Results 1 to 10 of 10

Angry İllegaller Savaşı Chaos ve Veda

Bugün gelecek olan Rest ile beraber Chaosa illegallerine çözüm bulunmazsa 3-5 kişilik ekibimle bırakıyoruz. NET !

Düzenleme :

İllegallerle rekabet edebilmek için başlamadım ben bu oyuna, Legal oyuncularla rekabet edebilmek için başladım !
    Oyuncu olarak benim istediğim olmuyorsa illegallerin istediğine geçit vermem...
    Last edited by contraaaa; 04-18-2019 at 09:48 AM.

Senior Member
    İyi günler.Yakın süreçte kaos kosperleri için sert darbe vurulacağı bildirilmişti oyunculara şuan o sert darbelere envayi çeşit kosp görmekten onlarla mücadele etmekten usanan legal oyuncu kitlesi maruz kalmakta.Yalnız değilsiniz mevcut tablonun değişmemesi halinde o otobüsün yolcusu çok olacak bundan eminim olunuz.Resmen kosper etkinliği kaos gözlerönünde düşündürücü husus şu kosp mazeret gösterilip maden dropları kaldırıldı reel anlamda oyun oesnada katledildi legal oyuncular mağdur oldu kaos bu şekilde aktif kosperler adeta işi showa dönüştürdüler bukadarda olmaz kabuledilmez.

Senior Member
    Birşey çıkmaz adamlar 10 günde banlanıyorlar . Ne zaman ki GB fiyatı kutu fiyatı düşer o zaman koxperler olmaz

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    chaos'a kosp ile girmek lazım.
    bu güncellemede tırt.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Şu aylar öncesinden söylenen nttnow güncellemesi hala gelmedi ya...

Güncelleme geldi hayırlı olsun

Quote Originally Posted by strikepro View Post
    chaos'a kosp ile girmek lazım.
    bu güncellemede tırt.
    Yok aga sistemin beni zorla sürüklediği pisliğe hiç bulaşamam olmuyorsa zorlamanın bir anlamı yok. Gelen paraları ve eşyaları da kalacak adam akıllı arkadaşlara dağıtırım olur biter.

Senior Member
    Ne zaman getirmeyi düşünüyorlar acaba güncellemeyi.

Senior Member
    BÜYÜK HARFLE YAZIYORUM GÖRÜLMESİ İÇİN BELKİ GÖREN LER OLURDA ŞU KAOS KOSPERLERİ OYUNDA MENEDİLİR BU GÜN İTİBARİYLE ÖĞLE 12 KAOSU ALTAR 3 EN SON KAOS GRUBU İLK SIRALARI PAYLAŞMIŞ BU KOSPERLER OYUNDAN MENEDİLMEZSE DEVAM EDEN REZALET SÜREGELİRSE KESİNLİKLE GÜVEN KAYBEDECEKSİNİZ ALTAR 3 EN SON KAOS GRUBU BU KAOS KOSPERİ OYUNCULARI NE ZAMAN OYUNDAN MEN EDECEKSİNİZ KUSURA BAKMAYIN BU KADARDA LEGAL OYUNCULARININ EMEĞİNİN GASP EDİLSENE HİÇ BİR İNSAN DUYARSIZ KALAMAZ MEVCUT DURUMDA BU ŞAHISLAR OYUNDAN MEN EDİLMEZLERSE YAZIKLAR OLSUN EVET ADALETSİZ LEGAL OYUNCUNUN EMEĞİNİN KAOS GİBİ ÖNEMLİ ETKİNLİKTE KOSPERLERCE GASP EDİLMESİNE YETERİNCE SESİZ KALINDI BU REZALET BOYUTUNU GEÇEN DURUMDUR.ALTAR3 EN SON KAOS GRUBU KOSPERLER OYUNDAN MENEDİLMESİNİ ARZ EDİYORUM MEVCUT SAYI AZDI 14 VEYA 15 RAHATLIKLA TESBİTİ MÜMKÜNDÜR BU YETKİ SİZ SAYIN YETKİLERDE VAR BİZDE DEĞİL .ALTAR 3 ENSON KAOS GRUBU MEVCUT SAYI 14 VEYA 15 Dİ KOSPERLERİN BANLANMASINI ARZ EDİYORUM KARAKTERE BAN ANLAM İFADE ETMİYOR OYUNDAN SÜRESİZ MENEDİLMESİ GEREKLİ BU KİŞİLERİN AKSİ DURUMDA OYUNCU DÜŞÜŞÜ OLACAKTIR.BU ŞARTLARDA YOLA DEVAM EDİLMESİ GÜÇ REZALET BOYUTAUNA ULAŞMIŞ KOSPERLERİN NİZAMİ OYUNCULARIN EMEĞİNİ GASP ETMELERİNE İNANIN GENİŞ BİR OYUNCU KİTLESİ DUYARSIZ KALMIYACAKTIR. Siz değerli oyunculara iyi günler dilerim sayın yetkililere önemle arz ederim büyük harflerle yazdımki okunaklı olsun artık görülebilsin o amaçla .Saygılarımla.

Senior Member
    Dün chaos koxpçusunun birine, resden sonra görücem ben sizi diye gider yapıyordum.Görüşürüz sen daha çok beklersin demişti.Bugün dalga geçmesin diye pm kapalı geziyorum