Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Senior Member

Khenarth :Stokçu yok!

Ne hikmetse ay oldu stoklar tükenmiyor.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Bu da benden.Yanlış hatırlamıyorsam undy sc kalktıktan 1 hafta sonra çekmiştim. Ben 2000tl sırf bu iş için ayırmıştım, yayında gmler stok yapmayın önlem alacaz pişman olursunuz gibi açıklamalarda bulununca vazgeçtim. Olay şunu gösteriyorki GMlerin lafına güvenerek zararda çıktık.

https://i.hizliresim.com/Emkq8n.png
    Last edited by Lord_Archer; 09-27-2019 at 07:47 PM.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Biter bitmeyede, gözü gibi sakınanlarda muhakkak olur. Onun için 1-2 yıl sonra bile Pazarda görmek mümkün.
    Satıldıkça/Azaldıkça fiyatı artar.
    Geçenlerde bir video izledim. Şimdi geçmişten bulup atarım. Bilidğiniz rezillik yani Adamlar 6 kişi ile 4 Parti adamı tek tek kesiyorda bu 6 kişi yıkılmıyor. Tabi vay Kolsuzluk/ Vay Ben olsam Yarıp geçerdim gibi gibi Dev Aynasından söylenen laflar tamamen hikaye.
    Undy SC + VIP Key ve Premium itemlerin ağırlığının olmaması mahfediyor oyunu..

Video Küfürlü olduğu için Direk eklemeyip, Link olarak atıyorum. Tıklamak/İzlemek size kalmış...
    Özellikle videodaki atılan/ Asasın attığı Cure sayısına bakın ve Videonun 5:25 .ci Dakikasında ki Çantada taşıdığı ve VIP Key deki Cure Miktarına bakın..

https://www.youtube.com/watch?v=OwDKQTVDIiI
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

ağzıyla kuş tutsa yaranamayacak adam mı silip ekliyo sanki var ya boş yapıyorsunuz bazen

Lord archerin attığı neysede postu açanın attığı foto stokçulukla alakası yok oyunda yarım pus itemi alan bir sürü insan var

montajdır onlar stok yok yapanlarda az demişlerdi

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Sizin stokçudan kastiniz nedir? 20 tane 30 tane olunca stokçu olmuyor o eleman. Stokçuluk yapması için 100lerce alması lazım. Ayrıca bu söylenti dolaştığı zaman adamlar akıllılık yapıp almışlar. Ne yapacaklar? Adamların para verip aldığı itemleri mi silsinler? Benim o hafta param olsaydı 10-15 tane de ben alırdım.

Senior Member
    Olympia da 4 sayfa undy SC alan adam bilirim sadece pk atmak için . Ticaret için alanları bilmiyorum .
    Zaten olympiada mele pk da kalmadı 900 e rahat satılan Dr 3 şimdi pazarcı da 450 . 750-800 olan heros 3 şu an 350-400 . 3500-4000 olan dks 7 şu an 2000-2300 şu an GM ler de diğer şikayet eden herkes de mutludur . Ben daha önceden defalarca uyardım undy SC si biten mele oyunu bırakır diye sayın GM pk çok canlı herkes herkesi öldürüyor yazmıştı . Peki izlediğiniz yayında millet undy SC li mi yoksa undy SC siz mi yazdığımda cevap vermemeyi tercih etmişti . Şimdi gene sesleniyor sayın GM arkadaşım oyun şu an ne halde . 3 ay sonra oyun tamamen çökecek cz de adam kalmayacak . Ben yaklaşık 20 gün önce yazmıştım pk ya ara veriyorum diye o günden sonra 1-2 kez arkadaşlar zoruyla girdim daha da girmedim girmem de . Selametle kalın arkadaşlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Sizin stokçudan kastiniz nedir? 20 tane 30 tane olunca stokçu olmuyor o eleman. Stokçuluk yapması için 100lerce alması lazım. Ayrıca bu söylenti dolaştığı zaman adamlar akıllılık yapıp almışlar. Ne yapacaklar? Adamların para verip aldığı itemleri mi silsinler? Benim o hafta param olsaydı 10-15 tane de ben alırdım.
    Ara ara pazarda full undy sc kurulduğunu görüyorum. Ben yakaladığımı attım. Belki bankasında 5 kasa var belki yok bilemem. Ancak daha çok erken stokların çıkarılıp satılması için. Arkadaşların dediği gibi 3-4 ay sonra çıkacak asıl stokçular. Ve siz de bilmediğiniz veya ispatında gerekli delile sahip olmadığınız konularda neden konuşuyorsunuz? Stok yapılmadığına dair bir deliliniz var mı? Ben ve arkadaşların yazdıklarına bakılırsa stok yapıldığına dair delillerimiz, en kötü ihtimalle şüphelerimizi somutlandıracak kaynaklarımız var.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ssDESTANss View Post
    montajdır onlar stok yok yapanlarda az demişlerdi
    Burda onu tartışıyoruz zaten. Khenarth stokçu yok dedi diye yoktur gibi bir şey yok. O yok diyebilir var diyebilir, kendisi oyundan yana taraftır gayet doğal.