Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 39
    Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Mele ile mage aynı kefeye nasıl koyuyorsun yaratıkların dibine girince o mage ölmeyecekmi? mage demek lure demektir hep bana hep bana bir yere kadar.
    Kardeşim mele dibine girince mele de damage yiyor sadece mage değil. O yüzden bizler yanımızda priestler bulundurarak kesiyoruz mobları siz mageler ise yanınızda priest bulundurmayı boşver çoğunuz priest nedir bilmiyorsunuz bile. Priest al denildiğinde o nedir diyecekler var mage playerların arasında.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ElizaMaster View Post
    Peki kardeş bir mage boss nasıl kesecek? Talosun altına 56 ile mi girelim? Charın üstünde olan item karakter sahibini bağlar. Biri 1 slotu 1dajikada keser biri 20 saniyede buna sen mi karışacaksın?
    Ben oyunda kastığımı oyuna yatırıp cebime çekmiyorsam bırak da savunduğun itemsiz çöp charlardan farkı olsun charımın. Bu nasıl bir mantık ? Para ödeyip charını güçlendirip daha iyi yerlere gelenlere karşısınız, para yatırmayıp oyunda kastığını yine oyundaki charına kullanıp güçlenene karşısınız. Ne yapmamızı önerirsin ? Hala tek başına boss kesmekten falan bahsediyorsun tek başına herhangi bi class ile talos kes videosunu at "herhangi bi class buraya dikkat" sana o talosun en üst drobu neyse onu vereceğim.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Okçu karakterler bahsettiğin slotta 3 mobdan ötesini kesemiyor neden sesinizi çıkartmadınız ? İnsan gibi vurmuyor diyorsun currandero kalkanlı prieste bile fazla vuruyor. Moblar ın hepsini worm gibi solo kesmeye çok alıştınız öyle değil mi ? Ne pot kullanıyorsunuz ne başka birşey. Tam tersine girdiğiniz her slotta fazladan mana ve hp potionu kasıyorsunuz. Mantığı söyler misin demişsin ama şimdi durumlar eşitlendi siz de potion kullanacaksınız diye sızlanıp duruyorsunuz. Mageden başka toplu slot kesen job mu vardı ? Ya da her slotu toplayıp kesip kullandığı her potionun yerine fazladan 4 mana potionu droplayan başka bi sınıf mı vardı ? Sana hiçbir şey kesemezsin demiyor oyun bu güncelleme ile. Açık açık sana diyor ki o slotlarda kasarken priestin de olacak atackerın da...
    Sen benim harcadığım can potunu harcasan 2 güne isyanlara girersin. Mage dediğin jobun neyi var alanla kesmekten başka, hp desen yok, defans desen yok, bir tek atağı var. Okçunun dertlerini de savundum ayrıca okçu da oynuyorum. Ama yaptığım şeyi sana söyleleyim, dc sorunu olduğu için o slotları ben girip mage ile kesiyorum ya da tek tek çekiyorum. Şimdi okçu onu da yapamayacak hadi buradan yak? Mage ile lure yapıp kaçarak kesmezsen ölmeye mahkumsun. Ne yapayım kesmek için millete "abi bana 40 tane şundan kes ne olur" diye yalvarayım mı? Harpy keseceğim 1 parti adamla, komikleşme. Saçmalamayın daha fazla mümkünse.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Okçu karakterler bahsettiğin slotta 3 mobdan ötesini kesemiyor neden sesinizi çıkartmadınız ? İnsan gibi vurmuyor diyorsun currandero kalkanlı prieste bile fazla vuruyor. Moblar ın hepsini worm gibi solo kesmeye çok alıştınız öyle değil mi ? Ne pot kullanıyorsunuz ne başka birşey. Tam tersine girdiğiniz her slotta fazladan mana ve hp potionu kasıyorsunuz. Mantığı söyler misin demişsin ama şimdi durumlar eşitlendi siz de potion kullanacaksınız diye sızlanıp duruyorsunuz. Mageden başka toplu slot kesen job mu vardı ? Ya da her slotu toplayıp kesip kullandığı her potionun yerine fazladan 4 mana potionu droplayan başka bi sınıf mı vardı ? Sana hiçbir şey kesemezsin demiyor oyun bu güncelleme ile. Açık açık sana diyor ki o slotlarda kasarken priestin de olacak atackerın da...
    Bak paşam beyin diyorum kullan diyorum anlamamakta direniyorsun ? Pot kullanmaktan gocunan mı var noldu warioruna pot mu dayandıramadın mp rec silahın yoksa vereyim ayıp ediyorsun? okçunun adaletsizliğinide dile getirdik daha bi kaç gün önce girip bakabilirsin foruma ? Bencilliği kenara bırak beynini kullan ? sen paramunda luring olmadan yatan char gördün mü ? pri dc filan olur onu saymıyorum ? o beğenmediğin mageler slot dönerken bi anlık bi lag girse yatıyorlar? bi anlık dalgınlık yatalak eder charı pt ye zaten alınmazlar? kendileri pt kurararlar ks ye gelirsiniz ? Mage ile okcu rangesi olan joblar ama ne hikmetse okcu yakına girip 3-5li combo yapmadan doğru düzgün dmg çıkartamıyor. Mage desen 3 pt olmadan iş yapamaz hale geldi. Ama 2 warior 1 priest 3 pt nin içinden geçer oldu ? Mage range karakteri skil mesafesi düşürülür hasar düşürülür en sonda rangesini kullanıp lure yapma özelliği kaybedilir, ee değiştirin adını mage değilde farklı isim koyun canı atağı artsın yine oynayalım? kaldıki mage in pot harcamadığına bu kadar taktığına göre git aç 1 tl lik bi mage kas arkadaşım elin kolun yok mu? yoksa pc başında saatlerce farm yapacak cürmün mü yok ?

Senior Member
    Ben oyunda kastığımı oyuna yatırıp cebime çekmiyorsam bırak da savunduğun itemsiz çöp charlardan farkı olsun charımın. Bu nasıl bir mantık ? Para ödeyip charını güçlendirip daha iyi yerlere gelenlere karşısınız, para yatırmayıp oyunda kastığını yine oyundaki charına kullanıp güçlenene karşısınız. Ne yapmamızı önerirsin ? Hala tek başına boss kesmekten falan bahsediyorsun tek başına herhangi bi class ile talos kes videosunu at "herhangi bi class buraya dikkat" sana o talosun en üst drobu neyse onu vereceğim.
    Farkını cz’de vs. Gösterirsin. Magenin günde 2gb kasması bu kadar zorunuza gidiyorsa açın biraz elinizle oynayıp emek verin. Tek bildiğiniz genie ile level kasmak. YouTube’da mage talos yaz kesen ekipler görürsün. Tabii genie açmak hariçi bir şey yapmayı biliyorsan

Junior Member
    tek basına ewil dönüp dünyanın parasını kasan mageler birazda böyle denesinler bakalım. çok iyi olmuş

Junior Member
    Nickname
    N0RFiAN
    Class
    KO -> Mage
    yere batsın paranız sizin gibi warrior kafalar varken bu oyun bitmez onu biliyorum

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bugün 3 mage priestsiz ares serverinde paramun denemesi yaptık. Ve rahatlıkla kesilebilmektedir. Bu işin çözümü paramun spotlarına çökmek olduğunu düşünmekteyim. Yeni serverde (70 üzeri) 5 mage alanla cok rahat kesebilir. Warrior lobisine çomak sokmanın vakti gelmiştir.

Senior Member
    o 1 tl lik charla slot dönen adamın yan charı için farm yapmadığını nereden biliyorsun ? 78 lvl magem 75 lwl okçum var okcu ile farmlayıp mage ye item yapmaya calısıyorum. Mage farm slotları dolu ise okcu ile okcu slotu dolu ise mage ile farmlıyorum? gidip siteye 1 tl lik bile satış yapmışlığımda yok şimdi benim mage ile farm yapma zevkim senin gibi yattığı yerden exp kasma derdinde olanlar yüzünden engellenemez anladınmı beni ? okcu yu gece genie bırakıyorum 2 kere yattım 1 gecede exp kasamadım. Sonraki gün sabaha kadar başını bekledim. İşinize geldimi ağzınızda emek harcamak kelimesi düşmez charın 83 olana kadar kaç saat senin kontrolündeydi desek cevap veremeyen adamlar şimdi gelmiş burada konusuyorlar.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by quadra3nt View Post
    Bak paşam beyin diyorum kullan diyorum anlamamakta direniyorsun ? Pot kullanmaktan gocunan mı var noldu warioruna pot mu dayandıramadın mp rec silahın yoksa vereyim ayıp ediyorsun? okçunun adaletsizliğinide dile getirdik daha bi kaç gün önce girip bakabilirsin foruma ? Bencilliği kenara bırak beynini kullan ? sen paramunda luring olmadan yatan char gördün mü ? pri dc filan olur onu saymıyorum ? o beğenmediğin mageler slot dönerken bi anlık bi lag girse yatıyorlar? bi anlık dalgınlık yatalak eder charı pt ye zaten alınmazlar? kendileri pt kurararlar ks ye gelirsiniz ? Mage ile okcu rangesi olan joblar ama ne hikmetse okcu yakına girip 3-5li combo yapmadan doğru düzgün dmg çıkartamıyor. Mage desen 3 pt olmadan iş yapamaz hale geldi. Ama 2 warior 1 priest 3 pt nin içinden geçer oldu ? Mage range karakteri skil mesafesi düşürülür hasar düşürülür en sonda rangesini kullanıp lure yapma özelliği kaybedilir, ee değiştirin adını mage değilde farklı isim koyun canı atağı artsın yine oynayalım? kaldıki mage in pot harcamadığına bu kadar taktığına göre git aç 1 tl lik bi mage kas arkadaşım elin kolun yok mu? yoksa pc başında saatlerce farm yapacak cürmün mü yok ?
    2 warior ve 1 priesti içine sokan 2 3 partilik mage team bi zahmet bıraksın bu oyunu.

Quote Originally Posted by ElizaMaster View Post
    Farkını cz’de vs. Gösterirsin. Magenin günde 2gb kasması bu kadar zorunuza gidiyorsa açın biraz elinizle oynayıp emek verin. Tek bildiğiniz genie ile level kasmak. YouTube’da mage talos yaz kesen ekipler görürsün. Tabii genie açmak hariçi bir şey yapmayı biliyorsan
    İkinizin ortak noktası da açın mage oynayın... Bunu benim söylemem gerekirdi burda elimden birşey alındı diye sızlanan taraf ben değilim sizlersiniz. Madem öyle açın bi warior char da öyle oynayın.