Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Yazık oldu emeğimize arkadaşlar sabaha kadar yazsak boş gidelim warrior açalım

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by JayM23 View Post
    Hiç bir güncelleme Warrior'lara dokunmuyor her güncelleme mage'ye veya prieste dokunuyor.

Oyunun ismine de ncs atın, WarriorKO olsun.

Yavaş yavaş her patchtte mage'leri oyundan silmeye çalıştığınızı herkez biliyor.

Pk'da 2 partiden aşağıya dolaşan mage'ler iş yapamaz.
    En iyi farm slotları warriorlar veya okcular vardır.
    Mage ile oynamak istiyorsanız 1-2 parti adam muhtaçsınız yoksa hiç bir işe yaramazsınız.
    Warrior gibi +9 +10 item yapmaya çalışmayın, Mage de +7 staff ile +9 +10 staff arasında 100 damage oynuyor
    Mage boşuna pathos almayın, alan hasarlarını etkilemiyor sadece staff hasarı 150 (max) arttırıyor. Warrior'larda öyle değil alan hasarı da arttırıyor pathoslar.
    Warrior,Asas gibi kıyafetlerinize STR,DEX,MP basamazsınız. HP BASMAK ZORUNdasınız çünki 160 int gibi bir saçmalık var fakat buna rağmen her jobtan tek yersiniz.
    Arkadan vurmanıza rağmen warrior partileri tek parti düşüremezsiniz.
    HP takı set yaparsınız fakat yine de en az HP değerine sahip karakter olursunuz çünki MP takı set mob dışında hasar artışı fındık kadar oynatıyor.
    Kısacası FT ve tp mage dışında bir boka yaramaz bu mage karakteri yavaş yavaş öldürmenize gerek yok ZATEN ÖLÜ, silin siz de kurtulun biz de.
    80 lvl sınır dediğiniz yeni sunucu 3.ay da 83 geliyor fakat 80 lvl sınır olmasına rağmen berserker yere vurma ile hala oynanıyor.

NOT: KORSAN SUNUCULARA İSTEDİĞİNİZ KADAR DAVA AÇIN, TELİF ATIN, KAPATTIRIN. SİZ DE BU OYUN MANTIĞI OLDUĞU SÜRECE O G.TÜ B.KLU KORRSAN SUNUCULARı oyuncular tercih edicek.
    Kesinlikle emeklerinizin 1 ay sürdüğü korsan sunucuları her ne kadar kalabalık olsa da tavsiye etmiyorum, usko'dan daha zevkli pk dönsede.(pk demişken bu oyunun amacı pk pvp'dir fakat usko da pk'yı tlciler yaşıyor oda 2-3 partiye karşı)
    korsan sunucuları tercih etmeyin. konu saptı baya.

Özet: Mage karakteri kaldırın samimi söylüyorum, warrior'a tp skilli kalmıştı eklenmiyen onu da ekleyin, hepimizi warrior oynıyak kurtulsun bu insanlar. Ne de olsa Knight (Şovalye) Online , WarriorKO olsun oynıyak, Mage diye kıcı kırık bir job olmasın.
    Her defasında warrior'ların alan skilleri tüm mmorpg'ler de var diye bağırıyorsunuz fakat TÜM MMORPG'ler de de en yüksek hasarları KIRILGAN olmasına rağmen BÜYÜCÜ sınıfları çıkartır ve 1-2 parti olarak değil SOLO(TEK) BAŞLARINA yüksek hasarlar çıkartırlar.

Gerçekleri ve içimi döktüm, gidiyim bir 3200 npoint daha çekiyim de Warrior'umu 83'e kasıyım.

4-5 yıl önce olsa iyi oyunlar derdim de, İyi farmlar.
    güzel yazmışsın dostum, eline sağlık. Her kelimesine katılıyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Ahmido View Post
    Yazık oldu emeğimize arkadaşlar sabaha kadar yazsak boş gidelim warrior açalım
    Dostum Warrior oynamak gram zevk vermiyor. Des at yere vur des at yere vur, gram playerlık istemeyen aşırı op bir karakter. amacım sadece adam kesmek olsa warrior açardım ancak bundan ne zevk alıyorlar gerçekten anlamıyorum. Küçük çocuğa bile versen oynayacak bir karakter warrior, asas desen neyse playerlık istiyor da warriorun hiçbir şey istediği yok

Senior Member
    premiumlar askıda kaldı artık. ne zaman eski haline döner o zaman basarız. söylenecek çok şey var ancak söylendi bu güne kadar hiç kaale alınmadı . berserker için binlerce konu var ama geri dönüş yok . mage 80 skilinden oldu , alan skillerinin mesafesinden oldu , hp sinden definden oldu . ama mage yılmadı yılmayacak. diren mage .

Senior Member IEnerjikI's Avatar
    Nickname
    ImIEnerjikI
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    StarAndCrescent
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Mage sınıfı paramunlarda ve diğer exp slotlarında partiye alınmıyor. Ancak kendi sınıfı arasında bir lure partisi kurarsa veya tanıdığının olduğu bir karma partide yer bulabilirse exp kasabiliyor. Oyunda o kadar sıkıntı ve bug varken bu güncelleme çok mu gerekli idi. cz de 80 skili mesafesi kısaltılmasından bile daha kötü bir güncelleme olmuş bu. Oyun yönetimi lütfen kaldırın bu güncellemeyi. Bir job daha nasıl batırılabilir Allah aşkına yapmayın
    Küfür şeytɑnɑ mɑhsustur, tövbe insɑnɑ..ɑşk kɑdınɑ yɑkışır, sevmek ɑdɑmɑ..!!!

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Mafyasiii View Post
    Dostum Warrior oynamak gram zevk vermiyor. Des at yere vur des at yere vur, gram playerlık istemeyen aşırı op bir karakter. amacım sadece adam kesmek olsa warrior açardım ancak bundan ne zevk alıyorlar gerçekten anlamıyorum. Küçük çocuğa bile versen oynayacak bir karakter warrior, asas desen neyse playerlık istiyor da warriorun hiçbir şey istediği yok
    Tüm jobları denedim içlerinde en sevemediğim karakter warrior. Evet tank, evet atağı çok, evet zor ölüyor; ama hiç biri benim için mage kadar zevkli değil. Görev olsun farm olsun slot toplayıp kesmek kadar keyif aldığım bir şey yok. Partimdekilere "oturun ben keserim" deyip adamların hayranlık içinde övgülerle beni izlemesi bile apayrı bir duygu. Tabiki bu sadece bir oyun, tabiki hayati önemi yok ama bu oyunu bana oynatan şu yukarıda yazdıklarımdı. Bu anlattıklarım da bugün itibari ile tamamen tarih oldu. Sabahtan beri bir yandan kızıyorum ve öbür yandan da üzülüyorum, yazık gerçekten..
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    pre pus itemleri boşa akıyorrr gidiyor adamların gram umrunda olduğunu düşünmüyorum. Yenide patlatmıştım dc preyi, keşke bıraksaymışım.Artık pazarlarda duran kurianlar gibi bol bol mage görürüz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by selammmm54 View Post
    pre pus itemleri boşa akıyorrr gidiyor adamların gram umrunda olduğunu düşünmüyorum. Yenide patlatmıştım dc preyi, keşke bıraksaymışım.Artık pazarlarda duran kurianlar gibi bol bol mage görürüz.
    Hocam sen mi ben mi, almayacaktım pre, dedim alayım madem onlineyiz sürekli, en azından bir şeyler düşürür dedim. Yok onu da hor gördü adamlar. Başlarım yapacakları güncellemeye, gerçekten. Sabahtan beri oturuyor karakter, oturarak exp kasacağız demek ki.

Junior Member
    Hocam çok haklısın

Senior Member
    Boşa uğraşmayın, yakında warrior tp skilli eklenicek zaten. Şimdiden kasın warrior'ları, çünki bu oyun sadece warriorlara çalışıyor.