Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Ewil Wizard- Raven Harpy - Eslant Ailesi

Ewil Wizard : Çok şükür magelerin suratını görmeyeceğiz artık !

Raven Harpy : Hiç sorma. Senden çok biz çektik onların sıkıntısını peşlerinde bir sağa bir sola gitmek beni oyundan soğutmuştu. Tam oyunnu bırakacakdımki yapımcı yetişti saolsun.

Ewil Wizard : Yeniden eski halinii alabilir felan diyorlar öyle duydum titanlar aralarında konusuyordu . O zaman ne yapmayı düşünüyorsun?

Raven Harpy : Duydum duydum. Amca oğlu falcon söyledi bana onu. Dark stonelerden duymuş. Stone gilde sevinçliymiş ama geri gelebilirmiş lure işi.

Trol : Öyle dionuzda benim duyduğuma görede sadece size gelecekmiş lure işi. Yani benim dedem Trol Captain Kheanrt'dan duymuş. Sadece bazı yaratıklara lure yapılması için yapımcıyla görüşmüş öyle diyordu. Kısacaası sizin işiniz kötü ama bizim için bir sıkıntı yok. Zaten bizi zar zor toplu kesiyorlardı şimdi tek tek bile kesemeyecek tipsizler. Sizin adınıza üzüldüm gerçekden..

Ewil Wizard : Apostle ailesi ne diyorki bu konu hakkında.

Apostle of Piercing Cold : Dinsizin hakkından imansız gelirmiş derlerdi demekki doğruymuş. Açıkcası bize giren çıkan yok bizi hiç bir zaman toplu kesemediler zaten. Eslant ahalisi bu güncellemeye karşı çıkarsa bizde ortama uyarız yani.

Raven Harpy : Tuzunuz kuru tabi sizin. Biz uğraşıyoruz o tipsizlerle. O halde bir oylama yapalım magenin luresi geri gelsinmi gelmesinmi diye. Ona göre Eslant ahalisi olarak yapımcıya görüş bildirirz.

Oylama :
    Lure geri gelsin diyenler EVET---Geri gelmesin diyenler HAYIR desin lütfen.

FALCON :Harpy ailesi olarak ortak kararımız HAYIR lure geri gelmesindir.

TİTAN : Golem ailesi olarak ortak kararımız HAYIR lure geri gelmesindir.

DARK MARE : Mare ailesi olarak ortak kararımız EVET geri gelsin. Bizi onlardan başka sağa sola gezdirmeye götüren yok.

TROL CAPTAİN : Trol ailesi olarak ortak kararımız ÇEKİMSER olarak uygun gördük. Çoğunluk ne diyorsa oyumuz oradan yana.

Apostle of Flame : Apostle ailesi olarak Harpy ailesini sevmiyorruz. O yüzden oyumuz EVET geri gelsin şeklinde.

BORO-BALROG : Onlar bize sataşmıyor neden biz onlara sataşalım ? Oyumuz EVET geri gelsin şeklinde.

Doom SOLDİER : Doom ailesi olarak mageleri seviyoruz. Uzakdan uzakdan vuruyorum onlara elleri novaya bile kalkmıyor bana zararları yok ama benım hala kızının oğlu doom knightlara pek bi çektiriyorlar. Genelde benim dediğim olur o yüzden EVET lure geri gelsin diyoruz.

GARGOYLE : Allah belalarını versin defolup gitsinler oyundan. Hayır lure geri gelmesin diyoruz.

SON DURUM : 4 EVET ---4 HAYIR ---- 1 ÇEKİMSER

Son Oy hakkı BOSS ailesi ve QUEST ailelerinden geliyor.

BOSS AİLESİ ADINA KRALİÇE KONUŞACAK. KRALİÇE OYUNUZ NEDİR?

SNAKE QUEEN : Valla normal oyuncular bizi pek kesemiyor resislerimiz artırıldıkdan ve rangelerimiz yükseltildikden sonra. Ancak bizi son zamanlar BOSS Tarayıcı die bişeyle bulup kesiolar . Bu duruma çok üzülüyorum. Bize Lure zaten yapılamıyor ama dediğim gibi hileciler yüüzünden HAYIR lure geri gelmesin diyorum. Üzgünüm mageler

QUEST AİLESİ ADINA LARD ORC KONUŞACAK. OYUNUZ NEDİR BUYURUN LÜTFEN.?

LARD ORC : Mageleri sevmiyoruz. Allah tamamının belasını versin. Gerçi yapımcıyıda sevmiyoruz artık . Eslantta kimse bizimle uğraşmıyor kimseye tek atamaz olduk bize dalmıyorlar daha çok şikaayteçi olduğumuz nokta var ama şimdi ne yeri nede zamanı. Oyumuz HAYIR lure geri gelmesin diyoruz. Defolun oyundan!

ESLANT AİLESİ OLARAK MAGELERİ OYUNDA İSTEMİYORUZ. SEÇİM SONUÇLARI EK'DEDİR. YAPIMCI FİRMAYA SEVGİLERLE.

4 EVET 6 HAYIR 1 ÇEKİMSER
    Last edited by ilovehim; 04-18-2019 at 07:16 PM.

Senior Member
    Farm yapamayan bir meleenin gözyaşları filminden bir kesit sanırım

Senior Member
    Hiç bir güncelleme Warrior'lara dokunmuyor her güncelleme mage'ye veya prieste dokunuyor.

Oyunun ismine de ncs atın, WarriorKO olsun.

Yavaş yavaş her patchtte mage'leri oyundan silmeye çalıştığınızı herkez biliyor.

Pk'da 2 partiden aşağıya dolaşan mage'ler iş yapamaz.
    En iyi farm slotları warriorlar veya okcular vardır.
    Mage ile oynamak istiyorsanız 1-2 parti adam muhtaçsınız yoksa hiç bir işe yaramazsınız.
    Warrior gibi +9 +10 item yapmaya çalışmayın, Mage de +7 staff ile +9 +10 staff arasında 100 damage oynuyor
    Mage boşuna pathos almayın, alan hasarlarını etkilemiyor sadece staff hasarı 150 (max) arttırıyor. Warrior'larda öyle değil alan hasarı da arttırıyor pathoslar.
    Warrior,Asas gibi kıyafetlerinize STR,DEX,MP basamazsınız. HP BASMAK ZORUNdasınız çünki 160 int gibi bir saçmalık var fakat buna rağmen her jobtan tek yersiniz.
    Arkadan vurmanıza rağmen warrior partileri tek parti düşüremezsiniz.
    HP takı set yaparsınız fakat yine de en az HP değerine sahip karakter olursunuz çünki MP takı set mob dışında hasar artışı fındık kadar oynatıyor.
    Kısacası FT ve tp mage dışında bir boka yaramaz bu mage karakteri yavaş yavaş öldürmenize gerek yok ZATEN ÖLÜ, silin siz de kurtulun biz de.
    80 lvl sınır dediğiniz yeni sunucu 3.ay da 83 geliyor fakat 80 lvl sınır olmasına rağmen berserker yere vurma ile hala oynanıyor.

NOT: KORSAN SUNUCULARA İSTEDİĞİNİZ KADAR DAVA AÇIN, TELİF ATIN, KAPATTIRIN. SİZ DE BU OYUN MANTIĞI OLDUĞU SÜRECE O G.TÜ B.KLU KORRSAN SUNUCULARı oyuncular tercih edicek.
    Kesinlikle emeklerinizin 1 ay sürdüğü korsan sunucuları her ne kadar kalabalık olsa da tavsiye etmiyorum, usko'dan daha zevkli pk dönsede.(pk demişken bu oyunun amacı pk pvp'dir fakat usko da pk'yı tlciler yaşıyor oda 2-3 partiye karşı)
    korsan sunucuları tercih etmeyin. konu saptı baya.

Özet: Mage karakteri kaldırın samimi söylüyorum, warrior'a tp skilli kalmıştı eklenmiyen onu da ekleyin, hepimizi warrior oynıyak kurtulsun bu insanlar. Ne de olsa Knight (Şovalye) Online , WarriorKO olsun oynıyak, Mage diye kıcı kırık bir job olmasın.
    Her defasında warrior'ların alan skilleri tüm mmorpg'ler de var diye bağırıyorsunuz fakat TÜM MMORPG'ler de de en yüksek hasarları KIRILGAN olmasına rağmen BÜYÜCÜ sınıfları çıkartır ve 1-2 parti olarak değil SOLO(TEK) BAŞLARINA yüksek hasarlar çıkartırlar.

Gerçekleri ve içimi döktüm, gidiyim bir 3200 npoint daha çekiyim de Warrior'umu 83'e kasıyım.

4-5 yıl önce olsa iyi oyunlar derdim de, İyi farmlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ElizaMaster View Post
    Farm yapamayan bir meleenin gözyaşları filminden bir kesit sanırım
    Hayır mageyim. Sevilmediğimizin farkındayım sadece.

şunu okudum ciddi ciddi jr ye geç tıkladm ajsaiiand

Senior Member
    Quote Originally Posted by VEGASTAR View Post
    şunu okudum ciddi ciddi jr ye geç tıkladm ajsaiiand
    objektif yorumunu alaayım kardo ?