Results 1 to 7 of 7
    Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Merak!!! Blue Stacks!

gm mod falan cevaplayabilir mi. nadiren de olsa bu uygulamayı kullanırken xigncode gözlüklü elemanı ekranda beliriyor. xigncode bu uygulamayı illegal sayıp hesabımı banlayabilir mi? aslında sadece blue stacks değil, kullanımda olan bütün android emulatör uygulamaları söz konusu.
    bu konuya ufacık bir açıklama getirilirse çok teşekkür ederim. bu yalnızca benim sorunum değil, bir çok oyuncu bu tür uygulamaları kullanmakta.
    Last edited by NoOne1337; 04-17-2019 at 09:56 PM.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Xingcode dosyanızı herhangi bir upload sitesine yükleyerek paylaşır mısınız? İlgili departmana ileterek gerekli incelemeyi yaptıralım. Neden oyunun kapandığı daha iyi anlayabiliriz.

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Blue Sticks folder' daki app' lerin com.xxx uzantılarını paylaşır isen daha makbule geçer

Eğer ki Android Stuido ile App geliştiriyorsan Windroy da aynı işlevi görüyor üstelik VMVare barındırmadan

http://flutter.dev/ adresinden de hem iOS hem Android için uyumlu uygulama geliştirebilirsin.

Quote Originally Posted by NoOne1337 View Post
    gm mod falan cevaplayabilir mi. nadiren de olsa bu uygulamayı kullanırken xigncode gözlüklü elemanı ekranda beliriyor. xigncode bu uygulamayı illegal sayıp hesabımı banlayabilir mi? aslında sadece blue stacks değil, kullanımda olan bütün android emulatör uygulamaları söz konusu.
    bu konuya ufacık bir açıklama getirilirse çok teşekkür ederim. bu yalnızca benim sorunum değil, bir çok oyuncu bu tür uygulamaları kullanmakta.
    blue stacks ben kulanıyorum instagramı bılgısayardan kullanmak için hiç böyle bir hata olmaıdı ama benım pc yavaş diye oyun açıkken, kasıyor diye kulanmıyorum. ama kulananlar gormustum bence sorun başka birşeyidr

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Quote Originally Posted by mustafabey1997 View Post
    blue stacks ben kulanıyorum instagramı bılgısayardan kullanmak için hiç böyle bir hata olmaıdı ama benım pc yavaş diye oyun açıkken, kasıyor diye kulanmıyorum. ama kulananlar gormustum bence sorun başka birşeyidr
    Blue Sticks VMVare tabanlı bir sanal cihaz uygulamasıdır, eskiden bazı oyuncular bu tip programlar aracılığıyla çoklu giriş yaptıkları için VMVare desteği kapatıldı ve şu an NTTNow uygulamasını bu cihazlara yükleyip, yeni sunuculara çoklu giriş yapan çoklu giriş yapabilme durumu vardır. Son sözü yetkili isimler söyleyeceği için hakkında hayırlısını ve sorunun çözülmesini diliyorum.

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Xingcode dosyanızı herhangi bir upload sitesine yükleyerek paylaşır mısınız? İlgili departmana ileterek gerekli incelemeyi yaptıralım. Neden oyunun kapandığı daha iyi anlayabiliriz.
    bu klasöre ilk defa girdim de bu kadar hafif olmasını beklemiyordum. klasörü rar şeklinde yükledim. bu mercekli arkadaş sürekli çıkmıyor, onu da belirtmek isterim. 2 3 kere çıktıktan sonra kullanacağım zaman Knight'ı kapatma ihtiyacı duyar oldum.
    https://www.dosyaupload.com/6dyg

Quote Originally Posted by ufuk_yildiz26 View Post
    Blue Sticks folder' daki app' lerin com.xxx uzantılarını paylaşır isen daha makbule geçer

Eğer ki Android Stuido ile App geliştiriyorsan Windroy da aynı işlevi görüyor üstelik VMVare barındırmadan

http://flutter.dev/ adresinden de hem iOS hem Android için uyumlu uygulama geliştirebilirsin.
    o kadar detaylı uğraşmıyorum, bu siteyi inceleyeceğim. inşallah bir şeyler başarmak nasip olur =) şarj sorunundan dolayı oyunu bilgisayara yükledim.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Senior Member
    Bu hatayı mage oynadığın için alıyorsun, Warrior aç bak alıyormusun bir hata.