Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Angry TPT CR Hakkında

Bilgisayarımda hiç bir 3. parti uygulaması bulunmamaktadır. Yaptığım hiç bir illegal durum yoktur. Yaptığınız haksızlıktır, asıl TPT kullananlar her gün slotları doldurmaktadır. Emeğimiz ile yaptığımız legal karakterin ban yemesi saçmadır. Oyun loglarına bakabilirsiniz. Harcadığım bu kadar parayı boşa çıkaracak değilim. Parayıda geçtim biz bu oyuna paradan çok zaman veriyoruz. Yapılan o kadar yanlış bulunuyor ki oyunda açtığınız yeni serverların sadece para farmlamaktan başka hiç birşey olmadığı kanısına varmak üzereyim artık. Hesabım soyulda ticket attım. Siber Suçlara bilgisayarımı götürüp resmi yollardan hakkımı aramaya başladım. 3-4 gün önce bilgisayarım serviste sıfırlandı ve elime geçti. Servise, Siber Suçlara veya daha öncesi bilgisayarımda hiç bir şekilde 3. parti uygulama kullanmadım. Kullanmam söz konusu bile değil hesabım soyulduktan sonra virüs programını hiç bir şekilde kapatmadım. Ben burada bilgi almak değil sadece bazı şeyleri dile getirmek istedim. Gidin bütün serverlarda Uruk slotlarına bakın bir tane legal farm yapan görmedim. Ardream'da 3-5 ok macro kullanan milyonlarca şahıs var. Ama siz daha bizim haklarımızı savunamazken bizim size karşı haklarımızı savunmaya kalkmamız biraz gülünç oluyor.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

TPT CR: Forumdaki Cheat reports kısmına gelen raporlarla tespit edilmiş hile programı kullanımı dolayısıyla süresiz hesap kapatılmasıdır.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Konu ile ilgili destek bölümünde KO Ban / Jail / Unblock seçerek bilet göndermeniz gerekmektedir.

Destek Bileti

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Ceza alan karakterinizin nicki nedir?

Junior Member
    Karakter Nick: 4Randomize

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Randomize35 View Post
    Karakter Nick: 4Randomize
    Videolu bir şekilde 3. parti yazılımı ile yakalanıp sonrasında ceza aldığınız hesabınız süresiz olarak kullanıma kapatılmış olup herhangi bir yanlışlıkta bulunmamaktadır. İlk önce haksız yere ceza aldım kelimesinden ziyade neler kullandığınızı kendinize bir sorgulayın.

İstediğiniz kurum veya kuruluşa gidip var ise hakkınızı arayabilirsiniz.

İyi forumlar!