez yediği ekmeğin hakkını verir umarım.
    Atılan videolar işe yarasa bide günlerce chat reportta kalıyor ama tık yok )

Quote Originally Posted by KeteHore View Post
    1. JR neden düzeltilmiyor , (Oyuncu gözükmemesi, ekranda bug diyip oyundan atması )
    2. Chaos konusunda yönetim neden bu kadar çaresiz ve pasif kontrol edemiyorsunuz yetişme şansınız yok tüm serverlarda tüm odalara düzeltilene kadar neden kapatmıyorsunuz illegal yuvası bir evente neden bu kadar sahip çıkıyorsunuz. Oyuna gereksiz yere dünyanın kutusu giriyor blue green red vs hepsi illegalerce satılıyor niye müsade ediyorsunuz yıllardır.
    3. Hata konusunda neden yıllardır duran hatalar düzeltilmiyor (15 yıllık bir oyun hala open beta gibi onlarca hata var düzeltilmesi gereken )
    4. Ben oyuncuyum yapımcı yada yayıncının kim olduğu yada ne iş yaptığı benim umrumda değil sorunları kimin çözmesi gerektiği ile ilgilenmiyorum çözüm istiyorum
    5. Kurian oyuncusuyum oyunda geldiğinden beri nerf yedi karakter elden geçirilmesi gerektiğini düşümüyormusunuz. Herhangi gibi bir gm nin kurianla oynadığını bile görmedim o derece ihmal edilmiş bir karakter.

Teşekkür ederim
    Kurian asas gibi tek atıyor ya ne bafıı