Results 1 to 5 of 5

Thread: Altar makro

Junior Member

Altar makro

ADAM 3 LÜ SLOTU TEK BASINA DÖNÜYOR UTANMAZ BİRDE BEN HANGİ SLOTA GECERSEM ORAYA GELİYOR YETER ARTIK BIKTIM BUNLARDAN BİR ALLAHIN KULU BANLASIN ŞUNU

altar
    MAKRO
    YANINDAKİDE MAKROCU
    DAHA KALİTELİ VİDEO
    Last edited by GamesDepot; 04-18-2019 at 12:05 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forumda herkesin görebileceği alanlarda isim paylaşımı yasaktır. Makro bildirimi çok ciddi bir konu olup sadece Cheat Reports üzerinden değerlendirmeye alınır.

Raporlama yapan kişiler makro bildirimlerini eksik, hatalı yapabiliyorlar. Bu da inceleme durumunu zorlaştırıyor.

Videolu kanıtlar nasıl olmalı?

2-5 dakika uzunluğunda, en az 720p çözünürlüğünde olmalıdır. 15-30 saniyelik bir video olmamalıdır. Odaklanılması gereken bir tespitiniz varsa bunu dile getirebilirsiniz.

Yapılan incelemede %100 emin olunursa işleme alınır. En ufak bir yanılma payı varsa işlem yapılmaz.

Cheat Reports Kullanımı konusunu okuyarak detayları öğrenebilirsiniz.

Bu adam bana ve arkadaşıma diyor . Ben bu insanları anlamıyorum. Okçu kutu aldığı zaman makro oluyor alamadığı zaman ezik oluyor. 2600 ap ile sana kutu veremem kusura bakma .

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by pxl_w71HPjJ2 View Post
    Bu adam bana ve arkadaşıma diyor . Ben bu insanları anlamıyorum. Okçu kutu aldığı zaman makro oluyor alamadığı zaman ezik oluyor. 2600 ap ile sana kutu veremem kusura bakma .
    Illegal bir durum yoksa endişe etmenize gerek yoktur.

Endişe ettiğim bir durum yok. Sadece genel yaşanılan bir olayı söyledim. Ne yazık ki durum böyle. Kutu alamayan kişi karşısındakini makro ile suçluyor. Üstüne bu şahıs ana bacı avrat küfür ediyor ksc leri cr e reportladım zaten oyundan böyleleri uzaklaştırıldıkça daha huzurlu bir ortam sağlanacaktır. İyi oyunlar.