Page 35 of 47 FirstFirst ... 25333435363745 ... LastLast
Results 341 to 350 of 462
    Junior Member
    Biz mageler asastaki Light Feed (hızlı koşma) kalksın diyor muyuz ? yada warriorun vs eli kırılsın atak yapamasınlar mı diyoruz neden bu mageye yapılan zulüm ?
    jr yi de çoğu adam magenin sayesinde almıştır. (herkes demiyorum çoğu adam) ne yani bizdemi konu açalım ? bu güncelleme bildiğin mageleri tedahülden kaldırmak için yapılmış. oturcam pazarda gb yapıp satıcam bakıcam keyfime Ohh ne ala memleket.

Member SirTheLeoN's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Yine hüsran bir güncelleme!Kendi adıma söyleyecek olursam Knight Online hayatımın bir kez daha sonuna geliyorum anlaşılan.
    Yahu çok mu zor şurada oyuncuların asıl problemlerine yönelik güncellemeler yapmak?
    Hiç PUS fiyatlarından bahsetmiyorsunuz.Bu playerler PUS'tan item alabilecek mi merak etmiyorsunuz.
    Koxperlere yönelik yaptığınız teknik ve yöntemlerle asıl yara alan bu oyunu gerçekten oynamaya çalışan, para yatırmadan char dizmeye çalışan kesimi etkilediniz.Millet nasıl rekabet edecek diye düşünmediniz.Ares gibi bir serverde oynuyorum.Düşünebiliyor musunuz yeni başlayan birinin diğer playere yetişmesinin ne kadar zor olduğunu.Şimdi bazıları diyecek emek versin. DC Pre alarak mı? Bugun DC Pre'nin fiyatı belli.Alan kişinin ne kadar kasabileceği,ne kadar zamanını harcaması gerektiği belli.Geçen günlerde yeni bir karakter açtım oyunu oynayayım dedim bırakın item dizmeyi pot masraflarımı karşılayamadım.44 lvl de kaldı.Bıraktım kasmayı.
    Heryerde (Chaos,BDW,JR,CZ) k0xp,makro var dedik,bug var dedik onlarla ilgilenmediniz yıllar oldu.Bunun da cezasını yine playerler ödedi.
    Yeni server açtınız.Server para kazanma amacıyla gelmiş playerlerle doldu. Gb düştü.Millet ya bıraktı ya da eski serverine döndü.Umursamadınız.Nasıl olsa premium,pus eşyaları satıldı dediniz.
    Şimdi yeni bir etkinlik getirdiniz.Sanki oyuncuların sorununa çözüm olacakmış gibi.Benim düşüncem oyuncuların istedikleri yeni etkinlikten önce var olan sistemdeki eksikliklerin giderilmesidir.

Junior Member
    Nickname
    KaptanAraN
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Öyle olmaz ya vurduğumuz rakip ırk geri yürüyünce onlarında canı dolsun daha iyi olur.

Junior Member
    Sayın yetkililer mageler artık exp kasamaz hale geldiler. Lure yok alanla kaçarak exp kasamazlar üstelik defans hp düşük swit yok kimse damage az vuruyolar diye pt almıyor. Oyunu mahvettiniz bir an önce yaratık slotuna dönüşü kaldırım

Junior Member
    mage setlere her parça için +1000 def gelmesi gerek artık lure alınmadığına göre mage ler nasıl kafa kafaya yaratık kescek acaba
    lure alanı o kadar düşmüş ki hiç birşey kesilmiyor artık mage ile hayırlı oldu mageler bitirildi komple mage job silinsin mage setler ve karakter çevirmek için vendor oluşturulsun warrior asasian yadaa priest e direk çevirilsin setleri silahı takısı ile eşit düzey diğer job ile mage de komple silinsin oldu olcak zaten sunucuda mage kalmadı gibi bişe

Junior Member
    Nickname
    KaptanAraN
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bu ne lakayıt konuşma, bu ne milleti eziklemedir? Yok pazara md koyacakmışız raptor koyacakmışız, evet aynen sadece farm yapmak için toplu yaratık kesiyoruz hiç exp falan kasmıyoruz biz yok öyle huylarımız. Şaka gibi ya adamdaki rahatlığa, konuşma şekline bak. Bu üslupla senin ne farkın var köşe başında takılan apaçiden? Neymiş raptor düşürebilecekmişiz bak sen, Allah razı olsun o kadarını bize çok görmemişsiniz siz olmasanız ne yapardık!!! Magemin fotoğrafını çerçeveletir duvara asarım artık. Mage oyuncusununda bu güncellemeden sonra kuyruğunu kıstırıp dönüp warrior oynayacağını falan düşünüyorsanızda daha çok beklersiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by adam144 View Post
    Bu ne lakayıt konuşma, bu ne milleti eziklemedir? Yok pazara md koyacakmışız raptor koyacakmışız, evet aynen sadece farm yapmak için toplu yaratık kesiyoruz hiç exp falan kasmıyoruz biz yok öyle huylarımız. Şaka gibi ya adamdaki rahatlığa, konuşma şekline bak. Bu üslupla senin ne farkın var köşe başında takılan apaçiden? Neymiş raptor düşürebilecekmişiz bak sen, Allah razı olsun o kadarını bize çok görmemişsiniz siz olmasanız ne yapardık!!! Magemin fotoğrafını çerçeveletir duvara asarım artık. Mage oyuncusununda bu güncellemeden sonra kuyruğunu kıstırıp dönüp warrior oynayacağını falan düşünüyorsanızda daha çok beklersiniz.
    Kardeşim ne güzel anlatmışsın

#FreeMage konu açarız konu kapatırsınız bu nasıl iş bu en son yaptığınız güncelleme ile resmen magelerin sabırlarını taşırdınız 80 mesafe kısalır lure yapamaz fll+fll oynasanda atağında hiç bir değişiklik olmaz vs. vs. bu güncellemeleri kim yapıyorsa ya oyunu hiç oynamamış yada zamanında bi mageden çok pis yarası var o yüzden ha bire mage de mage bırakın şu jobun yakasını artık ya eğer mage eski haline dönmezse 80 skili atak artması vs. leri OYUNU BIRAKANLAR LİSTESİNE BENİ DE YAZIN #FreeMage

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by adam144 View Post
    +111111111111111111111

Her kelimesine katılıyorum. İnsanlar buraya para yatırıyor, hizmet bekliyor. Konuşmaya bakın, cevaba bakın. Mage oynamayan adamalar mageler hakkında atıp tutabiliyor.

Member
    Server
    KO -> Destan
    Arkadaşlar herkesi sessiz bir şekilde pazar kurmaya ve pazarlarına da
    “LURE GÜNCELLEMESİ İSTİYORUZ”
    Yazmaya davet ediyorum
    Sessiz bir şekilde protesto edelim en azından yıllarını bu oyuna vermiş playerlar olarak buna hakkımız var

Page 35 of 47 FirstFirst ... 25333435363745 ... LastLast

Tags for this Thread