Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Junior Member
    akp yönetimi = ntt yönetimi aralarında zerre fark yok işi siyasete bağladığım falanda yok ama gerçekten oyunu sanki akp yönetirmiş gibi geliyor bana şu skandallara bakarmısınız

Benim oyun anlayışımda sadece MAGE farmına yöneiltir. Benim de bu güncellemeden sonra aldığım DC premium boşa gitti. Güncelleme notlarında da post'um vardır. DC premium'un kalan süresinin cash olarak tarafıma iade edilmesini istiyorum.
    Belki buradan hiç umut çıkmayacak belki post'umuz silinecek ama tarihe bir not düşelim.
    Tüm Mage arkadaşlar Ticket atın çekinmeyin banlanırız diye korkmayın. Tüm oyun zevkimiz emeğimiz çöp oldu resmen.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    kuvvetle muhtemel draki için yapılan bir güncelleme olduğu düşünüyorum. bence yerinde güzel bir güncelleme olmuş

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Invulnerable55 View Post
    kuvvetle muhtemel draki için yapılan bir güncelleme olduğu düşünüyorum. bence yerinde güzel bir güncelleme olmuş
    Draki için mi? Öncelikle draki sıralaması her job için farklıdır. İkinci olarak magelerin draki bosslarını nasıl kesmesini bekliyorsun? 56 skilli vurmuyor, 72 staffı hiç vurmuyor. 3k canı var hepi topu. Ölmeden bir tek boss bile kesmesi imkansızdır. Bilip bilmeden konuşuyorsunuz burada, Draki falan değil olay. Mageleri bitirmek resmen, npt yapmaya çalışmak. Günlük questin de çekilmesine engel olup, oyuna daha fazla para basan güzide arkadaşlara npt etmek diğer oyuncuları . Draki için yapılmış diyerek çok dar ve mantıksız bakıyorsun olaya. Bir de genie kullanmayan magelere zorla genie aldırma çabası kokuyor bu durum. Elle kasmak günah olmuş. Adam bıksın da genie alsın diyorlar resmen.

Junior Member
    Eğer premium telafisi yapılırsa haksızlık olur günlük görevler geldi hepimiz quest itemlerimizi patlattık çoğu oyuncu zararına setlerini elinden çıkardı bunlar telafi edilmedi arada giden premium değil el emeği itemler gitti. Asla puslar geri iade edilmemeli.

çok haklısın

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SpikeMoart View Post
    Eğer premium telafisi yapılırsa haksızlık olur günlük görevler geldi hepimiz quest itemlerimizi patlattık çoğu oyuncu zararına setlerini elinden çıkardı bunlar telafi edilmedi arada giden premium değil el emeği itemler gitti. Asla puslar geri iade edilmemeli.
    Şimdi bu düşünceni neresinden tutsam elinde kalıyor insanın. Ben de yaşadım senin durumunu ancak bu durumu yaşayanlar da "BETER OLSUN" demek hangi akla, mantığa hizmet ediyor anlamak güç seni. Umarım empati yapmayı becerebilirsin.