Page 27 of 47 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast
Results 261 to 270 of 462
    Herkese iyi oyunlar.
    Gece gelen güncellemeden sonra Priest'imin Genie ayarında MP pot basmayı %50'lere ayarlamama rağmen mana bitene kadar basmıyor.
    Sadece bende mi var bu sorun yoksa genel bir sıkıntı mı ???

oyundan soğutmak için elinizden geleni yapıyorsunuz.

Senior Member Eften's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Bence mage ve diger karakterler hakkinda olumlu ve olumsuz bi yorumda bulunmayalim artik.

Senior Member The_Empty's Avatar
    Quote Originally Posted by Eften View Post
    Bence mage ve diger karakterler hakkinda olumlu ve olumsuz bi yorumda bulunmayalim artik.
    O zaman forumu kapatalım olsun bitsin madem yorum yapamayacağız? İnsanlar maddi ve manevi mağdur herkes üzülüyor bu oyunda iyi giden şeyler var mı? Var ise söyle mesela ne var?

Senior Member ChampionOfTrakya's Avatar
    Mage olarak oynuyorum ve luring güncellemesi mageler için kötü olmuş. Umarım en yakın zamanda eski haline getirilir ve bu luring sorununa başka türlü bir çözüm bulunur.

Ayrıca güncellemedeki Duke npcsi moradonda demişsiniz. Ben biraz aradım bulamadım. Koordinatı verirmisiniz?

Junior Member
    bu güncellemenin tekrar gözden geçirilmesi gerekiyor kalkıpda bütün yaratıklara bunu uygulamak saçma jr de bile yaratık yerine kacıyor nasıl kesilecek mage nasıl kesicek Dark mare Boroo Balrog Dark stone yapın bunları hepsine değil

Junior Member
    Yapılan güncellemeden sonra mage ile ilgili problemler olduğu ortada, en kısa zamanda düzeltileceğini ümit ediyorum. Ayrıca şuan Lr mage ile mobları slottan çekmeden kitlediğimizde bile moblar slotlarına dönme eğiliminde olduğundan canları direk fullenmektedir GM takımı deneyip ne demek istediğimi anlayabilirler, şuan bu problemler düzeltilene kadar mage ile tek başıma hiç bir şey yapamamaktayım, maradondaki tek attığım yaratıkları kesmek dışında.

Lr mage ile ilgili ne demek istediğimi video yu izleyerek görebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=qFLp...ature=youtu.be

Ayrıca güncellemeye tepki göstermek isteyen mageler varsa titan slotlarına gidip kitleyebilirsiniz direk canı dolmaktadır
    Last edited by Adnnco7; 04-18-2019 at 12:55 PM.

Senior Member Eften's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Savarlord View Post
    O zaman forumu kapatalım olsun bitsin madem yorum yapamayacağız? İnsanlar maddi ve manevi mağdur herkes üzülüyor bu oyunda iyi giden şeyler var mı? Var ise söyle mesela ne var?
    Ben oyunda hersey iyi gidiyor diye birsey soylemedimki, ama soyleyincede boyle oluyor iste. Birakalim abi adam yere vursun kac damage atarsa atsin, magenin cani dusukmus stafi az vuruyormus birak ole kalsin abi. Ne kadar kurcalarsak boyle oluyor iste. Pus indirimi, slotlar cöp atmiyor, stat skill sifrlama gbi seyler konusalim. Valla ciddi soyluyorum, kurcalamayalim artik.

abimlerim kardesimlerim biraz sabir mgame video lu bi sekilde atilmis zaten nttgame duzeltmesini istemis ama lanetttt mgame nedense oyuncuyu dusunuyomu orası vahimm

Senior Member
    söylenecek çok şey varda en ufak eleştiri kaldırmadıkları için susmayı tercih ediyorum. ha evde duvara karşı konuşmuşsun ha forumda şikayetini dile getirmişsin.

Page 27 of 47 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast

Tags for this Thread