Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    14 yıl önce ilk meteor açtığımda dumur olmuştum. daha uzağa atabileceğimi düşünmüştüm hep. sonunda biri dile getirmiş ama tersten dile getirmiş
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Madem öyle ben bu işleri sevmem ama böyle şeyler konuşuyorken talep ediyorken diğer insanlarin taleplerini yok sayamazsin. Ben 14 yil rogue oynadim belli sebeplerle mage oynamaya başladim özellikle mage oynama isteğim o alan skilleri ile mob kesmek çocukluğumdan beri hoşuma giderdi bir kere deneyim dedim ve başladim. şimdi rogue oynarken de farkediyordum diyorum ki warriorun defansi düşürülsün,yere vurma skili kaldirilsin, asastan kaybolma skili kaldirilsin , warrior itemlerinin apsi düşürülsün ya da onlara da inte verme zorunluğu getirilsin hp'ye veremesinler. Kurianlarin zehiri çok kissinlar kendilerine çekme özelliği ve defans silme özelliği kaldirilsin. Priestlerin heallerine cool down getirilsin, 72 skilinin ataği kisilsin, magelerinse defanslari ve canlari da diğer joblar gibi 14 k'ya ulaşabilsin. Stafla vurma skilinin atagi moblara vururken 5 kat pk'da 2 3 kat artirilsin vampiric touch skili eski özelliğine getirilsin. Yaw derdiniz ne sizin bu mageyle herkesin derdi mage olmuş arkadaş sonra gelir mageler ağlak derler oysaki magelerden rahatsiz olanlar ağliyorlar belli oluyor. Warriorlar asaslar titan şu bu dönecekken lr misin demeyi bilirsiniz, cw fc partisinin alanla dönüldüğü partilere alinsaniz o gün altin bulmuş gibi sevinirsiniz gelmişsiniz alan skili kisalsin diyorsunuz bende diyorum ki alan skilleri kisa kaliyor yatiyorum exp'e artirilsin ben eslantin bir başindan büyücü olarak diğer ucuna vurmak istiyorum o nasil olacak? Bu işlere mantikli çözümler getirilmesi gerekiyor çoğu yerde ironi yaptim oralar belli ama ciddi manada vampiric skili stafla vurma skili ve defans hp skilinin düzenlenmesi gerekiyor güzelleştirilmeli ayni zamanda şu bosslar ice yemeli tamam yine tek başina kesilmesin kağit gibi boss olmasin ama 3 4 mage olunca kesilmeli şu bosslar ice yiyip geçen gün 7 mage bir tane talos'a yata kalka perişan oldu parti. 7 warrior ya da 7 asas olsaydi o talos duman olurdu dediğim anlasilmistir heralde.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Mageden haberdar olmayan biri daha.

Magenin 60 skill'i uzağa vurmaz. Magenin meteor skill'i yakına vurur. İkisi aynı şey değil. Nova(60), 45'ler ve 33 aynı mesafeye vurur, meteor daha yakına vurur. Burada değiştirilmesi gereken 60 45 değil 70 skill'inin yakına vurması. 80 skill'lerini düşürdünüz ve kaldırdınız yetmedi sanırım?

Senior Member
    Quote Originally Posted by ndergjegjesimi View Post
    mage dediğimiz class hem flame hem glacier veya hem flame hem lightning oynayamamalı. bir warrior nasil sadece berserker classının skilleriyle vuruyorsa mage'de aynı derecede skill atabilmeli. hem flame damage gömüp hem 33 lightning skilleriyle kitleme atan mageler görmek istemiyoruz!
    Buyur kardeşim yorulma

neyin kafası bu akıl işimi bu konu

Quote Originally Posted by ndergjegjesimi View Post
    mage dediğimiz class hem flame hem glacier veya hem flame hem lightning oynayamamalı. bir warrior nasil sadece berserker classının skilleriyle vuruyorsa mage'de aynı derecede skill atabilmeli. hem flame damage gömüp hem 33 lightning skilleriyle kitleme atan mageler görmek istemiyoruz!
    Yok şöyle yapılabilir bence mageler hiç bir şekilde sc basamasın ego tatmin edici diye pusa koyulsun nasıl fikir

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IIunToucHedII View Post
    Tüm kuklalar kaldırılıp yerlerine mageler konulmalı.
    Abi kahkaha attım. Tebrik ediyorum.