Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 52
    Senior Member
    konu sürekli güncel kalacaktır

Senior Member
    Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    Pus itemi almayı bırakalı çok oldu siz hala alıyormusunuz?
    pre bile almıyorum artık
    Last edited by johnStatham04; 04-19-2019 at 02:41 PM.

Junior Member
    Tam destek !!! +1

Destekliyorum.

Senior Member
    Artik dur! Bu ay pus almayacağım, premiumumu yenilemiyorum. Eğer oyuncu kapasitesi düşürülürse bronze premium alır geçerim.

Destekliyorum... Pus pre bitince almayacağım. Günlük JR FT girsek yeter. PK sını da Farm'ınıda yemişim....

Senior Member
    Quote Originally Posted by 1453a View Post
    FAİŞ CaSH FİYATLARINA ARTIK DUR DE !!! ( TEK VE SABİT KONU )

TL/ DOLAR dengesizliğinin resmen artık TÜRK oyunu olmuş olan bu oyunda bizleri etkilemesi çok saçma. Mageler için ayaklanıldı cevap alındı. Ne zaman faiş fiyatlı cash ler için ayaklanılacak. Artık ambargo uygulama zamanı gelmedi mi ? Tek yapmamız gereken 1 ay cash almamak pazardan pus ıtemi çekmemek. Gelin destek olun APPLE bile TÜRKİYE için özel fiyat çalışması yaparken NTTGAME neden yapamıyor. Bu günden itibaren ne pazardan ne pusdan item çekmeyin 1 ay sabredin emin olun kazanan hepimiz olacağız. En az % 50 indirim olmak zorunda. Cash fiyatında olmuyorsa PUS fiyatında en az %50 indirim yapılmadan alış veriş yapmayın.
    Oyunu yöneten sonuç olarak bir firma;
    firmaların gelir ve giderleri vardır.bizlerden elde ettikleri gelirler ile giderlerini karşılar aradaki fark kar olarak kalır.bu giderlerin içerisinde çalışanlar ve sana verilen hizmette dahildir.indirim istediğin takdirde şirketin kar oranı yuksek ise düşürmesi,değil ise giderlerini düşürmesi gerekir.yani senin anlayacagın;alacagın hizmetten fedakarlık yapılması demektir.
    verilen hizmet çok mu iyi sorgulanabilir fakat adamların gelir gider kar oranlarını şirket içi bilgilerinin neler oldugunu bilemediğimiz için sorgulanamaz.
    indirim istemek yerine şunu diyebiliriz,verdiğimiz paranın karşılığını aldığımızı düşünmüyoruz.daha iyi hizmet bekliyoruz.

Banned
    Ben zaten almıyorum, millete de almayın derim. Kesinlikle bir indirime gidilmesi lazım. Ama şey var bizde.. Immm.. Sövüşlenecek kaz var bizde, çok var... Adam seviyor sövüşlenmeyi =)

Senior Member
    Standart pus indirimi ve kurun 5 TL ye sabitlenmesi lazım. Aşağısı kurtarmaz.

Senior Member
    Nerdeyse 2 yıldır walkry pathos almıyorum. Sizde almayın.