Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Thumbs up Dc Premium İade Talebi- Son Güncelleme

Merhaba.

Direkt konuya geçiyorum. Son güncelleme ile mage sınıfını ortadan kaldırdınız resmen. Ne kadar teşekkür etsek az!
    Yaratıkları pasif yapacağınıza, magelerin tek kasma yöntemi olan "luring"i elinden alınız, gayet mantıklı.
    Bir hafta öncesinde Dc premium almıştım. Dc premiumu kekoon kesmek için çekmemiştim ben, ya da bulcan slotuna bırakmıyorum çarımı.
    Premiumu Ewil Wizard, Boroo, Balrog gibi drop atabilen, expte kasabileceğim, dönerek kestiğim slotlar için çekmiştim. Ayrıca Draki tower için de almıştım, şuan onu da bitiremez haldeyim, 56 skilli ile bossun altına girerek 3 gün içerisinde 500 draki potu harcayarak (eğer de kitlenip ölmezseniz) deneyebilir isteyen.

56 skilli var, 72 staff vuruşu var, ikisi de beş para etmez damageye sahip skiller. Zaten aşırı aşırı az damagesi var, çok az canı olan, skilllerinin aşırı kolay bozulabildiği bir karakter mage. Az canı olması tamam da "mage" dediğiniz damage herosudur arkadaşlar, damagesi de yok. Luringten başka seçenek bırakmıyor bu durum da ki artık o da yok!

Şuan bakıyorum, hiçbir slotu kesmeyi bırakın, tek yaratıkta bile çuvallar hale geldik. Zaten debuff yiye yiye bir hal olan sınıfa bunu yapmak hangi akla mantığa sığıyor.

Oyunda tek oynadığım sınıf Mage, Ardreamda da, Cz de de mage oynuyorum.

Şimdi bu güncelleme oyunda sadece oturarak exp kasabiliyorum.

Bu güncelleme düzeltilecekse, düzeltileceği güne kadar olan, düzeltilmeyecek ve böyle kalacaksa da arta kalan günlerimin premium ücretinin iadesini talep ediyorum sizden. 1 haftalık premium, çöp olacak bildiğiniz. Teşekkür ederim.

Sadece Dc premium değil, gelen güncelleme Mage sınıfını mağdur etmiştir. Bütün premium kullanıcıları premium parasını geri almalıdır. Buna hakları olduğunu düşünüyorum.

Magelwri bitirmek icin elinizden geleni yapiyorsun jr ft herkes icin bitti serverde item kalimyacak bu kadar eziklediginiz magelerin farmi sayesinde oyuna item giriyordu herseyi bitirdiniz sivadiniz

Quote Originally Posted by Mafyasiii View Post
    Merhaba.

Direkt konuya geçiyorum. Son güncelleme ile mage sınıfını ortadan kaldırdınız resmen. Ne kadar teşekkür etsek az!
    Yaratıkları pasif yapacağınıza, magelerin tek kasma yöntemi olan "luring"i elinden alınız, gayet mantıklı.
    Bir hafta öncesinde Dc premium almıştım. Dc premiumu kekoon kesmek için çekmemiştim ben, ya da bulcan slotuna bırakmıyorum çarımı.
    Premiumu Ewil Wizard, Boroo, Balrog gibi drop atabilen, expte kasabileceğim, dönerek kestiğim slotlar için çekmiştim. Ayrıca Draki tower için de almıştım, şuan onu da bitiremez haldeyim, 56 skilli ile bossun altına girerek 3 gün içerisinde 500 draki potu harcayarak (eğer de kitlenip ölmezseniz) deneyebilir isteyen.

56 skilli var, 72 staff vuruşu var, ikisi de beş para etmez damageye sahip skiller. Zaten aşırı aşırı az damagesi var, çok az canı olan, skilllerinin aşırı kolay bozulabildiği bir karakter mage. Az canı olması tamam da "mage" dediğiniz damage herosudur arkadaşlar, damagesi de yok. Luringten başka seçenek bırakmıyor bu durum da ki artık o da yok!

Şuan bakıyorum, hiçbir slotu kesmeyi bırakın, tek yaratıkta bile çuvallar hale geldik. Zaten debuff yiye yiye bir hal olan sınıfa bunu yapmak hangi akla mantığa sığıyor.

Bu güncelleme düzeltilecekse, düzeltileceği güne kadar olan, düzeltilmeyecek ve böyle kalacaksa da arta kalan günlerimin premium ücretinin iadesini talep ediyorum sizden. 1 haftalık premium, çöp olacak bildiğiniz. Teşekkür ederim.
    o kadar haklısın ki

leş bir güncelleme olmuş..Mage devrini bitiren bir güncelleme... genieli kullanııcıları korumak yerine genieyi kaldırsanız mob çekme sorunu kalmayacaktı.Ek olarak draki ve caos etkinliklerine 70+sınır getirip,gün içinde rast gele bu etkinliklere girip kontrolünü yapsanız çok rahat illegal oynayan oynayıcıları tespit edip uzaklaştırabilirdiniz.
    tam da zamanında geldi 2 hafta sonra gelse premium alacaktım.Paçayı iyi kurtardık

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Sadece Dc premium değil, gelen güncelleme Mage sınıfını mağdur etmiştir. Bütün premium kullanıcıları premium parasını geri almalıdır. Buna hakları olduğunu düşünüyorum.
    Quote Originally Posted by farmasi_in_love View Post
    Magelwri bitirmek icin elinizden geleni yapiyorsun jr ft herkes icin bitti serverde item kalimyacak bu kadar eziklediginiz magelerin farmi sayesinde oyuna item giriyordu herseyi bitirdiniz sivadiniz
    Quote Originally Posted by Babboli View Post
    o kadar haklısın ki
    Quote Originally Posted by Co0nsTanTine2008Ares View Post
    leş bir güncelleme olmuş..Mage devrini bitiren bir güncelleme... genieli kullanııcıları korumak yerine genieyi kaldırsanız mob çekme sorunu kalmayacaktı.Ek olarak draki ve caos etkinliklerine 70+sınır getirip,gün içinde rast gele bu etkinliklere girip kontrolünü yapsanız çok rahat illegal oynayan oynayıcıları tespit edip uzaklaştırabilirdiniz.
    tam da zamanında geldi 2 hafta sonra gelse premium alacaktım.Paçayı iyi kurtardık
    Hocam Yaratıkları pasif yapsalar bile yeterliydi, genie ile mob seçiliyor sonuçta. Premium uzak dursun bundan sonra bana. Gerçekten yapacakları iş hiç belli olmuyor. Ne güzel farmımıza bakıyorduk, ne kesmemizi bekliyorlar artık bilmiyorum gerçekten. Diyorlar ki warriorle karışık partye girin. Yani mage dediğin atacker sınıf bir karakter. Neden warriorle girmek zorunda kalsın, boss mu kesiyoruz? Zaten dönebildiğimiz, kesebildiğimiz yaratıkları elimizden alıyorlar ki zaten karışık partylere de kimse mage almaz. Magenin damagesi bellidir tekli moblara. Diğer atacker classlar mageden çok çok daha fazla vuruyor moblara. Magenin tek avantajı toplu kesebilmesiydi, onu aldılar elinden. Bunu anlamak istemiyor kimse.

Junior Member
    Mageler için üzücü okcu farm yapan bizler için gayet güzel bi güncelleme olmuş.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Mafyasiii View Post
    Merhaba.

iade ve değişim yapılamıyor. çok uzun yazma insanlar okumaya üşenir ben üşendim mesela.

Senior Member
    Oyun genie satıp para kazandığı için, bir şey satamadığı ama hep slotlarda olan magelere savaş açmış. Bu kadar aç gözlü bir oyun hayatımda görmedim. Cok genie satmak istiyorsanız ben otomatik mana bassın diye genie açarım şunu eski haline getirin

Senior Member
    Nickname
    GuestJusT4
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Artık şaşırmıyorum sadece izliyorum. Oyunu oynayan biziz. Adamlar kafalarına göre sacma sacma guncelleme getırıyolar. Kardeşim bize soracaksınız bizeee. İster misiniz diye. Biz olmasak sizde olmazsınız. Yeter artık anket acın bi sorun bakalım bu mob cekme muhabbetını