Page 29 of 47 FirstFirst ... 19272829303139 ... LastLast
Results 281 to 290 of 462
    Senior Member _Perfect_Lord_'s Avatar
    Nickname
    LastSantiago
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EieN
    Race
    Karus
    Damage yiyen yaratık geri gideceğine belli bi mesafe koy slotun 50 metre ötesine kadar çekerseler geri gitsin bu ne kardeşim 5 metre gelmeden geri gidiyor ??

Senior Member _Perfect_Lord_'s Avatar
    Nickname
    LastSantiago
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EieN
    Race
    Karus

Exclamation

Provoke vuran warrior bile sıkıntıda bune be 5 sn de geri kaçıyolar bari 15 sn sonra geri kaçsınlar bune kardeşim düzeltsin şunu mob bile toplayamıyoruz.
    Last edited by _Perfect_Lord_; 04-18-2019 at 12:49 PM.

Junior Member
    YA kısaca mage oynamayın mageyide bırakın farm yapıcaksanızda genie var arcy la donerseniz diyor işte oyun nesini anlamadınız bu kararlar uzun toplantılar sonucu alınıyor büyük olasalıkla da boyle kalıcak

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Nickname
    GengaR
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DamnWeAreSoGooD
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu oyunda benim bildiğim sadece CZ'de felankor'u bowl dışına çıkarınca kendiliğinden ölüyor ve tekrar bowl ortasında doğuyordu. Şimdi denemedim neyse demek ki bazı yaratıklar için bu gibi kısıtlama getirilmesi mümkün. O zaman niye delos'taki bosslar, eslanttaki golem/ds/ewil wizard gibi yaratıkları bu güncellemenin dışında tutmadınız ki? Slotlara çekilen ve oyuncuların expe yatmasına neden olunan moblar belli. Aynı şekilde talos ice yemezken, df shaula gibi bosslar ice yiyor. Onun gibi sınırlayacaksanız bu slotlara çekilen belli başlı damagesi yüksek mobları sınırlayın. Delostaki boss'un, draki'deki jr'deki yaratığın kime ne zararı var? Bunları değiştirmeseniz olmuyor muydu acaba?

İkinci olarak test edildiğinde sorun olduğu aşikarsa niye güncelleme getirildi ki? Ben mage ile exp kasmıyorum ama boss ve draki işi gerçekten saçma olmuş. Lunar War'ın kapatılması da yanlış bana kalırsa. Keşke saati değiştirilseydi de savaş olsaydı.

Önce vampiric fire gitti, sonra 80 flame skilli düşürüldü, warriorün yanından geçse mage ölecek hale geldi. Bu gibi mageleri kısıtlayan güncellemeler yapıp, mageler haklı olarak bunu dile getirince "ağlamayın mageler" demeyin bari. Bu mageler 'niye böyle yazıyor', mageler 'eski serverlerde niye 2 pt (16 kişi) toplamak zorunda kalıyor' bence onu düşünün. Neyse en iyisi ağlamayayım
    Last edited by GengaR_AreS; 04-18-2019 at 01:00 PM.

Merhaba bu yeni güncellemede magelere nasil bir ceza verdiginizi biliyomusunuz moblarin yuruyüş mesafesi kisalirsa mage nasil lvl kascak nasil farm yapacak hiç düşündünüzmü bence düşünmeden yaptiniz herhalde sirius mageleri olarak 60 kişilik gurubumuz var ve bu böle devam eder ve degişmez ise birakma karari alacaz bilginiz olsun. Böle bişey akla mantiga sigarmi siriusta bu güncelleme devam ederse oynayan 3 5 mage anca görürsünüz bundan sonra saygilar..

GM KHENART tamam eywallah oyun bitti mageleri silin demeyin demişsin güzel. Peki ya mageler yine pazarlarına shard,md,raptor koyacak merak etmeyin gibi bir üslüp takınmışsın ,bu yorum mamanızı verecez gibisinden çok kırıcı bir yorum olmuş. O farm slotlarında dönen muhabbetlerle yapılan alışverişlerle tutunmaya çalışan arkadaşlarımız var kaldı ki bu arkadaşlar pus'tan da alışveriş yapıyorlar çünkü mageler illa walkrye,bahamut,gryphon vs alıyor kanat alıyor yoksa zaten o slotlarda tek yiyor. Ben 13 yıl rogue karakteri oynadım çocukluğundan beri magenin nova ile slot dönmesine özenirdim ve makro,vs gibi programlar kullanmadığım kullanmayacağım ve bu yüzden de artık rogue karakteriyle çoğunlukla ezildiğimi gördüğüm ve dedigim gibi zamanında o lure olayına olan hayranlığım yüzünden sirius serverinda mage açtım onu alanla sağda solda elle kasa kasa 81 level yaptım. Oyunda elimden geldiğince raven harpy,stone golem dönmeye çalışıyorum leveli düşük arkadaşların görevini lure ile yaparken onların vay bee abii bu mage çok güzel özeniyorum diye yorumlar yapmalarını zevkle okuyorum ve ayrıca pus alışverişi de kısıtlı olsa da yapıyorum çünkü mage öyle bir job yani ben de sizin bir nevi müşterinizim bu oyun ile gönül bağım var ve bu bağın kopmasını istemiyorum hiçbir şey almasam bile vaktimi veriyorum bu bile oyun ve oyun yöneticileri üzerinde bir emeğim olduğunu düşünüyorum ben bıraksam belki birşey değişmeyecek ama bu güncel yönetim aklına uygun olmaz. Şimdi ben warriorlardan şu silinsin roguelerden bu silinsin priestler cooldown gelsin kurianın zehri düşürülsün v.s demeyeceğim ama oyunun çoğu yönü güzel giderken böylesi güncellemelerle insanları soğutmanızı anlamıyorum. Ben şuanda çok fazla soğudum oyundan cidden düzelse bile soğudum yorumları okudum ve gerçekten öylesine farklı kafalar var ki hiç kimse birbirinin iyiliğini istemiyor. Mob çekme kötü birşey eywallah durduk yere yapıldığında iğrenç bir uygulama emek hırsızlığı. Ardream charlar bitik durumda , chaos illegaliteden geçilmiyor bıktım artık ben u.t.c krowaz giremiyordum yenı sw de zaten yok ftlere bile makrocular yüzünden zar zor girebiliyorum nadiren diyeceğim şu ki düzelmesi gereken o kadar çok şey varken gelipte lure kısıtlamanın tüm moblara uygulanması ve bundan da üzücü olan merak etmeyin beyler kemiklerinizi geri vereceğiz gibi bir üslup takınılması. Umarım bir an önce bu yanlıştan dönülür bu açıklama için de bir açıklama yapılır forumun heryerinde görüyorum koreko playerlerine çok iyi davranıyor afedersiniz usko oyuncularına hayvan gibi davranılıyor deniliyordu birebir olarak ben bunu hiç görmemiştim sadece oyun içi uygulamalarından değersiz olduğumuzu hissediyordum yalnız bugün bu açıklamayla artık gerçekten anladım arkadaşlarımızın hakkı varmış. Hatamız olduysa affola herkese sağlıklı günler dilerim.
    Last edited by moruk5858; 04-18-2019 at 01:04 PM.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Olağan üstü itiraz hakkımızı kullanalım mageler.

Senior Member
    Oyunda 10.000 kişiye sor luringin önüne nasıl geçilir diye, 9.000i yaratıkların agresiflik ayarlarının kapatılması der. Sorunun çözümü bu kadar basitken oturup bunla uğraşmanız kanımı dondurdu

Bu bÖyle kalirsa oyunu birakirim bÖle olmaz nedir bu magelerden İstedİklerİ serverde magesİz kaldiklarinda anlarlar farm yok pk yok o yok bu yok mahkeme yolu bile acik bİz basladigimizda bÖleydi paramizla baŞladik ŞİmdİbÖle yapiliyor diye hak aranabilir haberlerİ olsun nttgamenin paramizla oynuyosak hak aranir ve toplu birakma vakasi ile karsilasabilirsiniz

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Bazı yaratıkların mesafelerinin yeniden ayarlanması için yapımcı firmamız ile görüşeceğiz.
    Sayın eryudes kardeşim quest yapıyoruz mobun etrafında daire çiziyoruz mob 1 metre ileriye cıksa geri doğduğu noktaya çivi gibi çakılıyor canı fulleniyor böyle bişi nttgame tarihinde görülmemiştir Mageler ne yapsın Böbreğinimi satsın zaten yeterince ezdiğiniz jobu kökten mahvettiniz bence firmayla görüşmenizde mage karakterini oyundan kaldıralım nasıl olur diyede bir konu başlığıyla gidin yazıktır kardeşim be.

Page 29 of 47 FirstFirst ... 19272829303139 ... LastLast

Tags for this Thread