View Poll Results: Knight Online Oynama Sebebiniz Nedir?

Voters
70. You may not vote on this poll
  • PK

9 12.86%
  • Farm

25 35.71%
  • Arkadaş Ortamı

7 10.00%
  • Vakit Geçirmek

21 30.00%
  • Sebebsiz

8 11.43%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Question Knight Online Oynama Sebebiniz Nedir?

Bu anketi açmayı uzun zamandır düşünüyordum. Knight Online oynama sebebiniz nedir?

Merak ettiğim tek şey;

Knight Online mı?
    Farm Online mı?

Bu sorunun cevabını siz oyuncuların en güzel şekilde vereceğinden hiç şüphem yok.
    Last edited by Milla; 04-19-2019 at 04:14 AM.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Mario oynayan kızın videosunu izlemişsindir. Yapıyordum, Yapacaktım, Yine Olmadı.

Bir oyunu bir kişinin oynamasını sağlayan şey; Hırstır.
    (Eskiden) Knighta başlayan herkes ROL/ROC/ROF hayali kurardı. +9 Chitin Set hayali kurardı ki; Shell in +1 nin dahi görmemiştik. Bunların hırsına kapılan herkes "Aynı Duvara" toslardı; Oyunda item yok, Upgrade imkansız
    +6 Dex-Str takı düşüreceğim diye kusana kadar oyun oynayan vardı. 2 gün uyumayıp Sara geçiren vardı.
    +5 Dual Shardlı adam vardı bizim serverda
    +1 Shell düşmüştü herkes oraya koşmuştu; 10Gb ye pazara konduğu halde Klandan biri Pazarı Tutuyordu. Kimse çekmesin diye, Kırmızı Kutu çöp atardı Shard/Raptor atınca deli olurdu millet. Kutucu NPC buglanmıştı. Kutuyu tutardık seri kırılırdı. Sınırsız kırdığımız halde Haplon/Stiletto atardı. Sheller Raptorlar düşmeye başladı. +7 Shell basmak ölümdü. 1 klan, 2 Ally si ile Isilionun hp yi 2 saatte dibe indirmiş. O dipteki HP bitmemiş, 3 saat sonra bırakmak zorunda kalmışlardı. Master açmak/Skil açmak ölümdü. Serverlar 5. yılına girmiş helan millet 68 lvl di.
    Ultimayı sadece Mageler keserdi. Ultima kesilene kadar, 3 saat guartlarını 1 ICE Mage 1 Priest peşinde gezdirirdi.
    İlk Ring of Life gibi takılar düştü. Sadece 1 klanın elindeydi.
    Oyun hırsı olmazsa Oyun sadece Vakitgeçirmekten ibaret kalır. Basit oyunlara ragbet olsa Armour Games para kırardı.

Şimdi adam çekiyor Premiumu, Trinası geliyor, NPoint geliyor. 1 hafta Al/Satla ilk +9 +10 unu alıyor. 1 çanta yakımlık ardına, 7 item, 7 Trina ya sıra gelince 2. de 3. de 9 oluor item. Eskiden senin Trina veya Premiumlu oluşun sana pek bişey katmazdı. Priest Paper seti +5 de yakmazdın o kadar

Clever Görevinden, Krowaza kadar GB kastım 5-6 yılda +3 Rol/+3 Howlingi zor almıştım. Şimdi Monster Stone ye gir ROL çıksın. Zaten oyunun en kral takısı ROL, OLD muş falan hikaye Oyunun en iyi takısı.. Bitti.. +2 Warrior Pendant, +0 Dual ROL, 3 parça +8 Chitin almıştım. Basede 5 Asasla aynı anda VS attım. hemde DD yoktu. Bir hırs vardı eskiden. Şimdi her item ortada, Bu oyuna itemin verdiği zararı hiçbişey veremez. Pazarda item bol, bizde bakıp vakit geçiriyoruz.
    Last edited by LastDitchStand; 04-19-2019 at 11:38 AM.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Şimdi bu anket noksan kalmış.
    Benim tercihim seçenkler arasında yok.
    Ben moradon pazar yapmak için oynuorum.
    Lütfen seçeneklere eklensin.
    2006 dan beri 13 yıldır oynuyorum.
    İnanın 13 dakika CZ geçmişim yoktur.
    Last edited by Tuzlukcu55; 04-19-2019 at 04:28 AM.

Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Şimdi bu anket noksan kalmış.
    Benim tercihim seçenkler arasında yok.
    Ben moradon pazar yapmak için oynuorum.
    Lütfen seçeneklere eklensin.
    2006 dan beri 13 yıldır oynuyorum.
    İnanın 13 dakika CZ geçmişim yoktur.
    Tüh ya o hiç aklıma gelmedi konu açıldıktan sonra başka seçenek eklenmiyor :/

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Pazar farmı

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Laaan 22 oy kullanılmış 1 kişi pk'a oy atmamış noluyor

Junior Member
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Mario oynayan kızın videosunu izlemişsindir. Yapıyordum, Yapacaktım, Yine Olmadı.

Bir oyunu bir kişinin oynamasını sağlayan şey; Hırstır.
    (Eskiden) Knighta başlayan herkes ROL/ROC/ROF hayali kurardı. +9 Chitin Set hayali kurardı ki; Shell in +1 nin dahi görmemiştik. Bunların hırsına kapılan herkes "Aynı Duvara" toslardı; Oyunda item yok, Upgrade imkansız
    +6 Dex-Str takı düşüreceğim diye kusana kadar oyun oynayan vardı. 2 gün uyumayıp Sarılık geçiren vardı.
    +5 Dual Shardlı adam vardı bizim serverda
    +1 Shell düşmüştü herkes oraya koşmuştu; 10Gb ye pazara konduğu halde Klandan biri Pazarı Tutuyordu. Kimse çekmesin diye, Kırmızı Kutu çöp atardı Shard/Raptor atınca deli olurdu millet. Kutucu NPC buglanmıştı. Kutuyu tutardık seri kırılırdı. Sınırsız kırdığımız halde Haplon/Stiletto atardı. Sheller Raptorlar düşeye başladı. +7 Shell basmak ölümdü. 1 klan, 2 Alyy si ile Isilionun hp yi 2 saatte dibe indirmiş. O dipteki HP bitmemiş, 3 saat sonra bırakmak zorunda kalmışlardı. Master açmak/Skil açmak ölümdü. Serverlar 5. yılına girmiş helan millet 68 lvl di.
    Ultimayı sadece Mageler keserdi. Ultima kesilene kadar, 3 saat guartlarını 1 ICE Mage 1 Priest peşinde gezdirirdi.
    İlk Ring of Life gibi takılar düştü. Sadece 1 klanın elindeydi.
    Oyun hırsı olmazsa Oyun sadece Vakitgeçirmekten ibaret kalır. Basit oyunlara ragbet olsa Armour Games para kırardı.

Şimdi adam çekiyor Premiumu, Trinası geliyor, NPoint geliyor. 1 hafta Al/Satla ilk +9 +10 unu alıyor. 1 çnta yakımlık ardına, 7 item, 7 Trina ya sıra gelince 2. de 3. de 9 oluor item. Eskiden senin Trina veya Premiumlu oluşun sana pek bişey katmazdı. Priest Paper seti +5 de yakmazdın o kadar

Clever Görevinden, Krowaza kadar GB kastım 5-6 yılda +3 Rol/+3 Howlingi zor almıştım. Şimdi Monster Stone ye gir ROL çıksın. Zaten onunun en kral takısı OLD muş falan hikaye Oyunun en iyi takısı.. Bitti.. +2 Warrior Pendant, +0 Dual ROL, 3 parça +8 Chitin almıştım. Basede 5 Asasla aynı anda VS attım. hemde DD yoktu. Bir hırs vardı eskiden. Şimdi her item ortada, Bu oyuna itemin verdiği zararı hiçbişey veremez. İtem bol bizde vakit geçiriyoruz.
    Kral bu kadar mı güzel anlatılır ellerine sağlık

Senior Member
    +8 dual sword breakerim vardı serverin kralıydım herkes kaçardı benden :d

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FUU_zYrbj9Zh View Post
    Kral bu kadar mı güzel anlatılır ellerine sağlık
    Anılar güzel olunca hatıratı da güzel oluyor.
    Oyunu hep bencil/hırsız kişiler bitirdi. Bizde hep Dostluk vardı. Adama klanda diye item/drop verirsin, klanda dursa misliyle alacakken zaten kendine hediye edilen itemi alıp kaçmayı seçenler bile vardı. ROL diyince aklıma geldi. CZ de Biskop mu ne dogardı. İlk ROL ü orada düşürmüştüm. Hayatta drop vermeyen Boss ROL atmıştı sadece kutuda görebildim ve DB yemiştim. Bir Asas kestiğimi görmüş PT den çıktığı gibi ROL ü alıp kaçmıştı. Sonra her Boss kestiğimizde bir kişiye PT den çıkmasını söylerdik DB olunca iyi item attığını sınırdık
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    2005 yılında hep zombi keserdim. Ama şimdi arkadaş ortamı ve PK diyebilirim sanırım.