Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Geri eski haline dönecek mi ?

Arkadaşlar güncelleme sonrasında bir mage player olarak karar verme aşamasındayım.
    Lure olayı eski haline dönecek mi ? Şuan premium olmasına rağmen oyuna bile girmek istemiyorum eğer eski haline dönmeyecekse bunu lütfen belirtin lütfen oyunu şuan itibari ile bıraktım eğer bu karardan geri dönülmezse tekrar başlamayı düşünmüyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by mxkiller07 View Post
    Arkadaşlar güncelleme sonrasında bir mage player olarak karar verme aşamasındayım.
    Lure olayı eski haline dönecek mi ? Şuan premium olmasına rağmen oyuna bile girmek istemiyorum eğer eski haline dönmeyecekse bunu lütfen belirtin lütfen oyunu şuan itibari ile bıraktım eğer bu karardan geri dönülmezse tekrar başlamayı düşünmüyorum.
    yayında soylediklerini yazıyorum.''diğer oyunlarda mobların slota geri dönmesi zaten var ''benim bundan anladıgım sizde bu duruma alışın demeleri.
    oyunu bırakmayı bende düşünüyorum...

Hiç bir güncelleme Warrior'lara dokunmuyor her güncelleme mage'ye veya prieste dokunuyor.

Oyunun ismine de ncs atın, WarriorKO olsun.

Yavaş yavaş her patchtte mage'leri oyundan silmeye çalıştığınızı herkez biliyor.

Pk'da 2 partiden aşağıya dolaşan mage'ler iş yapamaz.
    En iyi farm slotları warriorlar veya okcular vardır.
    Mage ile oynamak istiyorsanız 1-2 parti adam muhtaçsınız yoksa hiç bir işe yaramazsınız.
    Warrior gibi +9 +10 item yapmaya çalışmayın, Mage de +7 staff ile +9 +10 staff arasında 100 damage oynuyor
    Mage boşuna pathos almayın, alan hasarlarını etkilemiyor sadece staff hasarı 150 (max) arttırıyor. Warrior'larda öyle değil alan hasarı da arttırıyor pathoslar.
    Warrior,Asas gibi kıyafetlerinize STR,DEX,MP basamazsınız. HP BASMAK ZORUNdasınız çünki 160 int gibi bir saçmalık var fakat buna rağmen her jobtan tek yersiniz.
    Arkadan vurmanıza rağmen warrior partileri tek parti düşüremezsiniz.
    HP takı set yaparsınız fakat yine de en az HP değerine sahip karakter olursunuz çünki MP takı set mob dışında hasar artışı fındık kadar oynatıyor.
    Kısacası FT ve tp mage dışında bir boka yaramaz bu mage karakteri yavaş yavaş öldürmenize gerek yok ZATEN ÖLÜ, silin siz de kurtulun biz de.
    80 lvl sınır dediğiniz yeni sunucu 3.ay da 83 geliyor fakat 80 lvl sınır olmasına rağmen berserker yere vurma ile hala oynanıyor.

NOT: KORSAN SUNUCULARA İSTEDİĞİNİZ KADAR DAVA AÇIN, TELİF ATIN, KAPATTIRIN. SİZ DE BU OYUN MANTIĞI OLDUĞU SÜRECE O G.TÜ B.KLU KORRSAN SUNUCULARı oyuncular tercih edicek.
    Kesinlikle emeklerinizin 1 ay sürdüğü korsan sunucuları her ne kadar kalabalık olsa da tavsiye etmiyorum, usko'dan daha zevkli pk dönsede.(pk demişken bu oyunun amacı pk pvp'dir fakat usko da pk'yı tlciler yaşıyor oda 2-3 partiye karşı)
    korsan sunucuları tercih etmeyin. konu saptı baya.

Özet: Mage karakteri kaldırın samimi söylüyorum, warrior'a tp skilli kalmıştı eklenmiyen onu da ekleyin, hepimizi warrior oynıyak kurtulsun bu insanlar. Ne de olsa Knight (Şovalye) Online , WarriorKO olsun oynıyak, Mage diye kıcı kırık bir job olmasın.
    Her defasında warrior'ların alan skilleri tüm mmorpg'ler de var diye bağırıyorsunuz fakat TÜM MMORPG'ler de de en yüksek hasarları KIRILGAN olmasına rağmen BÜYÜCÜ sınıfları çıkartır ve 1-2 parti olarak değil SOLO(TEK) BAŞLARINA yüksek hasarlar çıkartırlar.

Gerçekleri ve içimi döktüm, gidiyim bir 3200 npoint daha çekiyim de Warrior'umu 83'e kasıyım.

4-5 yıl önce olsa iyi oyunlar derdim de, İyi farmlar.

Moderator SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bir gelişme olması halinde forum üzerinden gerekli duyurular yapılacaktır.

Mobların slota geri dönmesi normal bu kadar hızlı dönmesi saçma ben de istiyordum bu güncellemeyi fakat 5 snde tak diye geri dönerse olmaz bu iş kaçırma-sürüklüme durumlarında geri dönmeli moblar. TLciler ağladı diye güncellemeyi geri alan NTTGAME buna alışın diyor komik. 1 tl yatıranın aklı yoktur bu saatten sonra (Archerim)

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    JM'deki yaratıklar efsane olmuş durumda ice yemiyorlar sürekli kaçıp can dolduruyorlar. 2. odada partide 3 kişi kalmıştı.

Güncellemenin çok kötü olduğu aşikar değil mi neden geri alınmıyor.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    JM'deki yaratıklar efsane olmuş durumda ice yemiyorlar sürekli kaçıp can dolduruyorlar. 2. odada partide 3 kişi kalmıştı.

Güncellemenin çok kötü olduğu aşikar değil mi neden geri alınmıyor.
    Restten 3 gün önce denedik durumun farkındayız. Dedikleri halde, bu sorunu bile bile yüklemeyi yaptılar.
    Demek ki, gönderilen her pach yüklenmek mecburiyetinde.
    Bir sonraki yamada göreceğiz ne değişecek/ ne olacak...
    Okçu ile 40 rangeden yaratığı çektim. Bir kaç adım geri yapınca kaçtı. Magede de aynı durum, Mage rangesi 17-25 civarı. biraz kaçınca oda senden kaçıyor. Okçu Rangesi yüksek olduğu için 40 rangeye yaratık gelip, kural ihlali yaptığını düşünüyor olsa gerek, 1 kez vurup veya vurmadan kaçıyor.
    Cellatlıkta gönlü olmayanın;Yargıçlıkta gözü olmaz.
    Yaptığımız seçimler başkalarını tutsak ediyorsa ben o özgürlüğü seçemem

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    1 k canla slota dal diyor.
    Sabrı çok olan insanlara dikkat edin!
    Onlar sabırları bittiğinde limanları yakarlar gemileri değil...

Senior Member
    Quote Originally Posted by mxkiller07 View Post
    kardeş oyunu bırak sen boşver

Drakiye girdim eski haline dönmüş

Page 1 of 2 12 LastLast