Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

Post Hile kullandım fakat pişmanım

Evet hile kullandım fakat pişmanım şimdi kendime sıfırdan yeni bir başlangıc yapıcam ama bazı şüphelerim var. Hile kullandığım karakterim henüz banned olmadı ama muhtemelen banned olucaktır ben bilgisayarı formatlasam yeni telefon numarası yeni acc ile oyuna başlasam da sonuç olarak aynı IP üzerinde görüncekler hile kullandığım karakterle birlikte temiz karakterimde banned olurmu ?

Senior Member
    Banlanana kadar bekle crn gozuksun incelensin sonra yeni bir formatlı pcyle başla ama Warrior oyna

Junior Member
    Quote Originally Posted by eraymemati5555 View Post
    Banlanana kadar bekle crn gozuksun incelensin sonra yeni bir formatlı pcyle başla ama Warrior oyna
    yok kanka asas oynayacam ya

Junior Member
    ++++++ varmi bİ gm arkadaŞ yardimci olabİlcek

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    kendini reportla ve yeni başlangıç yap

Junior Member
    ya 80 lvl char aldım ringde duruyor başlayamıyorum ama korkudan araya kaynar diye şaka gibi D:

Junior Member
    abi bi gm gelsin şuraya artıkta bişey söylesin bakın formatlarım bilgisayarı charıda çıkartırım ringden priestle birlikte banlarsanız ciddi anlamda ağrıza çıkartırım bilginiz olsun ha

Senior Member
    Merhabalar.Pc yi formatlamanız kesinlikle kurtuluş sağlamayacaktır size giriş yaptığınız Ip önemli geçmişten kaçış yok son pişmanlıkta fayda etmez sürekli ifade ediyorum bu oyunda kişinin kendi gayretiyle bir kazanım elde etmesi benliğini yitirmeden insanların haklarına saygılı davranışlar sergilemeside oyun aktivitelerinden haz alınmasına vesile oluyor ve büyük onurdur neden bir ortam olduğunda dürüstüğü överler.Pişmanlık duygusuda bir erdemliktir asıl şimdi vicdanen huzursuzsunuz böyle dahamı iyi oldu ?

Senior Member
    hileyle kastığın parayla ring aldın . banlanırmıyım diye geldin buraya konu açtın . inşallah ya inşallah

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by teleferefuck View Post
    abi bi gm gelsin şuraya artıkta bişey söylesin bakın formatlarım bilgisayarı charıda çıkartırım ringden priestle birlikte banlarsanız ciddi anlamda ağrıza çıkartırım bilginiz olsun ha
    Hem suçlusun hem güçlü aĞrıza çıkartmaya hakkın yok. En fazla 3 gün ağlarsın sonra diğerleri gibi kabullenip baştan başlarsın