Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 52
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    katılıyorum ve ayrıca açmış olduğun bu konu için seni tebrik ediyorum

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Pus itemi almayı bırakalı çok oldu siz hala alıyormusunuz?

Junior Member
    güzel mantık kardeşim sonuna kadar destekliyorum ama gözden kaçırdığınız bişey var bizlerin cash almaması durumu değiştirmeyecek çünki hali hazırda biz zaten cash alamıyoruz e zaten hali hazırda zengin insanlarada bu cash fiyatları koymuyor onlarda almaya devam ediyor uzun lafın konuyu şöyle düzeltirsek daha doğru olur ( PARA BABASI ZENGİNLERİ CASH ALMAMAYA DAVET EDİYORUZ )

ülkenin içinde olduğu durum malum, dolar $ paritesi boykotla düşecek olsa eğer, düşerdi.

NTT için zirlamak çözüm değil. Sonuç itibariyle, bu oyunun masraf ve giderleri, türk mühendislerin yaptığı fiber kablolarla olmuyor değil mi?

komple dışa bağımlısın.

şuan açtığınız konu ile, hükümetin $ düşecek yeaaaah demesi arasında fark yok.

ülke de istikrar güven olur, her şey sütliman oldu da, $ ntt mi zam yaptı?

Senior Member
    Quote Originally Posted by nttthelastmagician View Post
    ülkenin içinde olduğu durum malum, dolar $ paritesi boykotla düşecek olsa eğer, düşerdi.

NTT için zirlamak çözüm değil. Sonuç itibariyle, bu oyunun masraf ve giderleri, türk mühendislerin yaptığı fiber kablolarla olmuyor değil mi?

komple dışa bağımlısın.

şuan açtığınız konu ile, hükümetin $ düşecek yeaaaah demesi arasında fark yok.

ülke de istikrar güven olur, her şey sütliman oldu da, $ ntt mi zam yaptı?
    zaten senın gıbı gereksızler yuzunden bu oyun bu duruma gelıyor maalesef. dolar dussun demıyoruz ama cash fıyatını dolara endekslemek tamamen bır sacmalık. Tamam dıyelım kı mgame uzerınden dolar olarak alınıyor eyvallah cash fıyatı dolara endekslı olsun sıkıntı yok ama barı pus ıtem fıytlarına %50 ındırım gelsın bu tamamen NTTGAME ın elınde bırsey. Biz burda ülkeyi yada dünyayı kurtarmaya çalışmıyoruz. Oynadıgımız bır oyun var bırakamıyoruz oynamak ıstıyoruz ama sadece bız oynamak ıstıyoruz dıye de aylık 600 tl faiş pus gıderine para harcamak zorunda değiliz. Daha önce cok pus ındırımı oldu % 50 pus ındırımı olsa cash yıne 5 dolar olsa ne sen zararlı cıkarsın nede mgame nede nttgame kafadan pus alamayan adamda fıyat uygun dıye alır ve surumden kazanırsın. Şuan bir çok oyuncu pus pahalılıgından dolayı ya bıraktı yada baslamıyor . Adam ben aylık 200 tl veremem dıyor ve gıdıyor pvp oynuyor. Pvp de bedava oynamıyor orda daha makul bır fıyata oynuyor. Sen usko da fıyatları dusurursen emın ol daha canlı bır oyun olur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    2018-2019 güncel fiyatları
    knight 232 tl zam 69 tl
    archeage 110 tl zam 34 tl

dolar bu 2 oyunada farklı kurmu uyguluyor.

kardesım ınan cok guzel bır ornek verdın .Daha nice örnekler var bu tarzda dunyanın resmen en pahalı oyunu. Adam sadece trade açmak için 30 tl vermek istemıyor. Bir pathos alayım dıyorsun 32 - 33 tl bı walkry alayım dıyorsun 52-53 tl. Sonra neden user kaybı yaşıyoruz dıyorlar. Malum bır by la baslayan sıte var acın bakın en son yapılan alışverıs ı gosterıyor tek sattıgı usko cash. 1 ay sabredıp almasak emın olun cok sey degısecek hatta bunu 1. agızdan dıle getırenler oldu ısmını vermıyelım ayıp olmasın ama bır cogumuz bılıyoruz. Az dirayet gösterilsin yeter.Ben ve clanım sc olmadan pk atıyoruz sizlerede tavsiye ediyorum.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Katılıyorum..

Senior Member
    son 1 aydir birşey almadım. ama şirketin bunu umursadığını sanmıyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by gokaygorkem View Post
    son 1 aydir birşey almadım. ama şirketin bunu umursadığını sanmıyorum.
    sadece sen benle olmaz zaten toplu hareket edersek ancak sonuc alırız. Telefon satamadıgı ıcın APPLE ve samsung türkiye fiyatlarını revize ediyor nttgame bunların yanında bir hiç

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Birilerini kötülemeden, örgütlenmeyi oyuna zarar verecek şekilde yapmadan şikayetlerinizi belirtin yoksa konu kitlenir gider kimseyi zor durumda bırakacak ithamlardan uzak durun.