Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
    Senior Member
    Quote Originally Posted by VEGASTAR View Post
    ağzıyla kuş tutsa yaranamayacak adam mı silip ekliyo sanki var ya boş yapıyorsunuz bazen
    Biz neden silindi tartışmasına girmedik. Yönetimin ağzı kim? Türkiye ofisi. Ne dendi? Stok yok. Ne çıktı? Stok var. Ayrıca biz şüphelerimizi tartışıyoruz, eleştiriyoruz, şeffaflık istiyoruz. Yasak mı?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ne kadar stoklanırsa stoklansın bir süre sonra mutlaka bitecektir. Sevgili Khenarth da tam olarak böyle demişti. Eğer çok ekstrem bir durum olsaydı en kötü ihtimal bu eşya trade edilemez yapılırdı olurdu biterdi. Bunun haricinde aklıma herhangi bir önlem gelmiyor çünkü para ödenmiş bir eşya silinmez.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ne kadar stoklanırsa stoklansın bir süre sonra mutlaka bitecektir. Sevgili Khenarth da tam olarak böyle demişti. Eğer çok ekstrem bir durum olsaydı en kötü ihtimal bu eşya trade edilemez yapılırdı olurdu biterdi. Bunun haricinde aklıma herhangi bir önlem gelmiyor çünkü para ödenmiş bir eşya silinmez.
    Sorun aslında başka sayın scorp.

Ben duymadım fakat oyuncular tarafından söyleniyor. Twicth canlı yayında gm arkadaşlar undy scroll ile ilgili uyarıda bulunmuş. Almayın, stoklamayın, önlem alacağız pişman olursunuz diye...

Gm arkadaşların sözlerine riayet eden çoğunluk undy sc almamış. Fakat azınlıkta olan bir kesim gm lerin sözlerine itibar etmemiş ve stoklamış. Bu işi avantaja dönüştürmüşler.

Şimdi, almayanlar, gmlerin sözlerine itibar edenler haklı olarak bunu soruyorlar.

Bundan sonra buna benzer bir durum yaşanırsa kimse gmleri kaale almaz. Yani güven sorunu oluşur.

Düşünsenize... ya herkes alsaydı, herkes stok yapsaydı? O zaman silcektiniz, 2k buff yapacaktınız, non trade olabilirdi veya bir şekilde çözüm bulunacaktı değilmi?

Şimdi niye çözüm olmuyor onu soruyor insanlar.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Üstte yazdım en kötü ihtimal trade edilemez yapılırdı. Silineceğini ya da 2k sc ile değişim yapılacağını hiç sanmıyorum. Zaten ortada bunları konuşacağımız öyle vahim bir durum yok. Benim de inventory'mde 1 adet içinde 24 undy sc bulunuyor sadece çok ihtiyaç duyacağım zamanlar için saklıyorum. Eminim ki benim gibi yüzlerce oyuncu vardır, öyle 2 ayda neden hala var demek saçma olur. Bir şekilde bu sc'ler tarih olacak ama bunun süresini kimse belirleyemez diye düşünüyorum çünkü satanlar çok astronomik fiyatlara koyuyuyorlar, o fiyatlara zaten kimse almaz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Sorun aslında başka sayın scorp.

Ben duymadım fakat oyuncular tarafından söyleniyor. Twicth canlı yayında gm arkadaşlar undy scroll ile ilgili uyarıda bulunmuş. Almayın, stoklamayın, önlem alacağız pişman olursunuz diye...

Gm arkadaşların sözlerine riayet eden çoğunluk undy sc almamış. Fakat azınlıkta olan bir kesim gm lerin sözlerine itibar etmemiş ve stoklamış. Bu işi avantaja dönüştürmüşler.

Şimdi, almayanlar, gmlerin sözlerine itibar edenler haklı olarak bunu soruyorlar.

Bundan sonra buna benzer bir durum yaşanırsa kimse gmleri kaale almaz. Yani güven sorunu oluşur.

Düşünsenize... ya herkes alsaydı, herkes stok yapsaydı? O zaman silcektiniz, 2k buff yapacaktınız, non trade olabilirdi veya bir şekilde çözüm bulunacaktı değilmi?

Şimdi niye çözüm olmuyor onu soruyor insanlar.

Bişey demediler canlı yayında bende izledim. Sadece bir karamsarlık oluştu.
    Aynı haftalar içinde, Skil açma şekli değişti. Pazar Lobo/Lupus Kristal/Opal ve Stamplar ile kaynadı. Khenarth stokçuluk kötüdür bunları yapmayın gibisinden konuştu. Eryudes de sonucun bilinmezliğinden bahsetti. Kullanacaksanız alırsınız, Ticaret yapacaksanız ne olacağı belli değil alğısı oluştu.
    Yönlendirme yoktu, Bilmiyoruz dediler zaten.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Pustan dengeleri bozdugu icin kaldirilan bir itemi niye non trade ben yapmazlarki millet koseyi donsun oyundan para kazanmaya devam etsin ekonomi canli kalsin isteniyor herhalde para verilip alinan birseyi silmek olmaz veya degistirmek olmaz ama onu oyun icinde alan karakterin ustune kitlemek bence en mantiklisi

Senior Member
    onu bunu bilmem ama undy sc cıkması gercekten dengeleri değiştirdi. Moradon dengesi alt üst oldu Olympia elit pazarına gidip görebilirsiniiz

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    onu bunu bilmem ama undy sc cıkması gercekten dengeleri değiştirdi. Moradon dengesi alt üst oldu Olympia elit pazarına gidip görebilirsiniiz
    Maalesef öyle özellikle eski sunucularda warrior diye bir şey kalmamış gözüken

Senior Member
    Quote Originally Posted by amyloss View Post
    Maalesef öyle özellikle eski sunucularda warrior diye bir şey kalmamış gözüken
    Eski serverlerde warrior ve asas . Ben de artık oyuna kısa vadede dönüş yapmayı düşünmüyorum clanımdaki adamlar da benim gibi . Undy SC gelse bile hemen dönmeyeceğiz . Nedenleri:
    1. Undy SC süreci . Bu süreç mageleri bufflayarak çok daha güzel yönetilebilir idi . Undy SC silerek komple bütün ırkların dengeleri ile oynandı . Şu an mele vs mele kalmadı . Oyun tamamen mage vs warrior oldu . Kim önce vurursa o ölüyor . Range avantajından dolayı mageler ağır basıyor .
    2. Koxp K2 dönemine gelmek üzere para veren bütün slotlarda koxperler cirit atıyor . Moradonda vz ardream e kadar . Bu konuda yeterli çalışıldığı görüşünde değiliz . Alttan banlanan isimleri çok fazla görmüyoruz . Eryudes paylaşımda bulunuyor 270 kişi banlandı falan saygım sonsuz adam emek harcıyor ellerine sağlık ama biz 14 yıldır bu oyundayız ben 1 saatte oyun içi kontrol ile 100 kişinin Ban yediği zamanları bilirim . Şimdi de chaos zamanı gelinip milleti içeri almadan ya da içeri aldığında kontrol etseler her chaos zamanı 300 kişi Ban yer en az o da. Oyun içi kontroller çok yetersiz .
    3. Oyun kendini geliştirecek birşeyler yapmıyor hala ilk çıktığı günün oyun motorunu kullanıyor en iyi PC leri bile aşırı yoruyor oyun . Artık grafik olarak da çoklu çekirdek olarak da kendini geliştirmek zorunda

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bende eski köklü bir klanda oynuyordum yeni sw çıktında 15 kişiden 4 tanesi oraya geçti 10 kişi tamamen bıraktı üstüne undy sc ve red pot kalkınca hiçbiri geri dönmeyecek günlük girişten gelen 2k sc ile pk denedim oynanmaz berbat durum oldu